22
مهر

رئیس پلیس شیکاگو از پلیس خواست در برابر دستور واکسن مقاومت کندCHICAGO (AP) -رئیس انجمن پلیس شیکاگو از اعضای خود خواسته است با الزام شهر مبنی بر گزارش واکسن کووید -19 در روز جمعه و یا تعطیلات بدون حقوق مخالفت نکنند.

در ویدئویی که روز سه شنبه در اینترنت منتشر شد و اولین بار توسط Chicago Sun-Times گزارش شد ، جان کاتانزارا ، رئیس پلیس برادرانه پلیس وعده داد که هنگام تلاش برای اجرای دستور ، مدیر شهردار لوری لایت فوت را به دادگاه بیاورد ، که مستلزم گزارش کارکنان شهر است. واکسیناسیون تا پایان هفته کاری پس از روز جمعه ، کارکنان بدون آزمایش که از پذیرش آزمایش کروناویروس نیمه هفته ای خودداری می کنند ، در مرخصی بدون حقوق قرار می گیرند.

Catanzara پیشنهاد کرد که اگر شهر الزامات خود را اجرا کند و بسیاری از اعضای اتحادیه رعایت نکنند ، “به جرات می توان گفت که شهر شیکاگو در آخر هفته 50٪ یا کمتر پلیس خواهد داشت.”

در این ویدئو ، Catanzara به افسران دستور می دهد که برای دریافت واکسن معافیت ایجاد کنند اما آن را در دروازه واکسیناسیون شهر وارد نکنند.

او گفت که اگرچه واکسن خود را کاملاً روشن کرده است ، “من معتقدم که این شهر اختیار ندارد که آن را به دیگران تزریق کند و فقط اطلاعات مربوط به سابقه پزشکی خود را بگذارید.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز چهارشنبه ، لایت فوت کانتازارا را متهم به انتشار اطلاعات غلط کرد و اکثر اظهارات وی را “دروغ یا کاملاً نادرست” رد کرد. وی گفت که اثربخشی واکسن COVID-19 ثابت شده است و واکسیناسیون از کارگران شهر و خانواده های آنها محافظت می کند.

لایتفوت گفت: “تمرکز ما بر این است که بتوانیم از زمان برای ایجاد یک محل کار واقعاً امن استفاده کنیم.” “داده ها بسیار واضح است. متأسفانه ، رهبران FOP تصمیم گرفتند یک گزارش اعتراضی منتشر کنند. اما واقعیت این است که اگر واکسینه نشده اید ، زندگی شما ، زندگی خانوادگی شما ، زندگی همکاران شما و بقیه در خطر است. ”

وی گفت که این شهر آماده برخورد با حوادث ناشی از واکسن است.

اولین پاسخ دهندگان در سراسر کشور به شدت به ویروس مبتلا شدند اما در برابر دستورات واکسن مقاومت کردند. به گفته صفحه یادبود افسران داون ، بیش از 460 مأمور اجرای قانون توسط COVID-19 کشته شدند ، از جمله چهار نفر از اعضای پلیس شیکاگو. روز سه شنبه ، دین آنجلو ، که سمت اتحادیه Catanzara را داشت ، بر اثر این بیماری درگذشت.

Catanzara بر سر مسائل متعددی با شهردار درگیر شد. پس از اعلام فرمان واکسن در شهر در ماه اوت ، رهبران اتحادیه آن را با آنچه در آلمان نازی اتفاق می افتد مقایسه کردند و به سان تایمز گفتند: “این نازی نیست … آلمانی (می گوید)” زیر باران بروید ، قرص ها به شما آسیب نمی رساند. “”

Lightfoot کاتانزارا را به دلیل “انفجار تکان دهنده” منفجر کرد و Catanzara یک ویدیو در کانال یوتیوب اتحادیه منتشر کرد و از انتخاب خود عذرخواهی کرد و گفت که وی سعی نکرده است که واکسن ها را به آنچه در هولوکاست اتفاق افتاده پیوند دهد.

____

سوفیا ترین ، نویسنده آسوشیتدپرس ، در این گزارش مشارکت داشته است.

حق چاپ 2021 Associated Press. همه حقوق محفوظ است.

آخرین خبرها

  • رئیس پلیس شیکاگو از پلیس خواست در برابر دستور واکسن مقاومت کند
  • تعداد اسلحه های “تکان دهنده” TSA تعداد 20 ساله را در 9 ماه حفظ می کند
  • هنوز در خانه کار می کنید؟ از هر 10 کارگر از راه دور 7 نفر احساس انزوای اجتماعی می کنند
  • قضات یونایتد را از اعمال مرخصی برای کارکنان تأیید نشده منع می کنند
  • س inال در NFL این است: آیا Gruden نمایانگر فرهنگ لیبرال تری است؟