حفظ دستاوردها و صیانت از مجموعه مدیریت شهری وظیفه تمامی کارکنان شهرداری تهران است


چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ – ۰۹:۰۶

فریدون رضوی کیا

تهران (پانا) – بعدازظهر روز گذشته (سه‌شنبه ٢٠ اردیبهشت) آیین معارفه مدیر بازرسی شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران با حضور فریدون رضوی‌کیا مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران و محمّدرسول سوداگر مدیر بازرسی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، برگزار شد.

رضوی کیا در این جلسه گفت: حفظ دستاوردها و صیانت از مجموعه مدیریت شهری به عنوان نهاد خدمت‌رسان به شهروندان از وظایف تمامی مدیران و کارکنان شهرداری تهران، سازمان ها و شرکت های وابسته است.

مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران با تاکید بر این نکته که وجود دستگاه‌های نظارتی با هدف تسهیل در انجام امور، افزایش دقت و تلاش بیشتر در راستای ارایه خدمات مطلوب به شهروندان است، عنوان کرد: ما در مجموعه شرکت عمرانی کارکنان حضور نهادهای نظارتی را راهگشا و به عنوان مشاوری امین در کنار خود می‌بینیم که با بهره‌گیری از پیشنهادات و تجارب آنها به موفقیت روز افزون در انجام مطلوب و بهینه کارها خواهیم رسید.

رضوی‌کیا با بیان اینکه حوزه بازرسی ٢ بُعد دارد، اضافه کرد: یکی بُعد درونی بازرسی است که باید در سه مرحله (قبل، حین و بعد) هر فعالیتی در شرکت حضور فعالانه داشته باشد و به ارتقای سلامت اداری کمک کند و دیگری بُعد بیرونی بازرسی که رسیدگی به شکایات شهروندان و پیمانکاران است.

رضوی‌کیا، مدیر بازرسی جدید شرکت عمرانی کارکنان را فردی با تجربه، متخصص و اخلاق مدار دانست و گفت: انتظار دارم حوزه بازرسی شرکت با تدبیر و هوشیاری نقاط ضعف، نواقص و اشکالات را شناسایی و در جهت اصلاح، بهبود فرآیند‌ها و اثربخشی خدمات و فعالیت‌های شرکت به منظور کسب رضایتمندی حداکثری شهروندان که مورد تاکید شهردار محترم تهران است، به مدیران ارشد شرکت کمک کند.

مدیرعامل شرکت عمرانی‌کارکنان شهرداری تهران با بیان اینکه وظیفه اصلی حوزه بازرسی، نظارت بر حسن جریان امور و اجرای صحیح قوانین و مقررات است؛ گفت: اطلاع رسانی به موقع گلوگاه‌های مفسده انگیز، پشتیبانی و صیانت از مدیران پاکدست شرکت و حفظ عزت و منزلت آنها و متقابلاً مواجهه آگاهانه و قاطع با افراد متخلف با رعایت اصول انسانی و پرهیز از افراط و تفریط نیز از جمله انتظارات ما از مدیر بازرسی شرکت است.

بر پایه این گزارش در این مراسم که با حضور معاونان و مدیران ارشد شرکت عمرانی کارکنان و جمعی از مدیران بازرسی شرکت‌های تابعه سازمان بازنشستگی شهرداری تهران برگزار شد اسماعیل رضایی به عنوان مدیر بازرسی شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران معرفی شد.

رضایی پیشتر در سازمان بهشت زهرا (س) و سازمان زیباسازی شهر تهران به عنوان مدیر بازرسی فعالیت کرده است.

سریعترین رژیم لاغری