23
مهر

دامپزشکان برای خداحافظی بهتر ، اتانازی حیوانات را به خانه می آورندنیویورک (AP) – کلارنس شناوزر غول پیکر به عنوان یک توله سگ در زندگی بسیار پراسترس برای این زوج وارد زندگی پنی واگنر شد.

این زوج هشت سال پیش دختر 21 ساله خود را در یک تصادف رانندگی از دست دادند. کمی بعد ، یکی دیگر از فرزندان آنها به دانشگاه رفت و همسر واگنر به سر کار بازگشت و در غم و اندوه خانه خود را تنها گذاشت. آن زمان بود که آنها کلارنس را به خانواده آوردند.

در اوایل سال جاری ، حیوان خانگی محبوب او به بیماری شدید کلیه مبتلا شد. پزشک آنها به دلیل پروتکل COVID به آنها اجازه نداد تا پایان بیمارستان با او بمانند ، بنابراین تصمیم گرفتند او را در خانه در آلبوکرکی ، نیومکزیکو ، در محل خشکشویی مورد علاقه اش بگذارند.

هنگام کار با شرکتی به نام Pet Loss at Home ، یک دامپزشک هنگام ورود به کلارنس و وگنرز سلام کرد. او قبل از تزریق دو تزریق ، تمام وقت مورد نیاز این زوج را داد ، یکی سگ 90 کیلویی را دریافت کرد و دیگری او را رها کرد. این زوج هنگام گریه کردن بغل کردند و سگ دیگرشان ، کوپر نیز توانست خداحافظی کند.

واگنر می گوید: “او همیشه جایگاه ویژه ای در قلب من خواهد داشت.” “من فکر می کنم او واقعاً دلداری می داد زیرا از لحظه خداحافظی در خانه و با دوست دخترش بود.”

خدمات خصوصی که برای حیوانات خانگی اتانازی خانگی ارائه می دهند بیش از هر زمان دیگری شلوغ هستند زیرا این بیماری همه گیر منجر به محدودیت افرادی در روش های دامپزشکی و بیمارستان های دامپزشکی شده است. اما اتانازی خانگی برای همه مناسب نیست. هزینه زیادی دارد و برخی از صاحبان حیوانات خانگی معتقدند که این امر برای کودکان کوچک و سایر حیوانات خانگی در خانه آنها آزاردهنده است.

اکثر اتانازی حیوانات خانگی هنوز در بیمارستان ها انجام می شود ، اگرچه برخی از دامپزشکان به عنوان بخشی از عمل خود مراقبت های پایان عمر را در خانه شروع کرده اند.

برای واگنر ، هدیه ای برای مردم. دایان بریسون 72 ساله از پارک Pinellas ، فلوریدا نیز چنین کرد.

بریسون در دسامبر گذشته هنگام خداحافظی با شامپاین ، یورکی 12 ساله ، از Lap of Love استفاده کرد. هنگامی که او رفت ، شامپاین تنها سگ مادرش بود. شامپاین به شدت مبتلا به پانکراتیت و نارسایی سایر اعضا بود و بریسون سرانجام نتوانست خود را برای رفتن به دامپزشک ترک کند.

او می گوید: “من نمی توانستم چیزی آرامتر بخواهم.”

دور عشق به او اجازه داد تا همسایه ای برای حمایت از او داشته باشد. همسایه شامپاین بر روی صندلی مورد علاقه خود روی بریسون نشسته و تنها اثاثیه ای است که او هنگام مهاجرت به فلوریدا از شهر خود ماساچوست آورده است. دامپزشک صبر کرد تا بریسون آزاد شد. دکتر شامپاین را در سبد کوچکی از پودر ساتن سفید و یک پتوی ساتن سفید قرار داد و پس از گذراندن او را به سوزاندن سوزانده شد.

“من حدود 20 ، 25 دقیقه با او بودم و گفتم:” خوب ، شما اکنون با پرستار بچه هستید. شما مراقب من خواهید بود و از او در آنجا مراقبت خواهید کرد و او از شما مراقبت می کند. “بریسون گریه کرد.

Lap of Love خاکستر شامپاین را به بریسون برگرداند. او قصد دارد آنها را در زمان ماساچوست در ماساچوست ، با خاکستر خود پراکنده کند.

دنی مک وتی ، دامپزشک در بیمارستانی در تمپا ، فلوریدا ، Lap of Love را در سال 2009 تأسیس کرد. او معتقد بود که توانایی او در کمک به مردم برای مدیریت غم در بین پرورش دهندگان نادر است.

او می گوید: “بسیاری از اوقات پزشکان مجبور نیستند با آن احساس راحتی کنند زیرا هنوز برای انجام آن آموزش ندیده اند.”

او و مدیر ارشد پزشکی اش ، دکتر مری گاردنر ، در کالج دامپزشکی دانشگاه فلوریدا دوره های مراقبت از پایان زندگی را تدریس می کنند.

مک وتی گفت: “وقتی شروع به کار کردم ، فکر کردم این یک کار پاره وقت است. من فکر می کنم هیچ یک از ما نمی دانیم که این می تواند یک کار تمام وقت باشد ، در حالی که افراد کافی در یک منطقه معین به دنبال این کمک هستند.” به

شرکت او در 35 ایالت با بیش از 230 دامپزشک فعالیت می کند.

مک وتی گفت ، به طور کلی ، اقدامات دامپزشکی ، بسته به خدمات مورد نیاز ، هزینه اتانازی بسیار متفاوت است. قیمت آن می تواند کمتر از 100 دلار باشد. در بیمارستان اورژانس ، ممکن است تعداد بیشتری وجود داشته باشد. مانند از دست دادن حیوان خانگی ، قیمت Lap of Love بسته به موقعیت آن متفاوت است. به عنوان مثال ، در تامپا هزینه Lap of Love 300 دلار است. هر مشتری چاپی از خاک رس دریافت می کند.

اکثر مشتریان هزینه حیوان خانگی را می پردازند تا حیوان خانگی خود را برای سوزاندن بسپارند. دیگران به آنجا می روند یا انتخاب می کنند که حیوانات خانگی خود را در خانه دفن کنند.

هنگامی که کلارنس رفت ، دامپزشکی که به وگنرز کمک می کرد کارت های راحتی با دانه های گل همیشه بهار در داخل آن ارسال می کرد و پیشنهاد می کرد آنها را به افتخار سگ بکارید. آنها این کار را کردند و هنگام شکفتن گلها عکسهایی برای او ارسال کردند.

Pet Loss at Home از سال 2003 به بیش از 35000 خانواده خدمت کرده است. با 75 پزشک در 50 منطقه شهری از جمله سیاتل ، سان فرانسیسکو ، دنور ، هوستون و مینیاپولیس همکاری می کند. Rob Twyning ، که این شرکت را به همراه همسرش کارن ، دامپزشک تأسیس کرده است ، می گوید: طاعون باعث افزایش اشتغال شدیدی شده است.

توینینگ ، از دریاچه ژنو ، ویسکانسین گفت: “در حال حاضر ، تلفن زنگ می زند.” “ما آنقدر تماس داریم که نمی توانیم به همه کمک کنیم.”

هزینه از دست دادن حیوان خانگی بسته به شهر و زمان انجام آن بین 300 تا 600 دلار یا بیشتر هزینه دارد.

او گفت: “این در مورد راحتی است.” “در خانه ، حیوانات خانگی شما بوها و صداها را می شناسند. کلینیک حیوانات پر از بوهای دیگر حیوانات. پر از صداهای دیگر مثل پارس سگ بود. معمولاً یک میز روشن است که می توانید حیوانات خانگی را روی آن پرورش دهید. در بسیاری از مواقع ، دامپزشک نیست. این یک تکنسین است. در خانه ، می توانید زمان خاصی را صرف کنید. “

بیشتر حیوانات خانگی در خانه Twyning سگ و گربه بودند اما آنها همچنین گونه های دیگر ، از مارها تا طوطی ها را نیز نگهداری می کردند.

در ماریتا ، جورجیا ، لیندا شفیلد ، 73 ساله ، سال گذشته به راه دیگری رفت ، هنگامی که نجات دهنده اش ، تیمی ، با سقوط حنجره بیمار شد. او به دامپزشک نانسی ملو مراجعه کرد ، اگرچه او اجازه نداد که تشخیص داده شود تیمی با بیماری جدی تشخیص داده شده است. تیمی برای چهار یا پنج نمایش ویدئویی هیچ گونه علامت خارجی نشان نمی دهد ، بنابراین شفیلد تصمیم گرفت او را روی صحنه ببرد.

شفیلد می گوید: “او به من گفت که تیمی زیاد عمر نکرده است.” “من بسیار شکاک بودم اما او گفت که بارها و بارها به او گفته است ،” من نمی توانم زندگی کنم ، من نمی توانم زندگی کنم “. من فکر می کردم دارو واقعاً مثر است. “

شفیلد ، نجات دهنده سگ قدیمی که حیوانات خانگی قدیمی را می پذیرد ، آخرین ماشین را به تیمی پیشنهاد کرد. او او را نزد دامپزشک برد و در خارج از خانه با آنها ملاقات کرد و در حالی که او را در آغوش گرفته بود ، داروهای اتانازی را در ماشین تزریق کرد. سپس او را روی تخت خود روی صندلی کنار او گذاشت و او را به سوزاندار سپرد.

شفیلد گفت: “این دامپزشکی است که او می شناسد و از او مراقبت می کند.” “او عاشق رانندگی بود و با من بود.”

حق چاپ 2021 Associated Press. همه حقوق محفوظ است.

آخرین خبرها

  • دامپزشکان برای خداحافظی بهتر ، اتانازی حیوانات را به خانه می آورند
  • مادر کارگر پست گفت که قبل از شلیک شکنجه شده است
  • افسران پلیس سیاتل از طرح تخلیه اضطراری رنج می برند
  • ترامپ امیدوار بود که پول دادستان را ببخشد
  • یک ژاکت بردارید: هنگامی که خز زمستانی متوقف می شود ، صورت حساب های گرم کننده پرش می کند