دفترچه راهنمای انتخاب آزمون جدید ۱۴۰۱ منتشر شد


یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ – ۱۱:۳۷

کنښور شبری 1401

تهران (پانا) – دروس جدید و اصلاحیه های سری دوم مربوط به دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۱ منتشر شد. داوطلبان برای انتخاب رشته خود تا ۲۴ مرداد فرصت دارند.

پس از انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته طرح سراسری ۱۴۰۱، تغییرات جدید مربوط به دفترچه راهنمای انتخاب رشته منتشر شد (به شرح زیر).

به منظور تامین منابع تکمیلی برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون سراسری ۱۴۰۱ که هنوز انتخاب رشته نکرده اند، مقرر شده است که داوطلبان می توانند تا پایان روز دوشنبه مردادماه نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند. ۲۴.

لذا لازم است داوطلبان در مهلت مقرر و پس از مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته و مندرجات اطلاعیه تغییر رشته و ثبت کد رشته محل های انتخاب شده به حوزه سازمان آزمون مراجعه نمایند. . ۱۴۰۱ ورود.

داوطلبانی که قبلاً بخش مطالعاتی را انتخاب کرده‌اند، می‌توانند بخش‌های انتخابی خود را تا پایان روز دوشنبه ۲۴ مرداد مشاهده و ویرایش کنند.

با توجه به محدودیت زمانی در برخی از روش های کنکور سراسری ۱۴۰۱، مهلت منتشر شده به هیچ عنوان قابل تمدید نیست و داوطلبان موظفند در زمان تعیین شده، سرفصل های خود را انتخاب کنند یا موضوعات انتخابی خود را آماده کنند.

فایل اصلاحات و جداول رشته محل های جدید (سری دوم) کتب انتخاب رشته آزمون سراسری ۱۴۰۱ در سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار داده شده است.