حکم اعدام عامل تروریسم در میان زنان – پایگاه خبری مدرا


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; القاصی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در چند ماه اخیر شاهد افزایش انتشار حوادث خشونت آمیز و سرقت بوده ایم، آیا آمار سرقت ها افزایش یافته است؟ وی گفت: در خصوص سرقت نیز گزارش های دریافتی از فرماندهی انتظامی حکایت دارد ۱۰ درصد تخفیف. این است که برخی از سرقت ها را در مقایسه با سایر سرقت ها بی اهمیت و بی اهمیت جلوه دهند. این پرونده ها در مسیر قانونی خود در حال رسیدگی است و آمارهای زیادی مربوط به این سرقت هاست که متاسفانه اغلب توسط معتادان متجاهر انجام می شود.

وی افزود: در خصوص سرقت های متضمن خشونت و خسارت به مردم، دستگاه قضایی با قاطعیت خاصی با آن برخورد می کند و با سارقان خشن و کسانی که به بهانه غارت یا حمله خشونت آمیز سرقت می کنند، هستیم. این افراد با سند بازداشت موقت روانه زندان می شوند، تعداد آنها کم نیست و اولویت بندی شده و بلافاصله به پرونده آنها رسیدگی می شود.

رئیس قاضی استان تهران از اشد مجازات برای این افراد خبر داد و گفت: مجازات ها نیز شدید است، گاهی ۱۰ سال حبس برای گوشی سرقتی با تهدید و زورگیری همراه بوده است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اجرای جرایم کمتر گفت: اگر شرایطی برای اعمال مرزها فراهم شود در برنامه خود با آن برخورد می شود. در خصوص این اداره، شرکای ما با حساسیت در معاملات برخورد می کنند و از نظر تخفیف استثنایی دارند و سارقان در لیست کمیسیون عفو ​​و توسعه قرار ندارند.

این ضابط قضایی گفت: ما معتقدیم این افراد چون مخل امنیت عمومی هستند باید با مجازات های قاطع مواجه شوند و سرقت های زیادی داشته ایم که در آنها احکام سنگین اجرا شده است.ببینید مانند. این قتل یک زن دزد طلا بودمورد دیگری هم داریم که در آن سرفه یک زناین باعث سردرگمی شده است که وی در حال حاضر به اعدام محکوم شده است و این حکم به زودی اجرا خواهد شد. دستگاه قضایی نسبت به این جرایم بسیار حساس است.