خلاصه: همکاری Proximie با Vodafone Business و AI برای تقویت تحقیقات بهداشت عمومی در اتیوپی، خلاصه های بیشترپلت فرم جراحی مجازی Proximie با Vodafone Business همکاری می کند

پلتفرم فناوری سلامت مستقر در لندن، Proximie، همکاری با Vodafone Business را برای افزایش دسترسی به مراقبت‌های بهداشتی و آموزش جراحی اعلام کرده است.

فناوری Proximie مراقبت های بهداشتی را قادر می سازد تا هر اتاق عمل متصل در جهان را “تمیز”، ضبط و تعامل داشته باشد.

این همکاری نرم‌افزار مراقبت جراحی متصل Proximie را به همراه فناوری‌های Vodafone Business، از جمله ۵G، IoT و محاسبات لبه، گرد هم می‌آورد.

دکتر نادین هشش حرام، بنیانگذار و مدیر عامل Proximie، گفت: “تکیه بر روابط موجود ما، گسترش پلت فرم ما را در بریتانیا و در سراسر اروپا تسریع می کند. ما قادر خواهیم بود مراقبت های جراحی مرتبط را برای مخاطبان گسترده تر ارائه دهیم. با به اشتراک گذاشتن بهترین شیوه‌های بالینی و در نهایت نجات جان انسان‌ها به تأثیرگذاری خود ادامه دهید.

Benshi.ai از هوش مصنوعی برای پیشبرد تحقیقات بهداشت عمومی در اتیوپی استفاده می کند

benshi.ai غیرانتفاعی جهانی از هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشینی برای پیشبرد نتایج تحقیقات بهداشت عمومی در اتیوپی استفاده می‌کند.

این سازمان که توسط بنیاد بیل و ملیندا گیتس تامین مالی می شود، یک یادداشت تفاهم سه ساله با موسسه بهداشت عمومی اتیوپی (EPHI) امضا کرده است.

این ظرفیت برای محققان EPHI در هوش مصنوعی ایجاد می کند و از ابزارهای هوش مصنوعی برای تولید تحقیقات و شواهد در مورد مسائل تغذیه بهداشت عمومی استفاده می کند.

دکتر آفریقا بریانیس، مدیر عامل و بنیانگذار benshi.ai، گفت: «با ترکیب تخصص هوش مصنوعی با دانش EPHI روی زمین، ما مشتاقانه منتظر ارائه سطح جدیدی از درک مبتنی بر داده از فرد، جمعیت و بهداشت عمومی اتیوپی.

شتابدهنده فناوری برای استارت‌آپ‌های سلامت روده در EMEA دعوت می‌کند

شتاب دهنده فناوری Founders Factory از استارت آپ ها دعوت می کند تا برای ابتکار سلامت روده رهبران آینده اقدام کنند.

نوآوران در EMEA این فرصت را دارند که تا سقف ۲۵۰۰۰۰ دلار سرمایه گذاری کنند، و همچنین از طریق Founders Factory و خانواده جانسون و جانسون، مشاوره، پشتیبانی عملیاتی و فرصت های شبکه سازی صنعتی را دریافت کنند. درخواست ها تا ۱۵ فوریه باز هستند

درخواست رهبران سلامت روده در حالی است که آمارهای اخیر نشان می دهد که انتظار می رود بازار جهانی سلامت دستگاه گوارش تا سال ۲۰۲۷ به حدود ۷۲ میلیارد دلار برسد.

ایزابلا چیک، رئیس استراتژی کارخانه Founders Factory گفت: به عنوان یک سرمایه‌گذار بلندمدت و شتاب‌دهنده سلامت و تندرستی، می‌دانیم که فرصتی هیجان‌انگیز برای راه‌حل‌های فناوری برای تغییر بازار سلامت روده وجود دارد.

ORCHA ارزیابی های مستقل DTAC را برای تامین کنندگان سلامت دیجیتال ارائه می دهد

سازمان بررسی برنامه های کاربردی بهداشت و مراقبت (ORCHA) اعلام کرده است که اکنون می تواند ارزیابی های مستقلی را در برابر استانداردهای ارزیابی فناوری دیجیتال (DTAC) برای مراقبت های بهداشتی و اجتماعی انجام دهد.

تأمین‌کنندگان و مبتکران سلامت دیجیتال از طریق فرآیند DTAC هدایت خواهند شد، استانداردهای اصلی ملی جدید بریتانیا برای فناوری‌های سلامت دیجیتال که به NHS و مراقبت‌های اجتماعی وارد می‌شوند.

پس از موفقیت، ORCHA گواهینامه ای را ارائه می دهد که توسط NHS Trusts به رسمیت شناخته شده است، بنابراین تامین کنندگان می توانند زمان خود را برای توسعه محصولات، مشارکت برای کار با مشتریان NHS و ارائه نتایج سرمایه گذاری کنند.

شرکت نرم افزاری Loftware ID PRISYM را به دست آورد

شرکت نرم‌افزار جهانی Loftware Inc کسب PRISYM ID، ارائه‌دهنده راه‌حل‌های مدیریت محتوا و برچسب‌گذاری با تمرکز بر آزمایش‌های بالینی، دستگاه‌های پزشکی و برچسب‌گذاری دارویی را اعلام کرده است.

این خرید، راه حل برچسب‌گذاری درجه سازمانی Loftware را برای تجهیزات پزشکی و صنایع دارویی گسترش می‌دهد و برچسب‌گذاری کارآزمایی بالینی و قابلیت‌های مدیریت محتوای ساختاریافته را به سیستم جامع برچسب‌گذاری مبتنی بر ابر Loftware اضافه می‌کند.

رابرت اوکانر جونیور، رئیس و مدیر عامل Loftware، گفت: «این کسب بر اساس تخصص Loftware و PRISYM ID است و بهترین استعدادها را در صنعت برچسب‌های دارویی و تجهیزات پزشکی امروزی متحد می‌کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر