در دور یک شانزدهم اولین نفری بودیم که با بیرانوند بسته شدیم و قهرمان شدیم.خبرورزشی – سعید نعیم آبادی، مدافع سابق پرسپولیس در این باره گفت: رامین رضاییان مدافعی تاثیرگذار و راست است که در نقل و انتقالات عالی است. او دوست دارد بر اساس خواسته مربیان بالا بازی کند و من نمی دانم مشکلش چه بود که این بازیکن باتجربه تصمیم گرفت برود و از ما خداحافظی کند.

وی ادامه داد: رامین رضاییان در نیم فصل به پرسپولیس آمد و عادلانه کمک کرد، شاید می شد این موضوع را مدیریت کرد تا این مدافع راست همیشه تجربه داشته باشد و دوباره به تیم کمک کند.

مدافع راست پرسپولیس در دهه ۶۰ افزود: این روزها می شنوم که می گویند یکی از دانیال اسماعیل فر و رامین رضاییان باید برای پرسپولیس بازی کنند. سوال اینجاست که چرا باید این حرف ها زده شود. چه اشکالی دارد که پرسپولیس رامین رضاییان و دانیال اسماعیل فر را کنار هم داشته باشد؟ حتی می شد اول بازی کرد اما با این وجود آخرین دیکتاتور داخل زمین یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس بود.

سعید نعیم آبادی با اشاره به قیمت اول پرسپولیس برای لیگ جدید، یادآور شد: خوب به خاطر دارم که برانکو بعد از نایب قهرمانی لیگ ۱۵ با علیرضا بیرانوند قرارداد بست. سپس توسط سیدجلال حسینی و وحید امیری که بازیگر هم بودند. من این قیمت را نشانه خوبی می دانم و به نظرم نشانه خوبی است. جدای از این، علیرضا بیرانوند یک گلزن سرشناس و ملی پوش با تجربه است. او ۴ بار با پرسپولیس پیروز شده و شرایط تیم و تیم را به خوبی می شناسد.

پیشکسوت پرسپولیس همچنین افزود: اخیراً آخرین نقطه ضعف پرسپولیس کمبود ستاره یا به قول خودمان فوتبالیست بوده است. نقل و انتقالات را با علیرضا بیرانوند شروع کردیم و مشخص است که مرتضی پورعلی گنجی هم با پرسپولیس کارش را تمام کرده است اما باشگاه همچنان نیاز به خرید دارد. در خط دفاع، زمین مرکزی و به خصوص خط حمله پرسپولیس به دنبال بازیکن است.

نعیم آبادی به گذشته برگشت و از فرشاد پیوس نام برد و گفت: بهترین مهاجمان و آقای گلها همیشه پرسپولیسی بودند. فرشاد پیوس نمونه بارز آن بود و همیشه می دانستیم که فرشاد در هر بازی برای پرسپولیس گل می زند. گاه به گل هایی می رسید که هیچ کس به آن اعتقاد نداشت و شام امتیازهای بالایی می گرفت. پرسپولیسی ها هم در این فصل به دنبال بازیکن گلزن هستند. برای مهاجم خوب نیست که فقط به زمین برود، بازی کند و بیرون بیاید. امیدوارم یحیی گل محمدی و کادرفنی پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی با دقت و ناامیدی، مهاجمی را بخرند که یادآور فرشاد پیوس و فرشاد پیوس است.