در واقع گل گهر سوم شد / مدیون امیر قلعه نویی هستم / چرا دروغ ; امسال از تولدم خوشحال نشدم!گل گهر سیرجان در این دیدار با شکست ذوب آهن به مقام چهارم لیگ بسنده کرد. رضا شچار در این خصوص و همچنین وضعیت خود به بحث پرداخته که در ادامه می خوانید:

* خدا را شکر توانستیم آن بازی را ببریم. در ابتدا ما ایده های لازم را نداشتیم، چون ۱۱ بازیکن نداشتیم، اما می بینید که در تیم ما بازیکنان دیگر تفاوتی ندارند و به راحتی تعویض می شوند و توانستیم بازی تاخیری را درست کنیم. این آخرین بازی بود و واقعا به روح ما کمک کرد و خیلی خوب بود که پیروز شدیم.

* در واقع وقتی شما هفت امتیاز را خواندید سوم شدیم و مجبور شدیم جای سپاهان را بگیریم. اگر آن ۷ امتیاز را کم نمی کردند ما نشان می دادیم که روحیه بالایی داریم اما خدا را شکر با توجه به رتبه سوم لیگ را خیلی خوب به پایان رساندیم.

* بعد از ۷ سال فوتبال برای اولین بار بازیکن آزاد می شوم و از این موضوع بسیار خوشحالم. امیدوارم مثل تصمیم خوبی که برای آمدن به گل گهر گرفتم، اگر ماندم یا جدا شدم بهترین تصمیم را بگیرم. در بازی فوتبال تصمیمات اشتباه زیادی گرفته ام و امیدوارم که دیگر تکرار نشوند و با تصمیم درست پیشرفت کنم.

* با وجود اینکه تولد ۲۴ سالگی ام را جشن گرفتم، باید بگویم خیلی خوشحال نبودم. چون سهمیه زیر ۲۳ حساب نمیشه و نمیتونم تو تیم المپیک باشم…

* فکر می کنم نگاه مهمانان دعوت شده در اردوی تیم ملی فقط محدود به تیم های شهری است. تیم ما در تیم ملی حق زیادی داشت نه دو تعویض. امیدوارم سال آینده عملکرد خوبی داشته باشم تا به تیم ملی دعوت شوم.

*امسال امیرخان قلعه نویی برای من زحمت کشید و بیدارم کرد اما خودش خیلی ناراحت بود. آنها هفت امتیاز از تیم ما گرفتند و ضربه محکمی به ما زدند. آقای قلعه نویی در این فصل فوتبال به من کمک کرد، انشالله فردا بتوانم هزینه آن را بپردازم.