داروخانه دیجیتال آلتو ۲۰۰ میلیون دلار از Softbank Vision Fund کسب می کندداروخانه دیجیتال آلتو یک دور سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیون دلاری سری E را به رهبری Softbank Vision Fund اعلام کرد.

این خبر تقریباً دو سال پس از آن منتشر شد که این شرکت یک دور ۲۵۰ میلیون دلاری سری D را بسته بود. این دور جدید سرمایه گذاری، کل درآمد استارتاپ سانفرانسیسکو را به بیش از ۵۵۰ میلیون دلار افزایش می دهد.

چکار میکند

بیماران می توانند نسخه موجود را انتقال دهند یا از پزشک خود بخواهند نسخه ای را به آلتو بفرستد. سپس این سرویس قادر است داروهای بیمار را در همان روز به منزل او تحویل دهد. مشتریان همچنین می توانند از ویژگی دیجیتالی استفاده کنند که به آنها امکان می دهد در مورد عوارض جانبی یا نگرانی های دارویی خاص با داروساز چت کنند.

این شرکت داروخانه دیجیتال خود را به عنوان راهی برای کمک به بیماران در کاهش هزینه ها ارائه می کند. این استارت آپ می بالد که درآمد آن در سال گذشته بیش از ۷۰۰ میلیون دلار بوده است و به ۱۲ بازار در ایالات متحده گسترش یافته است.

در سال ۲۰۲۰، این شرکت با ارائه دهنده مراقبت مجازی Hims & Hers معامله کرد. شراکت اجازه داد بیماران Hims & Hers آلتو را به عنوان داروخانه ترجیحی خود انتخاب کنند.

این برای چه است

این شرکت چشم به رشد آینده دارد.

ما در هفت سال گذشته بر روی ایجاد راه‌حل‌هایی برای مشکلات اساسی که صنعت داروسازی شکسته را آزار می‌دهد، تمرکز لیزری داشته‌ایم. جیمی کراکر، یکی از بنیانگذاران آلتو، در بیانیه ای گفت: ما به پیشرفتی که تیم انجام داده است، و بی سر و صدا موقعیت خود را به عنوان رهبر بازار در بازار داروخانه های دیجیتالی که به سرعت در حال رشد است، مستحکم می کنیم، افتخار می کنیم.

“ما با این بودجه جدید که ما را قادر می سازد تا به تعریف این صنعت در حال تحول ادامه دهیم و حتی به بیماران بیشتری کمک کنیم مراقبتی را که شایسته آن هستند، دریافت کنند، هیجان زده هستیم.”

عکس فوری از بازار

محبوبیت داروخانه های دیجیتال در حال افزایش است. هفته گذشته، شرکت دارویی Mark Cuban Cost Plus اعلام کرد که داروخانه آنلاین خود را عرضه می کند. این شرکت که دارای یک مدیر داروخانه سودمند نیز می باشد، این سرمایه گذاری را به عنوان راهی برای کاهش هزینه های دارو برای بیماران با حذف واسطه مطرح کرد.

در سال ۲۰۱۸، آمازون پس از خرید استارتاپ وارد فضای داروخانه دیجیتال شد PillPack فقط کمتر از ۱ میلیارد دلار. از آن زمان، این غول خرده‌فروشی PillPack را در عرضه جدید خود، داروخانه آمازون، ادغام کرده است.

داروخانه های دیجیتال شاهد برخی از بزرگترین معاملات سرمایه گذاری در چند سال اخیر بوده اند. کپسول، داروخانه دیجیتالی دیگر، در ماه آوریل ۳۰۰ میلیون دلار به دست آورد و مجموع درآمد خود را به ۵۷۰ میلیون دلار رساند. علاوه بر این، Medly یک دور سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری سری B را در سال ۲۰۲۰ بست.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر