راهنمای سریع و دقیق روش Ilasik – وبلاگ Credihealth


اگر به جراحی چشم نیاز دارید، پس حتماً در مورد گزینه های مختلفی که ممکن است داشته باشید تحقیق کرده باشید. جراحی‌های لیزری همه‌کاره می‌شوند و بنابراین بیشتر و بیشتر پیشرفته‌تر می‌شوند و به شما این فرصت را می‌دهند تا با انتخاب روش انجام آن، آنچه را که در طول همان عمل اتفاق می‌افتد، انتخاب کنید. یکی از روش هایی که باید به آن توجه کنید iLASIK نام دارد.

چیست؟

فکر می کنم قبلاً در مورد عمل لیزیک شنیده اید. خوب، اگر نگاهی گذرا به https://goelvision.com/vision-solutions/ilasik بیندازید، خواهید دید که چگونه iLASIK بهبودی در آن روش خاص ارائه می دهد. دنیا دائماً در حال تغییر است و تغییراتی از این دست چیزی است که تفاوت بزرگی ایجاد می کند زیرا به شما امکان می دهد از سلامتی خود به روشی آسان تر و کم دردسر مراقبت کنید. در این مورد، ما در مورد سلامت چشم شما صحبت می کنیم.

اگر به دنبال اصلاح بینایی با لیزر هستید، اکنون فرصتی دارید که آن را در عرض چند دقیقه و به روشی عملا بدون درد انجام دهید. به لطف روش سریع و آسان، iLASIK در حال تبدیل شدن به محبوب ترین گزینه برای اکثر افرادی است که با بینایی خود دست و پنجه نرم می کنند و به فکر اصلاح هستند. این محبوبیت دقیقاً تعجب آور نیست، زیرا همه ما عاشق این هستیم که کاری را با بیشترین سرعت و بدون زحمت انجام دهیم.

همچنین بخوانید:[highlight color=”yellow”]سوالات متداول لیزیک[/highlight]

چگونه کار می کند؟

مهمترین چیزی که باید بدانید این است که کل این فرآیند فقط چند دقیقه طول می کشد. جراح کوچکترین برش ممکن را ایجاد می کند تا بتواند به قرنیه شما دسترسی پیدا کند. سپس از لیزر اگزایمر برای اصلاح هر گونه نقص در قرنیه که باعث نزدیک بینی، دوربینی یا آستیگماتیسم شما می شود استفاده می شود. در عرض چند دقیقه، بینایی شما به حالت کامل باز می گردد.

با این حال، مواردی وجود دارد که باید قبل از عمل جراحی واقعی انجام شود. برای شروع، باید توسط جراح و کارکنان معاینه شوید. این معاینه برای تعیین اینکه آیا شما برای این جراحی مناسب هستید یا خیر. اکثر افراد واجد شرایط برای این نوع روش هستند و احتمال بسیار کمی وجود دارد که شما نتوانید آن را انجام دهید، اما هنوز برای تعیین آن باید معاینه انجام شود. اگر چیزی در مورد لیزیک سنتی می دانید یا اگر تصمیم دارید [highlight color=”yellow”]بیشتر بدانید[/highlight] در مورد آن، به خاطر داشته باشید که معیارهای واجد شرایط بودن زمانی که iLASIK مورد سوال است، وجود دارد.

پس از انجام معاینه و پس از اینکه مشخص شد واقعاً می توانید از این روش بهره مند شوید، جراح و پرسنل یک نقشه فردی و دقیق از چشم های خاص شما تهیه می کنند. این به آنها امکان می دهد لیزر را آماده و برنامه ریزی کنند و یک روش کاملاً سفارشی اصلاح بینایی لیزری برای چشمان شما ایجاد کنند. علاوه بر این، به آن‌ها اجازه می‌دهد تا رویه را برای هر دو چشم شما به صورت جداگانه سفارشی کنند، زیرا احتمال دارد که این دو فرآیند کمی متفاوت باشند.

پس از انجام تمام مقدمات، زمانی که عمل جراحی واقعاً انجام شود، یک قرار ملاقات برای شما تعیین می شود. اول از همه، به شما قطره های بی حس کننده و بی حس کننده داده می شود که برای از بین بردن هر گونه درد طراحی شده اند. این بدان معناست که در طول عمل دردی احساس نخواهید کرد، بنابراین نیازی به ترس از آن نیست. به علاوه، قبل از اینکه متوجه شوید همه چیز تمام خواهد شد.

پس از ایجاد یک فلپ نازک در قرنیه، جراح از لیزر دوم برای انجام اصلاحات استفاده می کند. این لیزری است که با توجه به ویژگی های چشم فردی شما برنامه ریزی شده است. تصحیح کامپیوتر محور است. مهمتر از همه، بسیار سریع و تقریباً کاملاً بدون درد است.

بعدش چی؟

همانطور که احتمالاً قبلاً می دانید، چنین جراحی به شما نیاز دارد [highlight color=”yellow”]یک پروسه بازیابی را طی کنید[/highlight]. اول از همه، مطمئن شوید که بعد از عمل، حمل و نقل را ترتیب دهید، زیرا نمی توانید خودتان رانندگی کنید. یک روز را به استراحت و آرامش اختصاص دهید و استفاده از قطره های چشمی که پزشک به شما می دهد را فراموش نکنید.

ممکن است تا چند روز بعد از عمل احساس خفیف کنید یا تاری دید و احساس خارش داشته باشید. با این حال، پس از چند روز، همه این احساسات از بین می روند و شما بینایی عالی را خواهید داشت. البته، چند بازدید برنامه ریزی شده برای پیگیری خواهید داشت، بنابراین مطمئن شوید که آنها را از دست ندهید.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

[button color=”transparent_credi” size=”medium” class = “custom_button” link=”https://www.credihealth.com/medical-assistance?utm_source=blog_acnetreat&utm_medium=bottom_button&utm_campaign=book_appointment” icon=”” target=”true”]درخواست پاسخ به تماس [/button]

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر