دندانپزشک زیبایی ۵ عادتی را به اشتراک می گذارد که زنان با لبخندهای خیره کننده دارند – وبلاگ Credihealth


بسیاری از زنان نمی دانند که دندانپزشکی زیبایی بخش مهمی از سلامتی است. این فقط در مورد اهداف زیبایی نیست، بلکه از بروز مشکلات دیگری مانند پوسیدگی دندان و بیماری لثه نیز جلوگیری می کند.

با دندانپزشکان زیبایی بریزبن، می توانید لبخندی را که همیشه می خواستید به دست آورید، بدون اینکه نیازی به تحمل دردهای جراحی بزرگ دندان داشته باشید. به علاوه، آنها می توانند به ترمیم دندان ها پس از تصادف یا آسیب کمک کنند تا مجبور نباشید با دندان های از دست رفته زندگی کنید!

با این حال، دندانپزشکان زیبایی در بریزبن برای کمک به شما برای دستیابی به لبخندی درخشان تر با دندان های سفیدتر، ۵ عادت زنان با لبخندهای خیره کننده را به اشتراک گذاشتند و اینکه چگونه می توانید لبخند درخشانی در خانه داشته باشید. نگاهی بیاندازید.

عادات دندان های سفید

۵ عادتی که زنان با لبخندهای خیره کننده دارند

۱. دو بار در روز مسواک بزنید

زنان با لبخند خیره کننده دندان های خود را دو بار در روز، صبح و قبل از رفتن به رختخواب مسواک می زنند. آنها هر بخش از دندان های خود را مسواک می زنند: چهار دندان جلویی بالایی و هر دو طرف تمام دندان های آسیاب خود. علاوه بر این، مسواک زدن دندان ها برای حفظ بهداشت دهان و دندان ضروری است که فواید سلامتی را به همراه دارد و بوی دهان شما را تازه نگه می دارد.

۲. هر روز از نخ دندان استفاده کنید

با استفاده روزانه از نخ دندان می توانید پلاک بین دندان های خود را که از پوسیدگی دندان جلوگیری می کند را از بین ببرید. این فرآیند همچنین بزاق را برای تولید و حفظ سلامت دهان تحریک می کند. هر روز، دندانپزشکان زیبایی استفاده از نخ دندان را برای از بین بردن ذرات غذایی که ممکن است در آن فضاهای تنگ بین دندان ها کمین کند، توصیه می کنند. بنابراین استفاده از نخ دندان راز زنان با لبخند زیباست.

۳. آب بیشتری بنوشید

نوشیدن آب می تواند به سلامت دندان ها کمک کند و شما را هیدراته نگه دارد و به ترشح سموم از بدن شما کمک کند. همچنین به تجزیه هر گونه قند اضافی در دهان شما کمک می کند که می تواند به جلوگیری از پوسیدگی دندان و زخم روی لثه کمک کند. همچنین توجه به این نکته مهم است که دندانپزشکان زیبایی زنان را به نوشیدن آب تشویق می کنند، به خصوص اگر در شرف خواب یا قبل از غذا هستند، زیرا این کار نفس آنها را نیز تازه نگه می دارد.

۴. سیگار نکشید

اگر می خواهید لبخندی خیره کننده داشته باشید، دندانپزشکان زیبایی به افراد سیگاری توصیه می کنند که سیگار نکشند. سیگار به مینای دندان آسیب می رساند. همچنین باعث سرطان دهان می شود و می تواند باعث بیماری های دیگر مانند بیماری مزمن تنفسی شود. علاوه بر این، یک دندانپزشک زیبایی در بریزبن می گوید اگر به سیگار کشیدن ادامه دهید و سپس درمان های زیبایی را امتحان کنید، آنطور که می خواهید کار نمی کند.

۵. رژیم غذایی سالم داشته باشید

زنان می توانند با پرهیز از مصرف زیاد غذاهای حاوی قند و کربوهیدرات های نشاسته ای، یک رژیم غذایی سالم برای دندان های سفیدتر داشته باشند. علاوه بر این، غذاهایی که حاوی مقدار زیادی چربی اشباع شده هستند، مانند گوشت و کره، باید محدود شوند، بنابراین دندانپزشکان زیبایی توصیه می کنند حداقل یک بار در روز از آنها استفاده نکنید. دندانپزشکان زیبایی همچنین توصیه می کنند مصرف لبنیات سخت هضم مانند شیر کامل، پنیر، ماست یا بستنی را محدود کنید.

بسته بندی

دانستن پنج عادت زنان با لبخندهای خیره کننده برای دستیابی به دندان های سفیدتر ضروری است. در این وبلاگ متوجه عادات روزمره زنانی که دندان های روشن تری دارند خواهید دید. با این حال، اگر می خواهید دندان های سفیدتری داشته باشید، دندانپزشکان زیبایی در بریزبن می توانند کمک کنند. آنها متخصصان بسیار آموزش دیده ای هستند که به بهبود لبخند و ظاهر آرایشی شما کمک می کنند.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه های درمان از مراکز مختلف و به روز رسانی های پزشکی به موقع کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر