راهنمای ساده برای تقویت سینه در سنگاپور – بلاگ Credihealth


سنگاپور یکی از خوش آتیه ترین کشورهای آسیایی است. این مکان نه تنها به خاطر جاذبه‌های گردشگری خیره‌کننده‌اش، بلکه به‌خاطر رویکرد رویایی‌اش به زیبایی مشهور است. سالانه میلیون‌ها نفر به این کشور سفر می‌کنند تا ظاهر خود را بهبود بخشند و درخشش جوانی خود را بازگردانند. به طور خاص، سنگاپور یکی از کشورهایی است که در روند زیبایی فعلی، بزرگ کردن سینه، تخصص دارد.

در همین راستا، در زیر ایده هایی که افراد باید در مورد جراحی زیبایی مذکور بدانند گردآوری شده است.

انواع بزرگ کردن سینه

اگرچه ایده اصلی از تقویت سینه برای بزرگ کردن سینه است، هنوز انواعی وجود دارد که این درمان برای آنها طبقه بندی می شود. به این ترتیب، تقویت‌کننده‌های رایج سینه در کشور، استفاده از ایمپلنت‌های سیلیکونی و استفاده از چربی فرد است.

برای روش دوم، این نیاز به کیفیت خوب و مقدار چربی لازم برای انتقال دارد. معمولاً متخصصان آن را از قسمت داخلی ران یا شکم مشتری می گیرند. چربی موجود در پشت و بازوها مناسب نیست. در مورد استفاده از ایمپلنت های سیلیکونی، این می تواند افزایش اندازه و شکل مشخصی را ارائه دهد. این روش در سنگاپور محبوب ترین است.

برای آشنایی بیشتر با این درمان ها، نگاهی به این بررسی بزرگ کردن سینه از سنگاپور بیندازید.

اندازه سینه ها

اگرچه اندازه سینه ها معمولا بسته به میل مراجعین متفاوت است، اما عامل دیگری که این را تغییر می دهد، نوع بزرگ کردن سینه است. همانطور که گفته شد، دو نوع تقویت سینه وجود دارد: پیوند چربی و قرار دادن پروتز سینه سیلیکونی.

برای کسانی که از پیوند چربی استفاده کرده اند، می توانند بسته به میزان موجود چربی مناسب، اندازه فنجان خود را افزایش دهند. از آنجایی که برای هر اندازه فنجان، ۲۲۰ سی سی چربی مورد نیاز است، برای افرادی که می خواهند اندازه خود را دو یا سه برابر کنند، چربی بیشتری لازم است. با این حال، در روشی که شامل پروتز سینه سیلیکونی می شود، افراد می توانند بسته به توانایی بدن خود فوراً سینه خود را از فنجان A به C یا D بزرگ کنند.

[highlight color=”yellow”]همچنین بخوانید: درک تغییرات سینه در زنان[/highlight]

هزینه ها

سنگاپور مراکز بزرگ و قابل اعتماد زیادی دارد که افراد می توانند برای انجام آن ها عمل بزرگ کردن سینه را انجام دهند. معمولاً هزینه کل این درمان از ۱۵۰۰۰ دلار سنگاپور تجاوز نمی کند و دارای مشاوره رایگان و درمان های بعد از جراحی است.

اگرچه برخی از کلینیک‌ها جراحی‌های مقرون به صرفه را ارائه می‌کنند، اما به مشتریان توصیه می‌شود که مراکز جراحی روزانه معتبر MOH را انتخاب کنند و فقط با متخصصان دارای مجوز معامله کنند.

نتایج

عمل بزرگ کردن سینه توسط جراحان با تجربه، نتیجه طبیعی تری ایجاد می کند. با این حال، این کار زمان زیادی می برد و نیاز دارد. به طور خاص، پروتز سینه به طور طبیعی حدود ۱ تا ۳ ماه در بدن می نشیند. در این ماه‌ها به دلیل سفت شدن پوست، سینه‌ها بلند و سفت به نظر می‌رسند. در ماه پنجم یا ششم، ایمپلنت ها باید به خوبی تنظیم شوند تا طبیعی به نظر برسند و احساس نرمی داشته باشند. برای دانستن بیشتر در مورد این روش، نگاهی به این بررسی بزرگ کردن سینه از سنگاپور بیندازید.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

[button color=”transparent_credi” size=”medium” class = “custom_button” link=”https://www.credihealth.com/medical-assistance?utm_source=blog_acnetreat&utm_medium=bottom_button&utm_campaign=book_appointment” icon=”” target=”true”]درخواست پاسخ به تماس [/button]

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر