«حداقل‌سازی داده‌ها» می‌تواند کلید کمک به پزشکان از طریق اضافه بار داده‌ها باشداکنون پس از گذشت سال‌ها از به اصطلاح «انقلاب داده‌ها»، سیستم مراقبت‌های بهداشتی هنوز بهترین راه را برای استفاده از این اطلاعات برای بهبود نتایج بیماران پیدا می‌کند. این امر به ویژه در فضای مراقبت مبتنی بر ارزش و سلامت جمعیت صادق است، جایی که امتیازات داده‌ای می‌تواند ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی را سیل کند. فناوری به عنوان راهی برای کمک به مدیریت و سازماندهی داده ها برای پزشکان ظاهر شده است.

یک پانل در یک رویداد شریک ViVE به بحث در مورد آینده تجزیه و تحلیل در سلامت جمعیت نشست.

کوین کولوتون، بنیانگذار و مدیر عامل Curation، در خلال این پنل گفت: “اگر یک ارائه دهنده در محل مراقبت باشد، معمولاً از نظر زمان، ظرفیت و منابع احتمالی محدود می شود.” “آنها در زمان خود استرس های زیادی دارند. یکی از چالش های کلیدی حجم و توانایی غربال کردن حجم عظیمی از اطلاعات است.”

او با نگاهی به این موضوع از دریچه فناوری، گفت دو راه برای نگاه کردن به داده ها وجود دارد: به حداکثر رساندن داده ها و به حداقل رساندن داده ها.

حداکثر گرایی داده ها بر تولید هرچه بیشتر تجزیه و تحلیل با استفاده از ابزارهای دقیق بسیار بالا برای جمع آوری از طریق سوابق پزشکی و بررسی نمودارهای گذشته نگر و اسناد CCDA برای جمع آوری این لیست عظیم از پتانسیل متمرکز است. آن سازمان ها … بر روی پتانسیل ارزش داده ها چالش می شود، چگونه از آن استفاده می کنید؟

“مینیمالیزم داده ها به معنای واقعی کلمه، حداقل مجموعه داده ای است که یک ارائه دهنده در لحظه مناسب برای اقدام، برای ارتقای مراقبت از بیمار نیاز دارد؟ و اگر این امر به درستی اتفاق بیفتد، بیمار مراقبت بهتر، نتایج بهتر و بازپرداخت مالی مناسب را دریافت می کند.”

بن کویرک، مدیر ارشد استراتژی CareMax و شریک موسس CareOptimize، گفت که در چند دهه اخیر دیدگاه صنعت مراقبت های بهداشتی در مورد نحوه استفاده بهینه از اطلاعات بیمار تغییر کرده است.

زمانی که مراقبت های مدیریت شده در دهه ۹۰ و اوایل دهه ۲۰۰۰ مد بود، همه چیز در مورد مدیریت استفاده و اطمینان از اینکه بیماران قبل از رفتن به جراحی ارتوپدی به فیزیوتراپی رفتند بود. واقعاً در مورد توانمندسازی پزشکان در یک نقطه مراقبت برای ارائه مراقبت بهتر برای بیماران است.”

شرکت Quirk با بیماران دارای شرایط دوگانه کار می کند، به این معنی که بیماران تحت پوشش Medicare و Medicaid هستند. وی خاطرنشان کرد که این جمعیت اغلب داده های بهداشتی زیادی دارند.

“حفظ آن در کنار هم و برای پزشک بسیار مهم است. ما نمی‌خواهیم پزشک نمودارها را بررسی کند. ما می‌خواهیم که آنها واقعاً روی آن بیمار در نقطه مراقبت یا بین ویزیت متمرکز شوند و غیرممکن است که بدون فناوری که همه اینها را گرد هم می آورد و نمودار منسجمی را برای آن پزشک ایجاد می کند که بتواند ادامه دهد و به آن نگاه کند، انجام دهید.”

بیماران واجد شرایط دوگانه تنها جمعیتی نیستند که داده‌های بهداشتی می‌تواند بسیار زیاد و اغلب از هم گسیخته باشد.

“بسیاری از مردم، وقتی به اوتیسم فکر می‌کنید، فکر می‌کنم واقعا طبیعی است که به جنبه سلامت رفتاری فکر کنید.” جیا جیا یه، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Springtide، در طول این پنل گفت. این چیزی است که بلافاصله به ذهن می رسد. اما در واقع، بچه های مبتلا به اوتیسم معمولاً از نظر پزشکی نیز بیماری های همراه بسیار زیاد و پیچیده ای دارند.

“بنابراین بیش از ۷۰٪ دارای بیماری های همراه در خواب، تغذیه، GI، مسائل روانپزشکی هستند، و راه حل هایی که امروزه وجود دارد به طور باورنکردنی بر روی راه حل های نقطه ای متمرکز هستند. بنابراین شما ارائه دهندگان درمان را در یک طرف دارید، و سپس یک مجموعه عظیمی از پزشکان که شما فرزند خود را به آنها می فرستید … بنابراین برای خانواده ها بسیار سخت و بسیار پراکنده است.

“آنچه که می بینید این است که نتیجه آن این است که هزینه های هنگفتی وجود دارد. بنابراین هزینه های هنگفتی برای پرداخت کنندگان و هزینه های هنگفتی برای سیستم وجود دارد.”

یکی از موضوعات مشترک بین جمعیت بیماران طراحی برای کاربر نهایی است. کولوتون گفت که بسیار مهم است که دیدگاه ارائه دهنده را در جلوی ذهن نگه دارید.

“این واقعا مهم است [that] مفهوم مینیمالیسم داده واقعاً در مورد نیازهای یک ارائه دهنده است؟» کولوتون گفت: «تمرکز صادقانه بر اقدامات کاربر نهایی. و اگر به طور معمول به یک ارائه‌دهنده نگاه کنید، و آنها یکی از صفحه‌های اصلی EMR را باز کنند که خلاصه‌ای از بیمار را در خود دارد، از دیدن ۵۰ تا ۷۰ موردی که باید به آنها رسیدگی شود، تعجب نمی‌کنیم.

“حالا، اگر آنها ۱۰ دقیقه وقت داشتند، آیا قرار است پنج دقیقه در دقیقه انجام دهند؟ این قابل قبول نیست… بیایید واقعاً آن را سازماندهی کنیم تا قابل عمل باشد و مستقیماً به اولویت های استراتژیک آنها به عنوان یک تمرین مرتبط باشد، و نیازهای آنها یک بیمار، و فقط آنها را در محل مراقبت تحویل دهید.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر