حضور شرکت های بزرگ در خوزستان مانع از توجه به صنایع کوچک می شود – پایگاه خبری مدرا


علی کرانی درباره یکی از مشکلات صنایع پایین دستی خوزستان گفت: حضور شرکت های بزرگی مانند نفت در خوزستان مانع توجه شرکت های کوچک خوزستانی شده است و این امر منجر به بروز مشکلاتی در ارتباط تامین مواد و مصالح شده است. تجهیزات. کالا یا پشتیبانی.رو در روی یکدیگر قرار بگیرند

وی بیان کرد: برای کمک و حمایت از صنایع کوچک خوزستان لازم است مدیران صنعتی استان از مرکز توان داشته باشند تا مشکلات آنها را به موقع و راحت حل کنند.

کرانی یکی از نهادهایی که می تواند به صنایع کوچک کمک کند انجمن برنامه و دارایی است، ادامه داد: صنایع کوچک اغلب با مشکلات مالی و زیرساختی مواجه هستند و انجمن برنامه و دارایی می تواند مشکل گرفتار شدن را حل کند.

رئیس انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت خوزستان گفت: در خوزستان صنایع کوچک گام های بسیار خوبی در تولید نفت و تجهیزات حفاری برداشته اند، اما برای موفقیت این صنعت لازم است از سوی شرکت های بزرگ حمایت شود. میتوانست. محصولات

وی افزود: همکاری شرکت های بزرگی مانند نفت برای خرید کالا برای صنایع کوچک کمک زیادی به بقای تولیدکنندگان می کند.

۴۰۰ واحد تولید تجهیزات نفت و گاز در خوزستان وجود دارد.

پیش از این درخواست ساخت شهر انرژی اهواز برای سازگاری با حوزه نفت، گاز و پتروشیمی توسط انجمن تولیدکنندگان نفت و گاز خوزستان و شرکت شهرک های صنعتی استان به وزارت دفاع داده شده بود. ، و نقشه این پروژه نیز در حال تهیه است.

خوزستان یکی از نیروگاه های کشور در بخش نفت، گاز و پتروشیمی است.

منبع: ایرنا