دراگان فردی با شخصیت و مردی مهربان است


سه شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۱ – ۱۱:۴۷

فرشاد پیوس

تهران (پانا) – ارتش فوتبال ایران می گوید استفاده از نظرات شخصی و تصمیمات اشتباه کمیته فنی، روحیه آرامش ملی پوشان را بر هم زده و ۲ جناح بندی در تیم ملی و بازیکنان ایجاد کرده است.

به گزارش خبرروزشی، فرشاد پیوس بازیکن سابق پرسپولیس و تیم فوتبال ایران به شدت از اسکوچیچ حمایت کرد. او هنگام حمله به کمیته فنی فدراسیون فوتبال از اقدام آنها برای جلوگیری از محرومیت اسکوچیچ خوشش نیامد! بخش هایی از مصاحبه جدید فرشاد پیوس را در ادامه می خوانید:

به نظر من کمیته فنی روحیه آرام ملی پوشان را بر هم زد و باعث ایجاد تفرقه بین بازیکنان شد. آیا واقعاً قبل از جام جهانی به این همه رسوایی نیاز داشتیم؟ امروز هیچ انتخاب داخلی و خارجی نمی تواند به فوتبال ما کمک کند و اگر این اتفاق بیفتد فقط اسکوچیچ می تواند در این مسیر قدم بگذارد چرا که حداقل این بار بازیکنان را شناخت و با آنها کار کرد. علاوه بر این، او از قبل فرهنگ و فوتبال ما را می شناسد و می تواند در این شرایط کمک کند.

یک نکته مهم در مورد تیم ملی را فراموش کردیم. در زمانی که همه فکر می کردیم تیم ملی از جام جهانی حذف شده است، اسکوچیچ آمد و با قبول مسئولیت، تیم را در مسیری قرار داد که ناامیدانه جواز حضور در این تورنمنت را گرفت و یک ایران کرد. . مسافران قطری با تبلیغات ساده و آسان

حمله باورنکردنی بازیکن پرسپولیس به کمیته فنی فدراسیون/ روحیه آرامش ملی پوشان را به هم زدی!/ فراموش کردی با اسکوچیچ به جام جهانی صعود کردیم؟

اسکوچیچ فردی با شخصیت، مربی دوست داشتنی و فردی بی ادعا و مودب است. حق اسکوچیچ بود که در جام جهانی حضور داشته باشد و من امروز خوشحالم که بالاخره به آن رسید، اگرچه به نظر من کل داستانی که چند روز پیش ساخته شد یک اشتباه بود، رشدی که ما قرار نبود به آن برسیم. وارد شدن

امروز فقط یک کار باید انجام دهیم، فقط حمایت از تیم ملی باید در دستور کار قرار گیرد. همه بخش‌های فوتبال و ورزش ما باید از تیم ملی و اسکوچیچ حمایت کنند و بازیکنان بدانند که چه نقشی دارند و در برنامه‌های خود چه اولویتی دارند.

خوشبختانه تا جام جهانی زمان داریم و اسکوچیچ می تواند با بازیکنان صحبت کند. وقتی به روحیه و شخصیت او فکر می کنم پیشنهاد می کنم که سر این کار را بر عهده بگیرد و به صورت انفرادی با بازیکنان صحبت کند و مشکلات پیش آمده را حل کند. بازیکنان باید بدانند که سرباز تیم ملی هستند و تنها کارشان خدمت به تیم و سرمربی است. ما بازیکنان خوبی داریم و فقط باید در بین آنها همدلی ایجاد کنیم.