خبر سریع انتقال استقلال


فوتبال ۳۶۰: در آخرین روز نقل و انتقالات تابستانی، خرید بزرگی از پایتخت آبی پوشان صورت می گیرد.

پس از گذشت ۶۸ روز از فعالیت تیم های لیگ برتری در پنجره نقل و انتقالات تابستانی برای حضور در رقابت های لیگ بیست و دوم، امروز زمان ثبت نام فعالیت نقل و انتقالات است و از ساعت ۲۴:۰۰ به بعد فقط ثبت قرارداد بازیکنان آزاد و سایر گروه ها مجاز خواهد بود. . می تواند برای جذب بازیکنان بدون قرارداد کار کند و از سوی دیگر بازیکنان با فسخ قرارداد پس از پایان نقل و انتقالات باشگاه خود را تغییر نمی دهند.

استقلال تهران یکی از فعال ترین باشگاه ها در بازار نقل و انتقالات بود و آبی ها علیرغم ورود دیرهنگام توانستند به آرزوهای خود برسند و با جذب ستاره هایی چون محمد محبی و مهدی قیدی رضایت کادرفنی و هواداران استقلال را جلب کرد. . همچنین دریافتند. البته مدیران استقلال به دنبال تکمیل یکی از خریدهای خود در آخرین روز نقل و انتقالات تابستانی هستند و زمزمه هایی مبنی بر جذب این ملی پوش توسط بازیکنان یقه پایتخت به گوش می رسد.

کاوه – استقلال; امروز همه چیز تکمیل خواهد شد

کاوه رضایی یکی از آبی پوشان پایتخت در بازار نقل و انتقالات تابستانی بود که مورد توجه هواداران استقلال قرار گرفت. رضایی اگرچه در تمرین ماه گذشته استقلال حضور داشت، اما هنوز به طور رسمی قراردادش را با آبی ها امضا نکرده است و به دلیل مسائل شخصی استقلالی ها نمی توانند از حضور او در خانه در فهرست دو هفته ابتدایی این تیم استفاده کنند. فصل جدید.

رضایی که ۶ سال گذشته در بلژیک زندگی می کند و در تیم اول مسابقات تیم ملی حضور داشته، می خواهد اقامتی در این کشور پیدا کند و به نظر می رسد همین موضوع باعث امضای قرارداد او با استقلال شده است. به تعویق بیفتد. طبق آخرین اخبار، موانع اداری پیش روی مهاجم استقلال برطرف شده و گفته می شود وی امروز در جلسه ای با مصطفی آجورلو، مدیرعامل آبی پوشان قرارداد خود را امضا خواهد کرد.

مهاجم ۳۰ ساله استقلال در واقع با توجه به اینکه بازیکن آزاد محسوب می شود و قرارداد باشگاهی ندارد، این احتمال وجود دارد که پس از پایان نقل و انتقالات قراردادش را با استقلال امضا کند اما او اصرار کادر فنی برای استفاده از کاوه رضایی را مد نظر قرار داد.مدیریت استقلال امیدوار است در هفته سوم مراحل جذب رضایی را تکمیل و امروز قرارداد او را به صورت رسمی امضا کند.

آیا شماره ۶ تیم ملی پای خود ایستاده است؟

سعید عزت اللهی در سال های گذشته گزینه حضور در لیگ برتر فوتبال ایران بوده است و نام او حول و حوش تیم های مختلفی مطرح شده است که استقلال تهران جدی ترین گزینه بود. عزت اللهی که سال گذشته به صورت قرضی در باشگاه الغرافه قطر حضور داشت، پس از اتمام قرارداد قرضی خود به باشگاه وایل دانمارک بازگشت و در غیاب بازیکن ایرانی خود، عزت اللهی به مقام دوم رقابت های تیمی این کشور سقوط کرد. بنابراین سعید عزت اللهی حاضر به ادامه بازی در این تیم نیست.

بازیکن ۲۵ ساله تیم ملی فوتبال ایران که در آستانه جام جهانی می خواهد در ورزش پرطرفدارتری حضور داشته باشد، در حال بررسی پیشنهاداتش است و به گفته پدرش نادر عزت اللهی، سلف او باقی مانده است. بازی خارج از لیگ ایران و در صورت عدم انتخاب تیم جدید در قاره اروپا، یک تیم ایرانی انتخاب می شود.

استقلال، سپاهان، فولاد و تراکتور جدی ترین گزینه ها برای احتمال حضور سعید عزت اللهی در این تیم ها هستند اما گفته می شود در همان اولین بحث ها، آبی پوشان پایتخت بیشترین شانس را برای به خدمت گرفتن عزت اللهی دارند. در صورت عدم امضای قرارداد با این ملی پوش تا پایان امشب، بازیکنان استقلال تنها در صورتی می توانند با سعید عزت اللهی معامله کنند که او قبل از نقل و انتقالات لیگ ایران با باشگاه دانمارکی قراردادش را فسخ کند و به صورت رایگان به استقلال بپیوندد. بازیکن.!

منتظر سلام به یک گیتاریست بلوز هستم

به گزارش ریکاردو سا پینتو، محمد حسینی و ارسلان مطهری با توجه به تکمیل لیست استقلال به جمع بازیکنان باقی مانده اضافه شدند. حسینی روز گذشته مذاکرات خود را با مدیریت تراکتورسازی تکمیل کرد و رسماً به جمع سرخ پوشان تبریزی پیوست و گفته می شود ارسلان مطهری نیز در آستانه پیوستن به تراکتورسازی قرار دارد، هرچند هنوز با مدیران استقلال برای جدایی از جمع آبی پوشان به توافق نرسیده است. خواسته او فسخ قرارداد است.

استقلالی ها اگر بعد از پایان نقل و انتقالات تابستانی می خواهند بازیکن آزاد جذب کنند، باید تا پایان امشب نام بازیکن دیگری را از لیست خود حذف کنند تا فضای خالی برای جذب بازیکن آزاد داشته باشند، یعنی. عمیق ترین انتخاب برنامه ریزی شده از لیست.استقلال سعید مهری و عزیزبک امانوف.

آبی ها به دنبال جذب سعید عزت اللهی، هافبک خارجی و مدافع راست هستند. به سپری شدن زمستان موکول می شود و ممکن است سرنوشت عزت اللهی خروج دیگری باشد یا نباشد. بازیکنان استقلال را در لیست این تیم مشخص کنید.