راهنمای خرید ارزان ترین دزدگیر


به طور کلی ابزارهای مختلفی برای ایجاد و حفظ حفاظت از زیستگاه ایجاد شده است. یکی از این دستگاه ها دزدگیر خانه است. هنگامی که سارقان قصد ورود به یک خانه شخصی یا شخصی را بدون اجازه دارند، زنگ دزدگیر به صدا در می آید تا صاحب این ورودی را مطلع کند.

در ادامه به معرفی دزدگیر و بررسی ارزان ترین آن ها می پردازیم.

دزدگیر منزل چیست؟

دزدگیرها سیستم های ضد سرقتی هستند که با داشتن مکانیزم و عملکرد ساده از اکثر سرقت ها جلوگیری می کنند. آنها با سنسورها و وسایل مختلف مردم خانه را از خطر احتمالی آگاه می کنند. دزدگیر منازل نه تنها در منازل و منازل استفاده می شود، بلکه از این سیستم های ضد سرقت در مغازه ها، فروشگاه ها، مشاغل و اماکن عمومی نیز استفاده می شود.

دزدگیر دزدگیر انواع مختلفی دارد و در بازار ایران در سه نوع دزدگیر ساده، دزدگیر دزدگیر و دزدگیر با سیم کارت یا موبایل موجود است. دزدگیرهای ساده با استفاده از آژیر و اخطار افراد را از سرقت مطلع می کنند و دزدگیرهای سیم کارتی یا تلفن ثابت قابلیت تماس با شماره های مهم و ضروری را دارند.

اگر هدف خرید دزدگیر سیم کارت یا اگر تلفن همراه دارید بهتر است دزدگیر سیم کارتی را انتخاب کنید زیرا در صورت قطع شدن خطوط تلفن هنگام وقوع سرقت این سیستم از کار می افتد اما در مورد سیم کارت مدل این اتفاق نمی افتد.

کاربرد دزدگیر منزل چیست؟

همانطور که گفته شد دزدگیر خانگی در مکان های عمومی مانند مغازه ها، فروشگاه ها و ساختمان های تجاری، نظامی و اداری استفاده می شود. با این حال، هر زمان که نام دزدگیر را می شنویم، به فکر راه هایی برای جلوگیری از سرقت منزل می افتیم. لازم است بدانید که استفاده از دزدگیر به سنسورها و سنسورهایی که از آنها استفاده می کنند بستگی دارد.

برخی از سنسورهای آشکارسازها برای تشخیص آتش استفاده می شوند، با استفاده از سنسورهای دیگر می توان حرکت افراد را زیر نظر گرفت. با وجود تمامی این ویژگی ها، دزدگیر اماکن تنها یک وظیفه دارد و آن حفظ ایمنی محیط است.

ویژگی ها و سنسورهای دزدگیر خانه چیست؟

سارق ها بر اساس کاربردهای متفاوتشان ویژگی های خاصی دارند، با این حال سارق ها از پنج دسته اصلی تشکیل می شوند.

  • مرکز کنترل یا کنترل پنل
  • سنسورها و سنسورهای مختلف
  • دستگاه های هشدار دهنده
  • روابط داخلی
  • تجهیزات ایمنی

مهمترین قسمت سیستم های ضد سرقت، واحد کنترل آنها است که مرکز کنترل دزدگیرها می باشد. سنسورها و سنسورها با توجه به استفاده از دزدگیر انتخاب می شوند، دستگاه های دزدگیر نیز شرایطی مشابه سنسورها دارند. تجهیزات و اتصالات داخلی به نحوه ساخت دزدگیرها برمی گردد و در نهایت تجهیزات امنیتی با توجه به نوع استفاده از دزدگیر و سنسورها انتخاب می شود. به عنوان مثال در صورت لزوم دزدگیر به دوربین مدار بسته نیز متصل می شود و اتصالات و تجهیزات دزدگیر شرایط را برای این اتصال فراهم می کند.

ما ارزان ترین دزدگیر را در بازار ایران تولید می کنیم

دزدگیر مدل بتا با خط ثابت

همانطور که از نام این مدل دزدگیر مشخص است، قابلیت تماس با شماره های اضطراری و ارسال گزارش و کنترل سیستم را دارد. علاوه بر این ویژگی ها، این محصول دارای ۷ زون شامل زون ۲۴ ساعته و منطقه دود است. باید توجه داشته باشیم که ۲ ناحیه این محصول نیز بی سیم هستند.

دزدگیر کلاسیک مدل Z4 ULTRA

یکی از محصولات قدیمی که دارای چهار اسلات است و می تواند با استفاده از سیم کارت با شماره های اضطراری تماس بگیرد. این دزدگیر خانه قدیمی دارای یک سیستم رمز عبور ۶۴ بیتی با رمز عبور انعطاف پذیر است که امکان مدیریت سیستم از طریق پیامک را فراهم می کند. امکان تنظیم ۱۵ ریموت و حل آنها و همچنین امکان استعلام وضعیت دستگاه و تنظیم ۱۵ چشمی از دیگر امکانات این ابزار می باشد.

این دستگاه قابلیت اتصال به تلفن همراه را نیز دارد. گارانتی و خدمات پس از فروش این محصول ۱.۵ سال خواهد بود.

دزدگیر کلاسیک Z4 PRO GIACODE

این مدل دزدگیر کلاسیک دارای دزدگیر قطع برق می باشد. مدار آژیر قدرتمند و قابلیت شارژ خودکار این محصول و همچنین قابلیت خاموش و روشن شدن پیامک از دیگر ویژگی های این دزدگیر است. این سیستم ضد سرقت دارای ۴ زون بوده و قابلیت گسترش منطقه را دارد.

گارانتی و خدمات پس از فروش این محصول ۱.۵ سال خواهد بود.

آلارم نوع فایروال F7

هشدار منطقه فایروال F7 دارای ۴ منطقه سیمی و ۳ منطقه کنترل از راه دور بی سیم است. این محصول قابلیت ذخیره ۲۰ شماره را دارد.ضبط صدا و ذخیره پیام از دیگر ویژگی های مهم این سیستم ضد سرقت است. گارانتی و خدمات پس از فروش این محصول یک ساله خواهد بود.

اخرین حرف

خرید دستگاه هایی مانند دزدگیر یکی از هوشمندانه ترین گزینه ها برای حفظ ایمنی محیط مسکونی است. در این مقاله سعی شده است راهنمای عملی برای خرید ارزان ترین دزدگیر منزل ارائه شود تقدیم به شما عزیزان