درآمد ملوان برابر قرارداد استقلال/ مردم ما حق نداشتند چنین اتفاقی بیفتد.مازیار زارع در نشست خبری پیش از بازی با استقلال گفت: بعد از مدت ها باید در لیگ برتر با انزلی بازی کنیم، فضای تماشاگران ما خالی است و حق داشتند بیایند و از بازی لذت ببرند. شرایط مهیا نبود.» تلاش های زیادی از سوی سایر سازمان ها انجام شده است، با این حال بازی سختی خواهیم داشت.

وی افزود: اختلاف مالی زیادی بین تیم ها وجود دارد، شاید مبلغ قرارداد بازیکن به اندازه کل بودجه کشتی نباشد. اما با انگیزه و روحیه مقابل حریف قرار می گیریم و ناامید نیستیم، در زمین بازی حرف های زیادی برای گفتن داریم.

ملوان انزلی سرمربی تیم گفت: شاید بودجه زیادی نداریم اما با انگیزه و روحیه به مصاف حریف می رویم. بازم میگم فردا سایت هوادارمون خالیه. فکر می کنم این هفته لیگ برتر تنها بازی داخلی لیگ برتری که بدون تماشاگر برگزار می شود، بازی باشگاه کشتی است، حق مردم ما نبود که چنین اتفاقی بیفتد، اما ما را تشویق به انجام یک بازی می کنند. بازی خوب.

زارع درباره مصدومیت تیمش گفت: اکبر ایمانی، ایمان صادقی و پسندیده به دلیل مصدومیت در دسترس نیستند اما سایر بازیکنان در دسترس هستند و کاملا آماده بازی هستند.

وی درباره جذب مهاجمان ملوان گفت: شبانه روز به دنبال آن هستیم اما فوتبال ما مشکل مهاجم دارد، به سختی می توان مهاجمان خوب پیدا کرد.