درخواست مدیرعامل پرسپولیس از گل محمدی در خصوص سیدجلال


چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ – ۱۸:۳۷

سید جلال حسینی

تهران (پانا) – سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس قرار است در جلسه این هفته خود درباره ماندن یا جدایی سرمربی اول تیمش تصمیم گیری کند.

یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از گفتگوی طولانی با مدیرعامل باشگاه، رضا درویش، درباره جزئیات برنامه آماده سازی تیم، نحوه جذب و همچنین اعلام نهایی لیست باقی مانده تصمیم گیری کرد.

این در حالی است که گل محمدی هر نامی را مطرح کرده که شاگردانش را به قیمت جدید وابسته کند. از سیدجلال حسینی نیز به عنوان اولین تیم در میان اسامی نام برده می شود که شایعه جدایی یا رفتنش از پرسپولیس داغتر از همیشه شده است.

مدافع باتجربه پرسپولیس با اتمام قراردادش همچنان در هاله ای از ابهام است. گل محمدی قرار است علاوه بر تعیین تکلیف برای تمامی بازیکنان فصل قبل، نشست ویژه ای با حسینی و درویش برگزار کند تا در مورد شانس حضورش به عنوان مربی یا بازیکن صحبت کند.

درویش همچنین از گل محمدی خواست درباره سرمربی سابق تیم که در نقل و انتقالات تابستانی حاشیه محدودی برای این تیم داشته باشد، تصمیم گیری کند.

این در حالی است که سیدجلال حسینی هنوز تصمیم به احوالپرسی به مستطیل سبز نگرفته است تا آمادگی خود را برای حضور در فوتبال ملی برای یک فصل دیگر نشان دهد.