دادستان کل کشور: ما از تهدید نمی ترسیم


جمعه ۲۷ آبان ۱۴۰۱ – ۱۹:۱۰

विश डादसान कल किशोर आज आज पेटान नाम ज़ाया जाजज जाजज जाजज

تهران (پانا) – دادستان کل کشور در بازدید از محل اسارت تعدادی از اسرا در مشهد گفت: دشمن با تمام قدرت وارد میدان شده است اما تاکتیک آنها را می دانیم و از تهدید نمی ترسیم.

به گزارش مرکز رسانه قوه قضائیه، حجت الاسلام والمسلمین منتظری در سخنانی از تلاش بی پایان دشمن برای نابودی ایران اسلامی گفت: ما شاهد جنگ مشترک همه جانبه علیه ملت ایران هستیم، اما آن ها بوده اند. از صبر و بردباری این ملت بزرگ شکست خورده و این بار نیز ناامید خواهند شد.

منتظری با اشاره به روحیه جهادی مردم ایران افزود: صدام می خواست ظرف یک هفته تهران را فتح کند اما ۸ سال در کنار قدرت های جهانی نشست.

دادستان کل کشور گفت: دشمن از مدت ها قبل این آشوب را طراحی و سازماندهی کرد اما مردم فهمیده و بصیر ایران راه خود را از آن جدا کردند و این امر دشمن را درمانده و عصبانی کرد.

منتظری ضمن تسلیت شهادت دو تن از نیروهای امنیتی در مشهد گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند اینگونه اعمال علیه مردم حل شدنی نیست و قوه قضاییه به وظیفه خود در قبال مجازات قانونگذاران عمل خواهد کرد. چنین جنایاتی، به خواست خدا.

بر اساس این گزارش، در این بازدید دادستان کل کشور به همراه محمدحسین درودی دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی و جمعی از قضات، مسئولان حقوقی و امنیتی به بخش های مختلف این مرکز رفتند. حوزه. جایی که آشوبگران همراه با بسیاری از آنها، از جمله کسانی که به خدمات تلفن آسیب رساندند یا افرادی که با پوشیدن پوشش های خانوادگی و چاپ و اجرای دقیق قوانین، قوانین و مقررات، ساکنان و عابران را در تجمعات مجروح می کردند، نگهداری می شدند.

بر این اساس محمدحسین درودی دادستان عمومی و انقلاب مشهد به تشریح اقدامات انجام شده برای کار جهادی و تلاش مضاعف نیروی انتظامی، نیروهای اجرایی، نیروی انتظامی، بسیجیان دلاور و قضات به نمایندگی از برقراری کنترل پرداخت. و امنیت گفت: رمز موفقیت ما حضور پررنگ مردم در منطقه است.