رئیسی: مشکل راه مواصلاتی شهرستان احمدفداله ابتدا پیگیری می شود – اخبار مدرا


آیت الله سید ابراهیم رئیسی در سفر به استان خوزستان به منظور افتتاح رسمی پروژه بزرگ آبرسانی غدیر، از مردم منطقه آسیب دیده و دورافتاده «احمد فداله» در جریان بازدید پروازی از مسیر راهیان نور بازدید کرد. پروژه در دزفول کار می کند. شهرستان و بیان کرد: به دلیل انقلاب اسلامی در این زمینه و در اقصی نقاط کشور کارهای زیادی انجام شده است اما این تلاش ها هنوز با حد ایده آل فاصله دارد.

رئیس جمهور با بیان درخواست ها و نیازهای مردم در خصوص موضوع راه های ارتباطی به عنوان مهم ترین مشکل منطقه، افزود: قطعاً موضوع راه های این منطقه را در اولویت عملیات دقیق استانداری و توزیع قرار خواهیم داد. از اعتبارات لازم از سوی موسسه، کار به سرعت انجام خواهد شد.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه مشکل راه دسترسی به این منطقه بخش عمده ای از مشکلات منطقه است، گفت: ساخت راه دسترسی به این منطقه ابتدا پیگیری می شود تا مانع رشد و توسعه برداشته شود. این منطقه است و جوانان به عنوان صندوق های مهم این منطقه می توانند با کار و تلاش خود این منطقه را بسازند.

رئیسی با تقدیر از زحمات گروه های جهادی و عزیزان بسیجی در این منطقه گفت: علاوه بر تلاش جهادی، نیروهای بومی و مردم محلی در رفع مشکلات نقش اساسی داشته اند.

رئیس جمهور در خصوص بهره وری این حوزه گفت: این منطقه قابلیت اشتغال زایی برای بخش های اطراف را دارد. امروزه تولید محصولات کشاورزی و دامی یکی از مهمترین محصولاتی است که کشور به آن نیاز دارد و یکی از کالاهای اساسی مورد نیاز کشور محسوب می شود و امروز شما این کالاها را تولید می کنید پس باید قدر شما را بدانیم.

رئیسی با بیان هدف تولید در شعارهای سال های اخیر مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: هر اقدام و اقدامی برای افزایش تولید در این حوزه گامی در جهت کنترل فرمان رهبری و با رهنمودهای استقلال و استقلال است. بسته به کشورهای دیگر و غرور ملی.

منبع: ایسنا