خلاصه: Thirona تأییدیه اتحادیه اروپا MDR را دریافت می کند، Peppy با AXA Health برای ارائه برنامه سلامتی کارکنان و موارد دیگر شریک می شود.Thirona مجوز MDR اتحادیه اروپا را برای نرم افزار غربالگری چشم با هوش مصنوعی دریافت کرد

شرکت هلندی هلندی Thirona برای نرم افزار غربالگری بیماری های چشمی خود گواهینامه کلاس II CE را تحت مقررات تجهیزات پزشکی اتحادیه اروپا (MDR) دریافت کرده است.

راه حل RetCAD از هوش مصنوعی (AI) برای تجزیه و تحلیل تصاویر فوندوس رنگی، که سطح داخلی چشم را نشان می دهد، برای وجود دژنراسیون ماکولا مرتبط با سن و رتینوپاتی دیابتی استفاده می کند.

این به ارائه دهندگان مراقبت های چشمی در تشخیص زودهنگام و درجه بندی این بیماری های تهدید کننده بینایی کمک می کند.

مارک ون گرینزون، رئیس توسعه محصول Thirona، گفت: “مقررات جدید MDR تاکید بسیار بیشتری بر ارزیابی داده های بالینی دارد و شرکت های هوش مصنوعی را ملزم می کند تا الزامات کیفیت و ایمنی بسیار دقیق را رعایت کنند.”

Peppy با AXA Health همکاری می کند تا برنامه رفاه کارکنان را ارائه دهد

پلتفرم سلامت دیجیتال Peppy مستقر در بریتانیا قراردادی را با غول بیمه AXA Health اعلام کرده است تا برنامه رفاهی خود را برای افرادی که رویدادهای مهم زندگی را پشت سر می گذارند ارائه دهد.

مشتریان شرکتی AXA Health می‌توانند به کارمندان دسترسی به مشاوره مجازی با پزشکان متخصص در زمینه باروری، یائسگی، حمایت پری ناتال و سلامت روان را ارائه دهند. کارمندان همچنین می توانند از طریق برنامه به کارشناسان پیام ارسال کنند و به اطلاعات، منابع و رویدادها دسترسی داشته باشند.

دکتر Mridula Pore، یکی از بنیانگذاران و یکی از مدیران عامل Peppy، گفت: “همانطور که رایج تر می شود، ارائه یائسگی متخصص، باروری و حمایت از والدین در مراحل اولیه در حال تبدیل شدن به استاندارد برای همه شرکت های بیمه سلامت است و ما مفتخریم که Peppy در حال بازی کردن یکپارچه است. نقشی در تکامل بعدی مراقبت های بهداشتی.

PocDoc آزمایش خون مبتنی بر گوشی های هوشمند برای بیماری های قلبی عروقی را راه اندازی می کند

پلتفرم سلامت دیجیتال و ارائه‌دهنده تشخیص شخصی، PocDoc از راه‌اندازی آزمایشی مبتنی بر گوشی‌های هوشمند برای بیماری‌های قلبی عروقی خبر داده است که می‌گوید می‌تواند سالانه میلیون‌ها نفر از NHS را نجات دهد.

این فناوری به هر کسی که یک دستگاه تلفن همراه دارد اجازه می‌دهد آزمایش خون دقیقی برای تشخیص زودهنگام بیماری‌های قلبی عروقی انجام دهد و نتایج آن از طریق برنامه PocDoc در دسترس است. در حال حاضر در حال تکمیل آزمایشات تحقیقاتی NHS است و قرار است در بهار راه اندازی شود.

استیو روست، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران پوک داک، گفت: بیماری قلبی عروقی بزرگترین قاتل در جهان است – اما برخلاف سرطان، قابل پیشگیری است. ما معتقدیم که کلید مقابله با افزایش دسترسی به آزمایش است، زیرا تشخیص زودهنگام و نظارت مداوم نتایج بیمار را بهبود می بخشد.

سیستم اشتراک گذاری تصویربرداری پزشکی در سراسر بریتانیا به ۵۰۰ موسسه گسترش می یابد

سیستم اشتراک گذاری تصویربرداری دیجیتال پزشکی، پورتال تبادل تصویر سکترا (IEP)، به ۵۰۰ موسسه گسترش یافته است.

IEP در سال ۲۰۰۹ راه‌اندازی شد تا به بیمارستان‌های NHS اجازه دهد عکس‌های اشعه ایکس، اولتراسوند، CT، MRI، اسکن PET و سایر تصاویر تشخیصی را بین سایت‌ها به اشتراک بگذارند.

سیستم مبتنی بر ابر فراتر از وظایف اصلی خود رشد کرده است و سازمان‌های دیگر از جمله ارائه‌دهندگان رادیولوژی از راه دور، بیمارستان‌های خصوصی و سازمان‌هایی که بر بازسازی سه‌بعدی و تشخیص‌های با پشتیبانی هوش مصنوعی تمرکز دارند، به شبکه ملحق شده‌اند.

سوزان دی فور، مدیر سیستم‌های رادیولوژی، بنیاد بنیاد NHS بیمارستان چلسی و وست‌مینستر، گفت: «IEP از یک ابزار اشتراک‌گذاری تصویر محلی به روشی غالب تبدیل شده است که ما تصاویر را به مؤسسه‌ای به مؤسسه دیگر به اشتراک می‌گذاریم، حتی نحوه اشتراک‌گذاری تصاویر را با بیماران تغییر می‌دهد. ”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر