حضور دانش آموزان در ۱۰ هزار مدرسه آموزش و پرورش در قالب طرح امین


پنجشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ – ۱۰:۵۹

مراسم اختتامیه دوره مکالمه زبان عربی طلاب حوزه علمیه رضویه بیرجند

تهران (پانا) – یکی از اعضای ستاد تعاون حوزه های علمیه گفت: با تقویت پیوند حوزه و دانشگاه، فعالیت های علمی و موضوعات تبلیغی مربوطه در اختیار مبلغان برای حضور در این دوره ها قرار می گیرد.

حسین ملانوری، معاون تبلیغاتی و فرهنگی حوزه های علمیه در سمینار نقش دین در پیشگیری از برده داری که در سالن همایش های مدرسه معصومیه قم برگزار شد، با اشاره به پژوهش های مختلف گفت: با اساتید حوزه در زمینه برده داری همکاری می کند و با تقویت ارتباط حوزه و دانشگاه، فعالیت های علمی و مطالب بازاریابی مرتبط در اختیار مبلغان جهت حضور در دوره آموزشی قرار می گیرد.

وی همچنین به تشکیل یگان تبلیغاتی ویژه معاون نخست‌وزیر اشاره کرد و افزود: سوزاندن بیش از حد زنان.

حجت الاسلام والمسلمین حسین ملانوری با ادعای حضور طلاب و مبلغان در بیش از ۱۰ هزار مدرسه در طرح امین، خاطرنشان کرد: مقابله با آسیب های اجتماعی و تقویت ایمان و ایمان دانش آموزان از اولویت های زندگی آنان است. این هدف

وی بر لزوم همکاری و هماهنگی با همه دستگاه های دولتی برای رسیدگی به مسائل ملی تاکید کرد و گفت: ابتکارات تحقیقاتی و پژوهشی خوبی توسط مبلغان و کشیشان در بخش مبارزه با برده داری و مبارزه با مواد مخدر ایجاد شده است. به بهترین شکل ممکن استفاده می کنند.’ ابا

محمد جمالو معاون کاهش تقاضا و توسعه جامعه ستاد مبارزه با مواد مخدر نیز حمایت خود را از مباحث آموزشی در زمینه پیشگیری از اعتیاد اعلام و ابراز امیدواری کرد که با تشکیل کارگروه های منسجم، سیاست های مناسبی در زمینه مصرف مواد مخدر اتخاذ شود. پیشگیری از مواد مخدر تولید و اجرا.

وی گفت: نگاه غرب به امور اجتماعی عاقبت فاجعه‌باری را به دنبال داشته است و می‌گوید: همانا آموزه‌های مکتب شیعه مبتنی بر آیات و روایات است که نور و منجی برای مردم خواهد بود.

او گفت: “امروز ما در آستانه جدایی از اعتیاد به الکل در جنگل هستیم.” جدی بگیرید، بیایید تلاش کنیم.