حدود ۱۰۰۰ دانش آموز از خدمات طرح مدرسه دلسوز بهره مند می شوند


چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱ – ۱۴:۵۱

دانش آموزان

تهران (پانا) – معاون فرهنگی کمیته امداد استان تهران از مشارکت بیش از ۵۱۰ مدرسه با کمیته امداد منطقه تهران برای اجرای طرح «مدرسه‌های مهر» خبر داد.

به گزارش کمیته امداد، حسین زمانیان معاون فرهنگی کمیته امداد استان تهران گفت: در حال حاضر ۱۸ هزار و ۵۰۰ دانش آموز از خدمات آموزشی کمیته امداد در استان تهران بهره مند هستند.

وی از فعالیت ۵۱۰ مدرسه در استان تهران بر روی طرح مدارس دلسوز خبر داد و افزود: اجرای طرح مدارس دلسوز از سال ۱۳۹۹ آغاز شده و در روند اجرای این طرح ادامه دارد.

زمانیان گفت: در ابتدای اجرای طرح ۲۰۰ مدرسه در استان تهران در طرح مدارس دلسوز با مرکز مشارکت کردند که این تعداد به ۵۱۰ تا ۱۴۰۰ مدرسه رسیده است.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران ادامه داد: در سال ۱۳۹۹ بیش از ۵۰۰ دانش آموز در طرح مدرسه دلسوز ثبت نام شدند که اکنون این تعداد به حدود ۱۰۰۰ نفر افزایش یافته است.

وی گفت: برآورد می شود در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ با رشد اندک جمعیت، تعداد دانش آموزان معرفی شده به مدارس شرکت کننده از خدمات با کیفیت در این جامعه بهره مند شوند.همکاری افزایش یافته است. تحصیلات.

زمانیان خاطرنشان کرد: افزایش اعتماد به نفس و حفظ کرامت و عزت نفس مشتری، بسترسازی برای جلب حمایت واقعی دانش‌آموزان، ارتقای دسترسی دانش‌آموزان به آموزش با کیفیت، برقراری ارتباط مؤثر بین معلمان، دانش‌آموزان، والدین، روابط فرهنگی. مدارس و کارشناسان فرهنگی کمیته امداد و آمادگی برای آزمون های هدیه و راهیابی به آموزش عالی از اهداف اجرای طرح مدرسه دلسوزانه است.