رابطه ستاره و گروه سرد شد/ کمپینی که رسوایی به همراه داشتروابط کیلیان امباپه با مدیران باشگاه پاری سن ژرمن بدتر شده است و او اکنون به دلیل شکست قول هایی که قبل از تمدید قراردادش در تابستان و گذشته به او داده بودند، تلاش کرده تا از این باشگاه جدا شود. ستاره فرانسوی تابستان گذشته در آستانه پیوستن به رئال مادرید بود و قراردادهایی بین طرفین انجام شد، اما پاری سن ژرمن با پیشنهاد در آخرین لحظه، کیلیان را متقاعد کرد که در باشگاه بماند.

نشریه فرانسوی «تیم» این گزارش را منتشر کرد و گفت؛ بر اساس تحقیقاتی که روزنامه فرانسوی “مدیا پارت” منتشر کرده، کیلیان امباپه و تیمش در حال بررسی همه گزینه های پیش روی خود هستند. یک نشریه فرانسوی اخیراً ادعا کرد که پاری سن ژرمن با یک گروه آنلاین که از حساب های توییتری جعلی برای مبارزه علیه برخی از بازیکنان این باشگاه استفاده می کند، تلاش می کند هواداران پاری سن ژرمن را بدنام کند. بر اساس این گزارش؛ با توجه به اینکه امباپه ۲۳ ساله در سال ۲۰۱۹ هدف حملات مشابهی در شبکه های اجتماعی قرار گرفت، اکنون تصمیم او برای ترک باشگاه قطعی شده است. کیلیان قبلاً احساس می کرد که باشگاه نتوانسته است به وعده های خود در پنجره نقل و انتقالات تابستانی عمل کند زیرا آنها نتوانستند بهترین بازیکن را برای بازی در کنار او به خدمت بگیرند.

بعد گزارش “نصب” است. یکی از گزینه هایی که امباپه و تیمش بررسی کرده اند، فسخ قراردادش است. از آنجایی که قرارداد فعلی کیلیان با پاری سن ژرمن (تا سال ۲۰۲۴ با امکان تمدید تا سال ۲۰۲۵) یک قرارداد با مدت زمان معین است، قانون فرانسه حکم می کند که ستاره فرانسوی در صورت تمایل به فسخ قرارداد، باید مبلغ زیادی به PSG پرداخت کند. احتمالاً این رقم بالاتر از حقوقی است که در حال حاضر از این گروه دریافت می کنید.

«تجهیز» گزارش خود را اینگونه به پایان می رساند؛ اساساً این مبلغ فسخ، مبلغ انتقال امباپه خواهد بود که توسط باشگاه بعدی او پرداخت خواهد شد. با این حال، محتمل ترین گزینه روی میز در حال حاضر این است که امباپه تابستان آینده پاری سن ژرمن را ترک کند، نه زمستان امسال یا به این زودی.