22
مهر

دیوید پین در یک پرونده حل نشده توسط دادستان توماس ولز(NewsNation Now) – 20 سال از ترور توماس ولز می گذرد اما این پرونده هنوز حل نشده است. ولز ، یک دادستان فدرال 18 ساله با تمرکز بر جنایت سفیدپوستان در سیاتل ، در 11 اکتبر 2001 ، پس از ورود مردی به حیاط خانه اش و شلیک چند اسلحه به سمت وی ​​، در پنجره محل کار ، به ضرب گلوله کشته شد. به

بازرسان معتقدند این قتل یک اقدام بزرگ توسط خلبان بوده است ، در تلافی پرونده کلاهبرداری که توسط ولز تحت تعقیب قرار گرفته است. اما دیوید پین ، مجری ، نویسنده و تهیه کننده پادکست “کسی در جایی” به مارنی هیوز در NewsNation Prime گفت که ممکن است مسیر جدیدی در این زمینه وجود داشته باشد.

پین گفت: “اخبار جدیدی که FBI این هفته از طریق نشریه سیاتل تایمز منتشر کرد این است که این خلبان در کارتل مواد مخدر مکزیک کار می کرد.” کارتل خلبانان برای کشتن مردم برای کشتن تام والز.

این خبر روز دوشنبه ، هفته بیستم درگذشت وی منتشر شد. وزارت دادگستری همچنین پاداش های جدیدی را برای اطلاعات مربوط به این پرونده اعم از 1.5 میلیون دلار تا 2.5 میلیون دلار اعلام کرد. پین گفت پاداش های جدید نشان دهنده تمایل وزارت دادگستری برای حل این پرونده است.

“این پرونده نشان دهنده اولویت وزارت دادگستری است که آنها به دنبال حل آن هستند.” نهنگ تنها وکیل دستیار آمریکایی بود که در کار خود کشته شد.

خلباني كه تصور مي شود ولز را كشته است هنوز متهم نشده است. پین گفت دلیل خوبی دارد.

پین می گوید: “مشکل خلبان مشکوک این است که او یک چیز بیگانه خوب دارد.” “تماس های تلفنی وجود داشت که در زمان قتل به خانه او ارسال شد.”

دفتر دادستانی ایالات متحده در منطقه غربی واشنگتن – جایی که ولز در آن کار کرده و مدتهاست از این پرونده فاصله گرفته است – تحقیقات را هدایت کرد. پین گفت که این نشان می دهد که جامعه هنوز به دنبال عدالت برای ولز است.

“او یک پدر عاشق است. او فردی بسیار فعال در جامعه خود در سیاتل بود. ”

آسوشیتدپرس به این گزارش کمک کرد.

آخرین خبرها

  • دیوید پین در یک پرونده حل نشده توسط دادستان توماس ولز
  • مصاحبه با پزشکی قانونی در پرونده گابی پتیتو ؛ کارشناسان در مورد احتمال هشدار خشونت خانگی بحث می کنند
  • رادیو: بایدن تعامل 24/7 در بندر را به عنوان “اولین گام اصلی” برای کمک به حل مسائل زنجیره ای اعلام کرد
  • رادیو: مورد گابی پتیتو: پزشکی قانونی علت مرگ او را توضیح می دهد
  • تأیید حقایق حقوقی واکسن بایدن ؛ مگان کلی وزنه کار و رسانه است