21
مهر

رئیس صندوق بین المللی پول از تلاش های جدید برای حفاظت از یکپارچگی داده ها اطمینان می دهدواشنگتن (AP) -رئیس صندوق بین المللی پول ، که با موفقیت برای حفظ شغل خود پس از خطاهای دستکاری داده تلاش کرده است ، تلاش های جدید برای تقویت یکپارچگی داده ها را تضمین می کند ، در حالی که در تلاش بزرگی برای کمک به کشورها برای بازیابی از جهان مخرب متمرکز شده است. بیماری همه گیر.

کریستالینا جورجیوا ، مدیرعامل صندوق بین المللی پول ، روز چهارشنبه گفت خوشحال است که هیئت اجرایی صندوق بین المللی پول از توانایی خود در رهبری 190 کشور ابراز اطمینان کرده است. هیئت مدیره به اتهاماتی مبنی بر اینکه جورجیوا در حالی که هنوز در بانک جهانی بود ، کارگران را مجبور به افزایش کار کرد ، رسیدگی کرد. رتبه چین و سایر کشورها در سال 2018 در گزارش آب و هوا

جورجیوا در کنفرانس مطبوعاتی به منظور بررسی برنامه جلسات سالانه صندوق بین المللی پول به خبرنگاران گفت: “هیئت مدیره به این نتیجه رسیده است که من به توانایی خود برای رهبری صندوق اطمینان کامل دارم و از تمرکز بر کار در آینده نزدیک احساس خوبی دارم.” و بانک جهانی این هفته در واشنگتن

جورجیوا گفت که این بخش به او نیاز فوری را آموزش داده است تا مطمئن شود کارکنان برای او از توانایی او در حل مشکلات آگاه هستند. وی گفت که قصد دارد روز دوشنبه با مقامات صندوق بین المللی پول ملاقات کرده و در مورد اوضاع بحث کرده و راه هایی را برای بهبود اعتماد به گزارش های اقتصادی تهیه شده توسط صندوق بین المللی پول بررسی کند.

وی گفت: “من ابتدا می خواهم به همه یادآوری کنم که مشکل مربوط به یک گزارش خاص و تا حدودی بحث برانگیز در بانک جهانی بود و نه تحقیقات و داده های صندوق بین المللی پول.”

وی گفت که کمیته صندوق بین المللی پول “کیفیت تحقیقات صندوق بین المللی پول و صندوق بین المللی پول” و سیستم نظارتی قوی را در پیش زمینه به رسمیت شناخته است.

این مناظره شامل گزارش “انجام کسب و کار” توسط Wrold Bank است که سالانه تعدادی از مشاغل اصلی ملی را در اختیار دارد. ادعاهایی مبنی بر اینکه جورجیوا و مقامات ارشد بانک جهانی کارکنان را مجبور به تهیه گزارش برای افزایش اولویت های چین برای ایجاد دومین اقتصاد بزرگ جهان در آن زمان کرده اند ، وجود داشته است. بانک جهانی از چین خواسته است تا حمایت مالی خود را از برنامه بانک جهانی تقویت کند.

پس از انتشار گزارشی از یک شرکت حقوقی خصوصی ، بانک جهانی اعلام کرد که Doing Business برنامه سالانه خود را به پایان می رساند. اما کل این حادثه باعث شکایت منتقدان ، از جمله اعضای کنگره شده است ، مبنی بر اینکه چین تأثیر زیادی بر موسساتی مانند صندوق بین المللی پول و بانک جهانی داشته است.

جورجیوا گفت که از اینکه توانسته جنبه های این موضوع را به هیئت مدیره سابق صندوق بین المللی پول ارائه دهد بسیار سپاسگزار است.

او چهارشنبه به خبرنگاران گفت: “وقتی ما بالاخره دو طرف ماجرا را نزدیک هم ارائه کردیم ، آنجا نبود.”

وی گفت: “این بدان معنا نیست که من پیام رایگان را دریافت نمی کنم تا مطمئن شوم که کارکنان همیشه می توانند برای ابراز نارضایتی و مخالفت به بالا برسند.”

دفتر صندوق بین المللی پول دوشنبه شب اعلام کرد که به جورجیوا اجازه می دهد شغل خود را حفظ کند ، بیانیه ای که پس از مصاحبه با جانت یلن ، وزیر خزانه داری ایالات متحده اعلام شد.

خزانه داری در بیانیه ای در تشریح این موضوع گفت که ایالات متحده ، بزرگترین طلبکار صندوق بین المللی پول و بانک جهانی ، ضرورت اتخاذ اقدامات فعال برای “تقویت یکپارچگی و یکپارچگی داده های صندوق بین المللی پول” و اطمینان از محافظت از رسانه ها را ضروری می داند. به

نشست مالی این هفته بر تلاش برای بهبود منابع صندوق بین المللی پول و بانک جهانی برای مبارزه با اپیدمی در کشورهای فقیر متمرکز خواهد بود.

صندوق بین المللی پول در جدیدترین چشم انداز اقتصاد جهانی خود که سه شنبه گذشته منتشر شد ، پیش بینی خود از رشد جهانی امسال را به 5.9 درصد کاهش داد ، در حالی که در ماه جولای 6 درصد بود. به

چهارشنبه گذشته ، دیوید مالپاس ، رئیس بانک جهانی در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که جهان از “بازسازی کاملاً نابرابر” رنج می برد که تاکنون بیش از 100 میلیون نفر را در فقر عمیق قرار داده است.

جورجیوا ، اقتصاددان بلغاری ، دومین زنی بود که صندوق بین المللی پول را اداره کرد. وی در سال 2019 پس از کناره گیری لاگارد از ریاست بانک مرکزی اروپا جانشین کریستین لاگارد شد.