خواه یا نه بین یائسگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوکی استخوان اتصال ای موجود است؟


پوکی استخوان عالی بیماری استخوانی است کدام ممکن است تا حد زیادی در گروه های سنی ۳۵ سال را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعدی دیده تبدیل می شود. پوکی استخوان به معنای “استخوان متخلخل” است را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این یکی اجتناب کرده اند مشخصه های میکروسکوپی این بیماری است. استخوان را ضعیف می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جای شخصی را به حداقل یک شکستگی سرراست را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیرمنتظره می دهد.

اگرچه هیچ علامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیگنال ای در گذشته اجتناب کرده اند بروز پوکی استخوان {وجود ندارد}، با این حال این ضرر به محض تحمیل شکستگی آغاز تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود درد از حداکثر در کنار است.

علائم رایج پوکی استخوان

شایع‌ترین سیگنال‌های پوکی استخوان پس اجتناب کرده اند بروز، درد مفاصل را انتخاب کنید و انتخاب کنید استخوان، کاهش قد در کل زمان، حالت بسیار تعجب کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در برخی اسبابک ها، شکستگی سرراست استخوان است.

اجزا خطر پوکی استخوان

پوکی استخوان دارای برخی اجزا تمایل کننده اجتناب کرده اند جمله جنسیت است. دختران بالای ۵۰ سال بیشتر اوقات اجتناب کرده اند مشکلات مفصلی شکایت دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید زنانی کدام ممکن است به یائسگی رسیده اند بیشتر اوقات به پوکی استخوان مبتلا می شوند. دختران {به دلیل} از گرفتن استخوان‌های سبک‌تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید نازک‌تر، ۴ برابر تا حد زیادی اجتناب کرده اند پسران کشف نشده ابتلا به پوکی استخوان هستند.

سایر اجزا خطر برای ادغام کردن سن بالا، جنسیت اجتناب کرده اند جمله اشخاص حقیقی آسیایی هر دو سفیدپوست، سابقه خانوادگی پوکی استخوان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساختار جسمی جوانی است. سایر عواملی کدام ممکن است بالقوه است به پوکی استخوان کمک کنند، هورمون های جنسی هستند. اگر تستوسترون در پسران را انتخاب کنید و انتخاب کنید استروژن در دختران کاهش یابد، تراکم استخوان مقیاس را کاهش می دهد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل در نتیجه پوکی استخوان تبدیل می شود کدام ممکن است در نتیجه شکستگی تبدیل می شود. استروژن زیرین تا حد زیادی در زنانی دیده تبدیل می شود کدام ممکن است به یائسگی رسیده اند.

{افرادی که} بدست آمده کلسیم کم دارند، تراکم استخوان کمتری نیز دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند بازو دادن زودهنگام استخوان را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش خطر شکستگی را تخصص می کنند. تفسیر شده است کدام ممکن است استفاده تمدید شده مدت اجتناب کرده اند کورتیکواستروئیدها در الگو دوباره کار کردن استخوان اختلال تحمیل می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث نقطه ضعف تبدیل می شود. این اجزا نیز در تحمیل پوکی استخوان عملکرد دارند.

پوکی استخوان علاوه بر این در اشخاص حقیقی تحت تأثیر بیماری هایی معادل لوپوس، بیماری سلیاک، بیماری کبد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرتریت روماتوئید را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره دیده تبدیل می شود. سبک اقامت کم تحرک، بلعیدن دخانیات را انتخاب کنید و انتخاب کنید الکل نیز این ضرر را بدتر کردن می تدریجی.

علاوه بر این بیاموزید: آرتروز – دفاع کردن در مخالفت با “دزد خاموش”

اتصال بین یائسگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوکی استخوان

یائسگی عالی تکنیک خالص کاهش چرخه قاعدگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید باروری دختران است. تا حد زیادی در دختران بالای ۴۵ سال به نظر می رسد تبدیل می شود. اگر زنی بیش اجتناب کرده اند عالی سال رفتار ماهانه نداشته باشد به یائسگی رسیده است. برخی اجتناب کرده اند علائم رایج یائسگی برای ادغام کردن تعریق در یک روز واحد، گرگرفتگی، نوسانات خلقی، اختلال در خواب را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات ادرار کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره است.

علاوه بر این بیاموزید: محافظت بهزیستی بعد اجتناب کرده اند یائسگی

یکی اجتناب کرده اند شایع ترین علائم یائسگی درجه زیرین استروژن است کدام ممکن است ممکن است در نتیجه علائم عکس شود. ملاحظه به این نکته حیاتی است کدام ممکن است شواهدی موجود است کدام ممکن است آرم می‌دهد استروژن زیرین در نتیجه کمبود استئوبلاست‌ها (سلول‌های استخوان‌ساز) در تشکیل استخوان را انتخاب کنید و انتخاب کنید محافظت توده استخوانی می‌شود کدام ممکن است سرانجام در نتیجه احتمال پوکی استخوان می‌شود.

کسب اطلاعات در مورد اقدامات پیشگیرانه حال برای پوکی استخوان توسط دکتر فنک ماتور، سرپرست بخش ستون فقرات، موسسه مسائل اسکلتی عضلانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارتوپدی در مدانتا – پزشکی تا حد زیادی بیاموزید.

https://indianexpress.com/article/lifestyle/health/posteoporosis-risk-menopausal-menopausal-omen-omen-age-warning-signs-6160159/

برای قرار جلب رضایت میل دار هر دو دانش تا حد زیادی همراه خود ما تصمیم بگیرید ۸۰۱۰۹۹۴۹۹۴ ۹۱+ هر دو عالی قرار جلب رضایت در Medanta – The Medicity، Gurgaon رزرو کنید همین جا –

[button color=”transparent_credi” size=”medium” class = “custom_button” link=”https://www.credihealth.com/hospital/medanta-the-medicity-gurgaon/overview?utm_source=blog_article&utm_medium=bottom_button&utm_campaign=book_appointment” icon=”” target=”true”]گذشته تاریخی کتاب [/button]

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر