دلایلی که چرا باید امتحانات را تمرین کنید – بلاگ Credihealth


با انجام آزمایشات آزمایشی یا تمرینی قبل از آزمایش واقعی، از راه های زیادی برای خود سود می برید. برخی از دلایلی که نشان می دهد چرا باید تا حد امکان این مقالات تمرینی را انجام دهید در زیر فهرست شده است.

اضطراب را کاهش می دهد

شرکت در هر امتحانی می تواند باعث ایجاد اضطراب یا حتی ترس شود. این حتی می‌تواند تا جایی پیش برود که مستقیماً بر توانایی شما برای تکمیل آزمون به بهترین شکل ممکن تأثیر بگذارد. با این حال، هرچه بیشتر به انجام آنها و پاسخ دادن به سؤالات عادت کنید، احساس راحتی بیشتری در انجام آنها در یک موقعیت واقعی زندگی خواهید داشت.

موضوعات را نشان می دهد

هرچه امتحانات آزمایشی بیشتری انجام دهید، درک بیشتری از انواع سؤالات و موضوعاتی که احتمالاً در آن گنجانده شده است خواهید داشت. اگر در مورد هر یک از آنها مشکل دارید، پس این نشان می دهد که شما درک کامل و جامعی از آن موضوع خاص ندارید و بنابراین باید دور شوید و آن را بیشتر یاد بگیرید. عکس این موضوع در مورد موضوعاتی که در آنها عملکرد خوبی دارید صادق است.

یادگیری را تقویت می کند

با شرکت در یک امتحان عملی، نه تنها خود را آزمایش می کنید تا ببینید چه مقدار از موضوع را می دانید، بلکه به تقویت محتوایی که تا آن مرحله یاد گرفته اید نیز کمک می کند. همچنین مغز شما را فعال می کند تا بتواند آن اطلاعات را در صورت نیاز و زمانی که لازم است بازیابی کند. به همین دلیل است که انجام یک آزمون آزمایشی در واقع می تواند برای شما مفیدتر از صرف زمان مشابه برای بازبینی باشد.

بینش را ارائه می دهد

تکمیل یک آزمون آزمایشی به ابهام‌زدایی از آن کمک می‌کند و بینش خوبی در مورد نحوه بیان سؤالات، نوع سؤالاتی که باید انتظار داشته باشید و مدت زمانی که برای کار کردن با آن نیاز است به شما ارائه می‌دهد. همچنین بینشی را در مورد میزان کاری که باید انجام دهید تا کاملاً برای آن آماده باشید را ارائه می دهد.

حفظ اطلاعات

انتشار امتحانات تمرینی در یک دوره زمانی قبل از نشستن بر روی موضوع واقعی، راه خوبی برای حفظ اطلاعاتی است که در حین مطالعه برای آن آموخته اید. این به این دلیل است که وقتی شما واقعاً بازبینی خود را زودتر شروع می‌کنید و آن را برای انجام معاینات ساختگی قرار می‌دهید، می‌توانید اطلاعات بیشتری را که آموخته‌اید در مقایسه با تلاش برای جمع کردن همه آن‌ها در آخرین لحظه یا حتی شب قبل از واقعی، حفظ کنید. چیز.

همانطور که از مزایای بالا می بینید، انجام برخی از امتحانات آزمایشی یا تمرینی باید بخش مهمی از برنامه مطالعه mcat شما را تشکیل دهد. با انجام تا جایی که می توانید، خود را برای چیز واقعی به بهترین شکل ممکن آماده می کنید. اگر امیدوارید به نمره ای دست یابید که شما را در صدک ۹۹ قرار دهد، مهم است که روند مطالعه، از جمله آزمون های آزمایشی را هر چه زودتر شروع کنید. این به کاهش استرس و اضطراب کمک می کند، اما همچنین اطمینان حاصل می کند که می توانید همه چیزهایی را که مطالعه می کنید حفظ کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر