ذوالنور: رؤسای جمهور و نمایندگانی که در اجرای فرمان رهبری کوتاهی کنند، در آتش خشم خداوند خواهند سوخت – پایگاه خبری مدره


به گزارش پایگاه خبری مدارا؛حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنور روز شنبه در یادواره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی مسجد امام خمینی رشت گفت: امام راحل نمونه معنویت و معجزه و پیروی از خدا بود. -گوش یک نمونه مدرن.

با بیان روحیه ضد صهیونیستی امام خمینی (ره)، اعتقاد به رسیدگی به مظلومان در اعتقادات امام راحل، اعتقاد به اصلاحات اجتماعی و مبارزه با فساد در مکتب ایشان و اعتقاد به سلامت رهبران در تمامی سطوح. ، او افزود: امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز به حفظ نظر امام راحل داریم.

نماینده مردم قم در همایش اسلامی گفت: متأسفانه امروز بسیاری از امواج مستقیم و غیرمستقیم با غرور جهانی شکل گرفته و با پشتوانه قوی اعم از بودجه، فرهنگ و رسانه از رسانه ها برای خدشه دار کردن چهره امام سازماندهی می شود. خمینی یا اینکه مکتبش را تحریف کند.»

وی گفت: امروز مکتب امام خمینی(ره) که در مکتب ولی فقیه و مقام معظم رهبری توصیف شده است، می بینیم که با تخریب ولی فقیه و حمله به ایشان، انقلاب و اسلام را تخریب می کنند.

ذوالنور در ادامه با بیان اینکه واقعیت رئیس جمهوری اسلامی ایران تایید مقام معظم رهبری است، افزود: از ما سوال شد که آیا تحریم این موضوع می تواند بدن افراد در اقتصاد را تکان دهد یا داریم. این موقعیت؟

نماینده مردم قم در مجلس مشورتی مسلمین گفت: روسای جمهور و اهل جماعت و یا هر مسئولی که در اجرای فرمان ولی فقیه که راه نجات و شفا نامه است کوتاهی کند، می سوزد. در آتش خشم الهی

وی با اشاره به پیشرفت های انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف و بهت و حیرت جهانیان، افزود: انقلاب، آن عرصه هاست.

نماینده مردم قم در همایش مشورتی مسلمانان گفت: امروز نیازمند پیروی از رهبری هستیم که تنها پرچمدار مکتب امام خمینی (ره)، مکتب امام راحل و حفظ اندیشه های ایشان است.

وی در توضیح آهنگ فرمانده گفت: دشمن از حاکمیت پیوند امام زمان (عج)، ولایت و حاج قاسم این آهنگ می ترسد.