خبر سریع … قیمت مواد شوینده به زودی افزایش می یابد


خبر فوری … هر چه زودتر ساختمان خود را تمیز کنید زیرا به زودی افزایش قیمت لوازم آرایشی و بهداشتی خواهیم داشت …

images_1658290251.jpg

برگرفته از مجموعه شستشوی صورت آریاناامروزه قیمت مواد شوینده روز به روز در حال افزایش است. این روزها پس از افزایش قیمت مواد غذایی، مصالح ساختمانی، قیمت مسکن، نوبت به مواد شوینده رسیده است. موج گرانی و افزایش قیمت ها در این فصل به مواد شوینده ضربه زده است. اوایل تیرماه وزارت بهداشت از افزایش قیمت صابون غیرمجاز خبر داد اما در چند روز گذشته مجوز افزایش قیمت محصولات مختلف بین ۱۰ تا ۲۵ درصد به تولیدکنندگان داده شد. جالبتر اینکه وزارت صنعت مخالف هرگونه افزایش قیمت بود، اما تصمیمات اتخاذ شده منجر به کوچکتر شدن بسته بندی و افزایش قیمت محصولات صابون شد. در واقع تولیدکنندگان و مسئولان فروش دلایل خود را برای درخواست افزایش قیمت صابون اعلام کرده اند. آنها می گویند رونق فعلی و هزینه های فلج کننده تولید آنقدر زیاد است که دیگر ادامه تولید بدون افزایش قیمت محصولات ممکن نیست.

این افزایش قیمت تا استفاده از آن زمان می برد و تا آن زمان بهترین فرصت برای شست و شو و کارهایی از این دست مانند نظافت زمین، نظافت صورت، نظافت منزل و … – از این قبیل است. شست و شوی صورت ساختمان برای ساختمان افرادی که به زیبایی اهمیت می دهند به دلایلی که در ادامه توضیح خواهیم داد وظیفه بسیار مهمی است. و فرصت مناسب برای انجام آن همین روزهاست.

شستن صورت ها … مهمترین چیز برای ساختمان ها

نمای هر ساختمان اولین چیزی است که توجه ساکنین و حتی افراد بیرون از ساختمان را به خود جلب می کند. بنابراین لازم است هر ساختمانی دارای چهره ای زیبا و خاص و البته تمیز باشد. درست است که ظاهر و زیبایی تاثیر زیادی بر احساسات و عواطف افراد دارد.

خبر سریع ... قیمت مواد شوینده به زودی افزایش می یابد

بنا به دلایل مختلف از جمله آلودگی هوا، اگزوز خودرو، تغییرات دما و موارد مشابه، منطقه اول ساختمان ها آلوده شده و زباله های زیادی را دریافت می کند. اینها برای همه نیست. راه حل شستن نما و تمیز کردن آن است. این مورد در شهرهای بزرگ بیشتر به چشم می خورد و اهمیت پاکسازی صورت را در تهران بیشتر می کند.

فواید شستشوی صورت

مزایا و فواید این کار اصلی ترین چیزی است که باعث می شود افراد نظافت ساختمان خود را امری مهم بدانند. این موارد شامل …

  1. اولین نکته این است که با شستشوی نماها، صورت ساختمان به طور کامل تمیز می شود. این باعث می شود که به زیبایی و درخشش اولیه خود بازگردد. همه مردم زیبایی را دوست دارند و سعی می کنند زیبایی خود را حفظ کنند. این موضوع در مورد ساختمان ها نیز صادق است.
  2. مورد بعدی به افزایش طول عمر نما مربوط می شود. در صورت نظافت نما با کیفیت و دقیق توسط افراد متخصص، استحکام نمای ساختمان افزایش می یابد و با جلوگیری از ورود کثیفی و زباله به درزها و ترک ها، طول عمر نما افزایش می یابد. بالا رفتن از نمای ساختمان با طناب و راپل آن را از مجموعه شستشوی آریاناما در سایت arianama.com سفارش دهید.
  3. و…..

هزینه نمای ساختمان چقدر است؟

مهمترین مسئله برای بسیاری از افراد قیمت و هزینه ماشین لباسشویی است. این را باید به خاطر داشته باشید که ماشین لباسشویی انواع مختلفی دارد به شرح زیر …

  • شستن چهره ساختمان با واترسند بلاست
  • شستشوی صورت ساختمان با جت قوی آب و سه سطح
  • شستشوی سطح ساختمان با دیکلر (اسیدشویی)
  • شستشوی صورت ساختمان با T (یا T)، ابر و مواد شوینده

علاوه بر اینها بسته به شرایط و نیازهای زمانی و مکانی ابزارهای مختلفی گرفته می شود که شستشوی نماها را با طناب (راپل)، داربست، کوهنورد و صنعت بالابر و جرثقیل امکان پذیر می سازد. . البته هر یک از این ابزار و تجهیزات، قیمت نهایی است شستشوی صورت ساختمان در تهران آنها تغییر می کنند لذا شما عزیزان می بایست با کارشناسان مجموعه نماشویی آریانما تماس گرفته و بدون راهنمایی آنها قیمت تخمینی نماشویی ساختمان خود را برآورد نمایید.

چرا شستشوی صورت طناب یا راپل بهتر از سایر روش های شستشوی صورت است؟

حتما شنیده اید که بسیاری از افراد تکرار را بهتر از روش های دیگر مانند داربست می دانند. ما این موضوع را بیشتر بررسی خواهیم کرد و به زوایای مختلف این موضوع نگاه خواهیم کرد. همانطور که می دانید راپلینگ با راپل انجام می شود. تا حدودی می توان گفت که این روش بهترین و بی نقص ترین روش برای شستشوی نمای ساختمان ها و منازل است. از راپل برای مناظر در ارتفاع بالا نیز استفاده می شود. با توجه به اینکه رعایت ایمنی هنگام کار در ارتفاع بسیار مهم است، راپل یا طناب مشابه این ایمنی را برای افراد تضمین می کند. در واقع علاوه بر طناب از گیره و کمربند ایمنی و سایر وسایل ایمنی مشابه استفاده می شود.

خبر سریع ... قیمت مواد شوینده به زودی افزایش می یابد

موضوع مهم بعدی، تجربه کاری و مهارت کارگران و متخصصان است. افراد شست و شو علاوه بر وسایل حفاظتی باید تجربه کاری بالایی داشته باشند و شگردها و شگردهای شستشو را بدانند. بنابراین فقط دانش کاری کافی نیست و در کنار آن باید تجربه کاری افراد و دانش آنها کافی و کافی باشد.

مزایا و معایب شستشوی صورت با راپل

اکنون زمان آن رسیده است که مزایا و معایب این شستشوی صورت را بررسی کنیم. در بحث مزایا می توان از قیمت مناسب و اقتصادی نسبت به استفاده از داربست و کلیکر و … صحبت کرد. علاوه بر این حفاظت بالا و جلوگیری از حوادث موجود نیز مزیت دیگری است که در هنگام کار با طناب به وضوح کیفیت بسیار بالای کار انجام شده را نسبت به سایر روش ها مشاهده خواهید کرد. در مورد زمان و مدت زمان کار باید بدانید که استفاده از طناب و راپل در شستشوی نما باعث می شود شستشوی نما بسیار سریع انجام شود و در وقت شما صرفه جویی شود. دلیل این امر این است که مانند سایر روش ها مانند داربست نیازی به نصب طولانی ندارد و بسیار سریع انجام می شود. علاوه بر اینها، دسترسی ای که کابل به نقاط مختلف نما می کند، از جهاتی دیگر تقریباً نامرئی است. تقریباً می توان گفت در صورت استفاده از مواد با کیفیت، این روش خالی از اشکال نیست.