دردناک اما واقعی؛ این بازیکن ۶۰ هزار یورویی برای پرسپولیس یک میلیون یورو هزینه داشتاین آخرین باری بود که بوژیدار رادوشوویچ پس از چند سال حضور در پرسپولیس به دلیل اختلاف نظر با مدیریت زمان و کادر فنی پرسپولیس از این تیم جدا شد. او برای گرفتن دستمزدش از پرسپولیس شکایت کرد و در نهایت موفق شد رای ۸۶۶ هزار یورویی را علیه این باشگاه بگیرد.

دروازه بان کروات پرسپولیس در شکایت خود از پرسپولیس ۹۳۱ هزار یورو درخواست کرده بود و در شکایت خود گزینه لیگ قهرمانان آسیا و همچنین بلیت بیزینس کلاس را درج کرده بود اما با توجه به اینکه پرسپولیس به AFC صعود کرده است. لیگ قهرمانان و بلیت به دلیل جدایی رادو استفاده نمی شود، فیفا با این قسمت از درخواست بوگیدار برای دادن تصمیم ۸۶۶ هزار یورویی موافقت نمی کند.

با توجه به اینکه رادوشوویچ با واراژدین ۶۰ هزار یورویی قرارداد، این مبلغ از مبلغی که پرسپولیس باید به او بپردازد کسر می شود تا قرمزها به جای ۸۶۶ هزار یورو، ۸۰۶ هزار یورو به بوژیدار بدهکار باشند.

همچنین پرسپولیس باید هزینه دادرسی را به فیفا و سود سالیانه ۵ درصدی بابت دیرکرد مطالبات رادو بپردازد که احتمالا حتی با کسر مبلغ ۶۰ هزار یورویی مبلغ ۹۰۰ هزار یورو برای پرسپولیس تمام می شود.

آنچه مشخص است رادوشوویچ برای فصل پایانی و قرارداد دو فصل آینده چیزی نزدیک به ۳۰ میلیارد تومان دریافت خواهد کرد.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در صحبت های خود در برنامه فوتبال تاپ در خصوص شکایت رادوشوویچ گفت: چرا باید ۹۰۰ هزار یورو به رادوشوویچ بدهم در حالی که قرارداد این بازیکن در باشگاه جدیدش و نزدیک به ۴۰ است. ۵۰ هزار دلار چه کسی نقش این تیم را بازی کرد تا دروازه بانی که دستمزدش ۲۵۰۰ یورو بود، حالا باید بیش از ۱ میلیون یورو برای ما بگیرد.