دلایل اصلی برای هدیه دادن یک طرح بیمه درمانی خوب


بیمه سلامت در این روزهای سخت به یک ضرورت مطلق تبدیل شده است. همه‌گیری کووید-۱۹ باعث شده مردم متوجه شوند که مردم نه تنها باید بر سلامت خود تمرکز کنند، بلکه باید پول خود را در یک طرح بیمه درمانی مقرون‌به‌صرفه سرمایه‌گذاری کنند.

سرمایه گذاری در طرح بیمه سلامت به تامین هزینه های صرف شده برای اقدامات درمانی کمک می کند. این شما را از نظر مالی برای مقابله با چنین شرایطی که هر لحظه ممکن است ایجاد شود، آماده نگه می دارد.

در اینجا برخی از دلایل اصلی برای انتخاب یک طرح بیمه درمانی خوب آورده شده است:

آ. هزینه های پزشکی هر روز در حال افزایش است. اگر پس انداز کافی ندارید، این احتمال وجود دارد که اگر شما یا خانواده تان موارد اورژانسی پزشکی داشته باشید، تمام پس انداز خود را تمام کنید.

ب طرح های بیمه درمانی به بهره مندی از درمان بدون نقد در شبکه ای از بیمارستان ها کمک می کند. اگر درمان در بیمارستانی انجام شود که بخشی از شبکه نیست، بازپرداخت توسط شرکت های بیمه انجام می شود.

ج طرح های بیمه درمانی انواع مختلف بیماری ها و جراحی ها را پوشش می دهد. از این رو، شما و خانواده تان را از نگرانی دور نگه می دارد، زیرا اکثر بیماری ها تحت پوشش اکثر طرح های بیمه درمانی قرار دارند.

د هزینه های مربوط به بستری، آمبولانس، دارو، مشاوره و غیره. معمولاً تحت پوشش طرح های بیمه سلامت قرار می گیرند.

ارائه‌دهنده بیمه مانند ICICI Prudential Life Insurance طیف وسیعی از طرح‌های بیمه سلامت را ارائه می‌دهد – طرح‌های فردی، طرح‌های خانوادگی، طرح‌های شهروند سالمند، طرح‌های زایمان و موارد دیگر.

طرح بیمه درمانی با مزایای ثابت یک شکل ترجیحی بیمه درمانی است، زیرا مبلغ معینی توسط ارائه دهنده بیمه در صورت وقوع یک رویداد از پیش تعیین شده که تحت پوشش بیمه نامه است، پرداخت می شود. به عنوان مثال، اگر طرح بیماری بحرانی را انتخاب کرده باشید، در صورتی که بیمه‌گذار به آن بیماری تشخیص داده شود، بیمه‌گذار مبلغی یکجا دریافت می‌کند.

اگر در طرح بیمه درمانی با مزایای ثابت غوطه ور شوید، متوجه خواهید شد که انتخاب این طرح مزایای قابل توجهی دارد. عمده ترین مزایای طرح بیمه درمانی با مزایای ثابت به شرح زیر است:

آ. پرداخت یکجا در صورت تشخیص بیماری که بیمه گذار تحت پوشش طرح بیمه درمانی قرار دارد.

ب اکثر طرح های بیمه سلامت دارای محدودیت های فرعی از نظر هزینه های بستری، اجاره و غیره هستند. در مورد طرح بیمه درمانی ثابت، هیچ محدودیت فرعی یا شرایط و ضوابط مرموز پنهانی وجود ندارد زیرا بیمه‌گذار مبلغ یکجا را در تشخیص بیماری تحت پوشش بیمه نامه دریافت می‌کند.

ج نیازی به پیگیری صورت‌حساب‌های بیمارستان نیست، زیرا طرح بیمه درمانی ثابت پس از تشخیص بیماری پرداخت می‌کند و هیچ وابستگی به بیمارستانی که درمان در آن انجام می‌شود ندارد.

د درمان بدون نقد مزایای خاص خود را دارد اما این نوع بیمه درمانی دارای مزایای چند برابری است. پس از دریافت مبلغ یکجا پس از تشخیص بیماری، می توانید خود را در هر بیمارستان واقع در هند یا خارج از کشور تحت درمان قرار دهید.

ه. در نهایت، می توانید از مزایای مالیاتی تحت بخش ۸۰ (D) قانون مالیات بر درآمد، ۱۹۶۱ استفاده کنید.

همچنین از طریق، [highlight color=”yellow”]هر آنچه که باید در مورد برنامه های بیمه سلامت قبل از انتخاب آن بدانید[/highlight]


تقویت سبد بیمه سلامت با طرح بیمه سلامت ثابت

بر اساس یک گزارش، افزایش بسیار زیادی در تعداد موارد بیماری بحرانی گزارش شده در هند وجود داشته است و این مدت‌ها قبل از شروع همه‌گیری کووید-۱۹ در سراسر جهان است. بیشتر این بیماری ها را می توان به دلیل سبک زندگی بد و مسائل محیطی نسبت داد. عده ای از بیماری های ارثی رنج می برند و بیمه سلامت در چنین مواردی یک ضرورت می شود.

ایجاد یک سبد بیمه درمانی قوی برای خود و خانواده تان مهم است. در صورت انتخاب یک طرح بیماری بحرانی، به خصوص اگر بیمه‌گذار یا افراد تحت تکفل آن نگرانی‌های جدی سلامتی داشته باشند، می‌توان امنیت بیشتری را تضمین کرد.

از آنجایی که ما در دنیای پر سرعتی زندگی می کنیم که بسیاری از ما از یک روال بهداشتی منظم پیروی نمی کنیم، برنامه های بیماری حیاتی از بیماری های مرتبط با سبک زندگی محافظت می کند.

نتیجه

قبل از خرید یک طرح بیمه درمانی ثابت، مهم است که در وهله اول نیازهای خود را تجزیه و تحلیل کنید. بین بیمه سلامت ثابت و بیمه درمان غرامت تفاوت معناداری وجود دارد و نباید در این مورد سردرگمی وجود داشته باشد.

هدف اصلی از سرمایه گذاری در طرح بیمه سلامت، دریافت پوشش است و ایجاد یک سبد بیمه درمانی قدرتمند تنها راهی است که از طریق آن می توانید به این هدف خاص دست یابید.

اگر خانواده شما سابقه بیماری های حیاتی مانند سرطان، بیماری های قلبی، نارسایی کلیوی و غیره دارند. منطقی است که یک طرح بیمه درمانی ثابت را انتخاب کنید که پوشش آن بیماری(های) بحرانی خاص را فراهم می کند. این را می توان همراه با یک برنامه منظم پوشش بهداشتی انجام داد تا پوشش کافی برای بیماری داشته باشید. اگر زندگی پر استرسی دارید، باید روی یک برنامه بیماری بحرانی سرمایه گذاری کنید، زیرا این بیماری در هر سنی ممکن است رخ دهد. حتی اگر جوان و سالم هستید اما استرس زیادی دارید، باز هم باید برنامه را دنبال کنید.

طرح‌های بیمه سلامت در این زمان‌های مهم به یکی از ضروریات تبدیل شده‌اند و من طرح بیمه عمر محتاطانه ICICI را به عنوان طرح بیمه سلامت ثابت توصیه می‌کنم.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

[button color=”transparent_credi” size=”medium” class = “custom_button” link=”https://www.credihealth.com/medical-assistance?utm_source=blog_acnetreat&utm_medium=bottom_button&utm_campaign=book_appointment” icon=”” target=”true”]درخواست پاسخ به تماس [/button]

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر