درباره سینی کابل و نردبان کابل بیشتر بدانید


درباره سینی کابل و نردبان کابل بیشتر بدانید.

سینی کابل چیست؟

سینی کابل اغلب برای سازه های کابل استفاده می شود و شامل قطعاتی است که کابل ندارند که امکان پذیر نیست و جزء مهمی از آن محسوب می شود. به عبارت دیگر این ویژگی ها از جمله ابزارهایی هستند که فرآیندهای آن را تعریف و تکمیل می کنند. از این سینی ها برای دانلود سازه های مختلف استفاده می شود. در واقع به غیر از ساختمان های بلند می توان از آن در مکان های دیگری مانند مراکز تجاری و اداری و کارخانه های بزرگ نیز استفاده کرد.

شاید وقتی از ساختمان های دیگر می گذری چشمت به جاهایی پر از کابل برق افتاده و به هر نحوی به هم وصل شده اند. با این امکان که صاحب ساختمان بتواند از این سینی ها استفاده کند، فکر کنید که ساختمان چقدر نظم بهتری به خود می گیرد و از سردرگمی در امان می ماند و در آینده در صورت تغییرات احتمالی کار برای تعمیرکاران راحت تر می شود.

images_1657717476.png

برای اینکه بتوانید این دستور را در همه مکان ها و در همه موارد ایجاد کنید باید و سینی کابل بخرید کار با این سینی ها را در برنامه خود قرار دهید و البته قرار دادن آن ها در هر مکانی مستلزم استفاده از ابزارهای اضافی است که باید تهیه کرد.

استفاده از اجزای سینی کابل

سینی های کابل اغلب چند منظوره و در عین حال همه کاره هستند. در واقع در بسیاری از کارخانه ها به جای استفاده از کابل های اکسپوز از روش دیگری به نام سینی کابل استفاده می کردند. امروزه بیشترین استفاده از این ابزار در موسسات و صنایع مختلف، کارخانه ها و شرکت ها و همچنین در صنعت می باشد.

در یک منطقه آموزشی یا در یک منطقه مسکونی، اگر تمام کابل ها را در محل کار دنبال کنیم، متوجه بهم ریختگی زیاد و کابل های زیادی می شویم. این مشکل آلودگی بصری زیادی را برای محیط مورد نظر ایجاد می کند. از طرفی در صورت استفاده از ابزار و قطعات همراه آن، محیط با سازماندهی و زیبایی زیادی مواجه می شود و از هر گونه به هم ریختگی جلوگیری می شود. استفاده دیگر از این قطعات سیم کشی مناسب است که بسیار گران است.

از دیگر کاربردهای آن می توان از آن برای محافظت از هادی ها در برابر آسیب استفاده کرد که بسیار موثر است. سفارش کابل جدا از موارد ذکر شده گاهی می تواند راهی برای نصب چراغ و مهتابی در محیط کار باشد که بسیاری از مهندسان به خوبی از آن استفاده می کنند.

مهمترین قسمت های سینی کابل

این دستگاه ها هنگام ساخت ساختمان ها و سایر مکان هایی که برای تجهیزات و سیستم های روشنایی نیاز به برق دارند مورد نیاز هستند. در این میان شرایطی وجود دارد که علاوه بر سینی کابل، برای انتقال انحرافات و انحرافات و حرکت در مسیرهای مستقیم و افقی که مهمترین آنهاست، به تجهیزات دیگری مانند قطعات نصب شده در آن نیاز داریم. :

۱ عدد نردبان کابلی
۲ چهارراه
پشتیبانی از ۳ سینی
۴ لینک
۵ چای
۶ زانو
۷ عدد پیچ ​​سر قارچ
۸ عدد مهره و واشر
۹ جدا شده
۱۰ درب حلبی

تفاوت بین سینی کابل و نردبان کابل

نردبان کابلی معمولاً پیش ساخته سازه های فلزی با دو ریل در دو طرف هستند و توسط نردبان به هم متصل می شوند.

images_1657717488.png

تمام این ساختار باعث شده است که بتوان یک راه مطمئن برای عبور کابل ها و کابل های برق ایجاد کرد. شرایط آب و هوایی از ویژگی های آن است.این ماده نیز انواع مختلفی دارد که بسته به محیطی که در آن استفاده می شود ممکن است متفاوت باشد.مواد ذوب گرم، فولاد، فایبرگلاس و آلومینیوم از جمله مواد تولید شده هستند.

سینی کابل برق چیست؟

یکی از مهم ترین تجهیزاتی که برای اتصال ساختمان ها و صنایع و کارخانجات بسیار پرقدرت استفاده می شود سینی کابل برق است که وظیفه این تجهیزات حفاظت و سازماندهی کلیه کابل هایی است که از آن عبور می کنند. سیم ها و کابل های برق با تراکم بالا برای اینکه در هنگام تعمیرات احتمالی بتوانند به راحتی به این مجموعه دسترسی داشته باشند، در این سینی ها قرار می گیرند تا از نظر بصری و حرفه ای ظاهر مناسب تری داشته باشند، باید در موقعیت مناسب تری قرار گیرند. از نابودی پی در پی در امان باشید

مقایسه بین سینی کابل و نردبان کابل

سینی برق و نردبان کابل از ابزارهای مهمی هستند که در صنعت برق کاربرد فراوانی دارند و بدون آنها کار در کارخانه ها و صنایع بزرگ و جابجایی کابل های بزرگ غیرممکن است.

با توجه به اینکه هر دوی این سازه ها در صنعت کابل و برق کاربرد دارند، شباهت های زیادی دارند و به نوعی مکمل یکدیگر هستند. با وجود شباهت های فراوان، یک سری تفاوت بین این دو ابزار وجود دارد که باعث شده تا عملکردهای متفاوتی داشته باشند.

یکی از این تفاوت ها داشتن تهویه بهتر و مناسب تر این محصول نسبت به انواع دیگر است. در مقایسه با نردبان توضیحات دستگاه سینی برای حمل و نقل قابل استفاده است اما با توجه به شرایط موجود در این مورد به هیچکس چنین اجازه ای داده نشده است.

ویژگی های نردبان طناب

علاوه بر موارد فوق، تعدادی تفاوت دیگر نیز وجود دارد که کاربرد آنها را کاملاً از سایرین متمایز می کند. ویژگی های نردبان طناب ما بررسی می کنیم، سپس با نوع دیگری برخورد می کنیم:

نردبان ها معمولاً ساختار محکمی دارند که در بسیاری از موقعیت های عمودی استفاده می شود.

با این ابزار می توانید به راحتی آنها را جمع آوری کرده و قطعات آن را جمع آوری کنید.

با پله ها به دلیل فضای بازی روی آنها، هوا به راحتی به گردش در می آید و در هنگام تردد زیاد روی آن مشکلی ایجاد نمی کند و گرم نمی شود.

وقتی این نوع ساخته و تولید می شود از مواد اولیه کمتری استفاده می شود به همین دلیل وزن آن نیز کاهش می یابد.

با توجه به شکلی که در آن تولید می شود، توانایی تحمل وزن زیادی را دارد.

آنها در بسیاری از مکان هایی که در معرض دید مردم نیستند یا چندان قابل مشاهده نیستند استفاده می شوند.

با توجه به اینکه مواد کمتری در تولید آنها استفاده می شود، برای مصرف کنندگان ارزان تر و ارزان تر هستند.

لوله فولادی برق چیست؟

لوله فولادی الکتریکی وسیله ای است که به عنوان پوشش محافظ برای هادی های عبوری از آن استفاده می شود تا از آسیب به سیم یا دفن آن جلوگیری کند و همچنین افراد را از تماس غیر ضروری با هادی محافظت کند. اتصالات لوله برق بسته به محیطی که در آن نصب خواهد شد متفاوت است. به عنوان مثال در صورت وجود رطوبت در محیط از پی وی سی یا لوله برق داغ استفاده شود. هنگامی که محافظ کابل از آسیب محافظت می شود و خطر خطا را کاهش می دهد، می توان از لوله فولادی الکتریکی برای همه تجهیزات یا کابل های ترموپلاستیک یا XLPE با عایق اولیه استفاده کرد.

شرکت مهندسی سینی کابل آریا مفتخر است که با بیش از ده سال سابقه در زمینه سینی کابل و نردبان و تولید لوله های فولادی برق، خود را به عنوان بهترین شرکت در زمینه طراحی و ساخت سیستم سینی کابل و نردبان در ایران معرفی نماید. این سینی ها با توجه به نیاز مشتری طراحی و ساخته می شوند و رضایت ۱۰۰% مشتری را به همراه دارند.

شماره های تماس:

۳۳۹۸۸۵۴۷

۳۳۹۵۷۶۲۱

۳۳۹۵۷۶۲۰