رابطه مستقیم پرسپولیس امتیاز نمی دهد و بد آبروی گروه!طبق قرارداد یورگن لوکادیا با پرسپولیس، این مهاجم هلندی قرار بود هفته گذشته ۸۰ هزار دلار دریافت کند اما …

این روزها پرسپولیسی ها به دلیل بسته بودن حساب بازیکنان و مربیان این تیم قادر به پرداخت پول نیستند به همین دلیل مطالبات ماه گذشته یورگن لوکادیا به این بازیکن پرداخت نشده است. این در حالی است که هلند شهروندان ایرانی خود را فراخوانی کرده و همین موضوع موجی از تشویش هواداران پرسپولیس را به همراه داشته است.

یورگن لوکادیا در حال حاضر با ۴ گل بهترین بازیکن پرسپولیس محسوب می شود اما در باشگاه با بد نامی مواجه است و چاه گل هایش خشک شده است! آیا گل نخوردن یورگن لوکادیا مستقیماً با نگرفتن دستمزد او ارتباط دارد؟ یا اینکه مهاجم هلندی به بهانه عدم پرداخت قراردادش ایران را ترک کند چقدر احتمال دارد؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، باشگاه پرسپولیس به یورگن لوکادیا قول داده است که ۸۰ هزار دلار او به محض باز شدن حساب باشگاه در هفته آینده پرداخت خواهد شد.

قرارداد یورگن لوکادیا در فصل جاری یک میلیون دلار است که پرسپولیسی ها متعهد به پرداخت آن هستند و به قول معروف قرارداد جنگنده هلندی با تیم ایرانی به نتیجه نمی رسد!