خلاصه: Huma مراقبت های بهداشتی iPLATO را دریافت می کند، هوش مصنوعی مورد استفاده برای توسعه آزمایش خونی که بقای COVID را پیش بینی می کند، بیشترHuma مراقبت های بهداشتی iPLATO را دریافت می کند

IPLATO Healthcare مستقر در لندن برای مشارکت بیمار توسط شرکت فناوری بهداشت جهانی Huma خریداری شده است.

iPLATO شبکه ای از ۲۶.۶ میلیون بیمار را در نزدیک به ۳۰۰۰ موسسه مراقبت های اولیه NHS پوشش می دهد و برنامه myGP آن توسط نزدیک به ۲.۴ میلیون نفر در انگلیس استفاده می شود.

این دو شرکت به طور مستقل به فعالیت خود ادامه خواهند داد، اما تخصص خود را برای ارائه مراقبت های پیش بینی شده و شخصی تر از بیمار ترکیب خواهند کرد.

ما شاهد زمانی هستیم که جمع‌آوری داده‌ها به افرادی که در معرض خطر هستند، نور می‌تابد، بنابراین می‌توان به این افراد غربالگری، درمان، مشاوره، پشتیبانی و پیگیری مداوم از راه دور را ارائه داد – حتی در صورت نیاز به پزشکان هشدار داد. توبیاس آلبشتاین، مدیر عامل iPLATO گفت.

هوش مصنوعی برای ایجاد آزمایش خونی که بقای بیماران کووید را پیش‌بینی می‌کند، استفاده می‌شود

محققان دانشگاه Charity-University Medicine برلین آزمایش خونی را برای پیش‌بینی بقای بیماران کووید-۱۹ از طریق پروتئین ایجاد کرده‌اند.

از یادگیری ماشینی برای شناسایی ۱۴ پروتئین در خون استفاده شد که می‌تواند نحوه رشد ویروس را پیش‌بینی کند.

این مطالعه با بازبینی همتایان در سلامت دیجیتال PLOS، دریافت که این تکنیک ۹۶٪ دقیق است، به این معنی که می تواند به پزشکان کمک کند تصمیم بگیرند که چه کسی درمان فشرده تر را در اولویت قرار دهد.

نویسنده ارشد این مطالعه، دکتر فلوریان کورث، از دانشگاه خیریه پزشکی برلین، گفت: “پیش بینی خطر پروتئومیک به طور قابل توجهی بهتر از پیش آگهی به دست آمده از نمرات ارزیابی خطر تایید شده بود که به طور معمول در مراقبت های بالینی استفاده می شود.”

پزشکان عمومی در ایرلند شمالی شرحی از پشتیبانی تصمیم را دریافت می کنند

پزشکان عمومی و سایر مراکز مراقبت اولیه در سراسر ایرلند شمالی، پس از توافق با First Databank (FDB) برای بهبود داروها، به فناوری پشتیبانی تصمیم در هنگام تجویز دارو دسترسی خواهند داشت.

ابزار OptimiseRx این شرکت، تجویزکنندگان را قادر می‌سازد تا پیام‌هایی را در سیستم‌های فناوری اطلاعات بالینی موجود خود دریافت کنند، که حاوی اطلاعات خاص مربوط به نسخه‌های تصمیم‌گیری است.

دکتر برندا بردلی، رئیس داروسازی شورای بهداشت و مراقبت اجتماعی، گفت: «به‌دست آوردن اطلاعات از راه‌حل‌های پشتیبانی تصمیم در مورد تجویز، توصیه‌های به‌موقع در مورد تجویز مبتنی بر شواهد و مقرون‌به‌صرفه به آن‌ها ارائه می‌دهد.

Suffolk و Northeast Essex ICS یک پلت فرم مراقبت یکپارچه راه اندازی کرده اند

سیستم مراقبت یکپارچه Suffolk و North East Essex (ICS) با ارائه‌دهنده پلتفرم openEHR شریک شده است تا بتواند یک اثبات عملی از مفهوم پلتفرم مراقبت یکپارچه ارائه دهد.

این پلتفرم از افرادی که دارای شرایط محدود کننده زندگی هستند با ارائه دسترسی بلادرنگ به مجموعه واحدی از اطلاعات متمرکز بر نیازهای بهداشتی و مراقبتی، برنامه های مراقبت پیشگیرانه و خواسته های آنها پشتیبانی می کند.

در بیانیه ای از Suffolk و Northeast Essex ICS آمده است: “این برنامه اولین گام در استراتژی ICS برای ارائه یک سیستم یکپارچه و شخص محور در میان جمعیت یک میلیونی آن است.”

NHS در حال توسعه نقشه راه استانداردها

NHS England و NHS Improvement در حال توسعه یک نقشه راه استاندارد هستند که فهرستی از داده‌ها، اطلاعات و استانداردهای فنی پیشنهادی و در حال تکامل، از جمله تغییرات احتمالی در استانداردهای موجود را ارائه می‌کند.

هدف نقشه راه این است که سازمان های مراقبت اجتماعی و ارائه دهندگان سلامت و بزرگسالان را قادر سازد تا برای اجرای استانداردها برنامه ریزی کنند. این یک تعهد در «داده‌ها جان انسان‌ها را نجات می‌دهد: شکل‌دهی مجدد بهداشت و مراقبت اجتماعی با داده‌ها (پیش‌نویس)» است و از آوریل ۲۰۲۲ اجرایی خواهد شد.

قرار است نسخه کاری این ماه در وب سایت NHS انگلستان منتشر شود تا امکان بررسی و بازخورد توسط سهامداران فراهم شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر