درمان کاهش وزن توسط مکمل – بلاگ Credihealth


مکمل های کاهش وزن می توانند یک مکمل عالی برای هر رژیم غذایی باشند. این مکمل ها می توانند تقویت روحی و جسمی برای کمک به شما در دستیابی به یک رژیم غذایی سالم فراهم کنند. پزشک می تواند مکمل ها یا درمان کاهش وزن را تجویز کند.

نیاز به کاهش وزن

BMI و دور کمر شما بالاتر از محدوده سالم است که می تواند خطر ابتلا به دیابت، بیماری قلبی و سایر سرطان ها را افزایش دهد.

تعادل انرژی کلید کاهش وزن است. شما می توانید با کاهش کالری و افزایش فعالیت بدنی وزن کم کنید. این به شما کمک می کند با سرعتی سالم وزن کم کنید.

این شما هستید که تصمیم می گیرید چرا می خواهید وزن کم کنید. مهم نیست که کسی چه دلیلی برای کاهش وزن ایجاد می کند، اما مهم این است که در مورد کار پیش رو مثبت و خوش بین باشید. برای شروع اهداف واقع بینانه تعیین کنید.

برای کاهش وزن دائمی باید تمایل به تغییر سبک زندگی و رژیم غذایی خود داشته باشید. خود تحلیلی به شما کمک می کند تا واقعی ترین تغییرات سبک زندگی را تعیین کنید. پایبندی به تغییرات شدید سبک زندگی در طول زمان دشوار است. تحقیقات نشان داده است که کاهش وزن برای سلامتی شما مفید است.

درمان های کاهش وزن

ما شاهد هستیم که افراد بیشتری برای مبارزه با چاقی که اغلب یک وضعیت پزشکی است، اقدامات شدیدی انجام می دهند. در حالی که بسیاری از افراد چاق برای درمان سریع به جراحی روی می آورند، گزینه های دیگری نیز وجود دارد که می تواند کمک کننده باشد. اینها برخی از محبوب ترین گزینه ها هستند:

تغییرات رژیم غذایی یک الگوی غذایی جدید که کاهش وزن است باید شامل کاهش کل کالری شما باشد. با مصرف بیشتر غلات کامل، میوه ها و سبزیجات می توانید کالری دریافتی خود را کاهش دهید. اگر قند، کربوهیدرات های تصفیه شده و انواع خاصی از چربی را محدود کنید، کاهش کالری آسان تر است.

افزایش فعالیت بدنی اگرچه هدف از ورزش برای کاهش وزن از دست دادن کالری بیشتر است، اما فواید بسیار دیگری نیز وجود دارد. شدت، تناوب و مدت ورزش همگی بر تعداد کالری سوزانده شده تأثیر می گذارد.

اصلاح رفتار برای کاهش وزن و حفظ آن باید سبک زندگی خود را تغییر دهید. این بدان معناست که شما باید عادات غذایی و روال ورزش خود را تغییر دهید.

جراحی باند معده این جراحی شامل ایجاد یک نوار الاستیک در اطراف معده است. اگرچه تنها یکی به مثانه و روده متصل است، اما دو معده کوچکتر ایجاد می کند. این باعث کاهش مقدار غذای باقی مانده می شود که باعث می شود بیماران احساس سیری کنند و کمتر بتوانند غذا بخورند. کاهش وزن می تواند به سرعت اتفاق بیفتد و می تواند بسیار چشمگیر باشد. کمتر از یک ساعت طول می کشد تا عمل انجام شود.

سیبوترامین، (Reductil). اگرچه سیبوترامین می تواند به کاهش وزن بیشتر از رژیم غذایی و ورزش به تنهایی کمک کند، اما یک گلوله جادویی نیست. این دارو شیمی مغز را تغییر می دهد و باعث می شود سریعتر احساس سیری کنید. عوارض جانبی شامل خشکی دهان، سردرد، یبوست، بی خوابی، فشار خون بالا و خشکی چشم است.

Orlistat، Xenical: میانگین کاهش وزن پس از مصرف این دارو حدود ۶ پوند است. اورلیستات جذب چربی در روده را مسدود می کند. مدفوع چربی جذب نشده را از بین می برد. عوارض جانبی شامل اجابت مزاج مکرر و چرب است. شما باید مولتی ویتامین مصرف کنید زیرا اورلیستات می تواند جذب برخی از مواد مغذی را مسدود کند.

سایر درمان های کاهش وزن عبارتند از:

هیپنوتیزم اگرچه اغلب مورد تمسخر قرار می گیرد، اما تحقیقات مستمر انواع مختلفی از موضوعات جالب، کاربردهای بالقوه و کاربردهای بالقوه هیپنوتیزم را نشان داده است. اینها عبارتند از “ترک عادات” که به مواردی مانند سیگار کشیدن، نوشیدن الکل و چاقی اشاره دارد. هیپنوتیزم یک فرآیند بسیار مشارکتی است که نیاز به مشارکت بیمار دارد. با این حال، برخی از مزایای وجود دارد.

بازی های ویدیویی تحقیقات اخیر نشان داده است که بازی های ویدیویی می توانند به کاهش وزن کمک کنند و حواس خود را از خوردن منحرف کنند. ممکن است نامعقول به نظر برسد، اما ممکن است مزایایی داشته باشد. شما می توانید در حین انجام بازی های ویدیویی تنش، تعریق و حرکت را از بین ببرید و به خوردن فکر نکنید.

روش های کاهش وزن زیادی در بازار وجود دارد مانند کاهش وزن تانک کوسه & یک شات کتو. با این حال، مهم است که مصرف چربی خود را کاهش دهید.

انتخاب درمان مناسب

هدف درمان چاقی کمک به کاهش وزن و حفظ آن است. کاهش وزن ۵ تا ۱۰ درصدی می تواند به بهبود سلامت منجر شود. کاهش وزن مداوم و تدریجی فقط ۱ تا ۲ پوند در هفته ایمن ترین و موثرترین راه برای کاهش وزن است.

وزن سالم را می توان از طریق تغییر سبک زندگی، افزایش فعالیت و اصلاح رفتار به دست آورد. پزشک ممکن است بسته به شرایط شما داروهای تجویزی یا جراحی کاهش وزن را توصیه کند.

چگونه می توان با مکمل ها وزن کم کرد؟

قرص های کاهش وزن هم فواید خوب و هم بد دارند. نکته مهمی که باید در نظر گرفته شود این است که آیا خطرات بر منافع آن بیشتر است یا خیر. افراد چاق دیدگاه های متفاوتی در مورد کاهش وزن دارند. دلیل شماره یک افراد برای کاهش وزن به دلایل سلامتی نیست، بلکه به دلیل ظاهر آنهاست. افراد می توانند از درمان کاهش وزن استفاده کنند.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه های درمان از مراکز مختلف و به روز رسانی های پزشکی به موقع کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر