راه اثبات شده برای کاهش وزن – برنامه های غذایی رژیمی

از دست دادن وزن از طریق رژیم غذایی مناسب لازم نیست غیرممکن یا حتی دشوار باشد. برنامه غذایی رژیمی نیاز به نظم و انضباط کمی دارد، به شرطی که طبق برنامه ای که به راحتی دنبال می شود، بمانید. دیگر نیازی به رفتن به سوپرمارکت و خواندن برچسب مواد تشکیل دهنده و بررسی کالری نیست. شما حتی مجبور نیستید برای غذای خود به سوپرمارکت بروید. به سادگی برنامه ای را انتخاب کنید که برای شما مناسب باشد، خواه این برنامه غذایی سنتی کم چرب، کم چرب، گیاهی، کم کربوهیدرات یا هر یک از چندین گزینه باشد و شروع کنید.

می دانم به چه فکر می کنید: برای اینکه غذای آماده تحویل درب منزل شما یا باید کیفیت پایینی داشته باشد یا بسیار گران باشد. صنعت برنامه غذایی رژیمی در چند سال اخیر مسیر طولانی را طی کرده است. درست است که می‌توانید برای برخی از برنامه‌های موجود هزینه‌های گزافی بپردازید، و اگر پول چیز بزرگی برای شما نیست، می‌توانید گزینه‌های گران قیمت و باکیفیت پیدا کنید. اما برخی از آنها هستند که ارزش زیادی برای قیمت نه چندان بالا دارند. به عنوان مثال، رژیم غذایی برای رفتن، برنامه های متعددی دارد که هزینه آنها کمتر از ۲۰ دلار در روز بر اساس سه وعده غذایی در روز است و بالاترین آنها، که سی کربوهیدرات خالص در روز بر اساس بیست و یک وعده غذایی است، کمتر از ۲۳ دلار در روز است. این واقعاً محصول باکیفیت است، و آنها در حال انجام یک تجارت پررونق با ارائه بیش از ۳۰۰۰۰ وعده غذایی در هفته هستند. می توان گفت که اگر اغلب بیرون از خانه غذا می خورید، قطعاً با جایگزینی آن وعده های غذایی با برنامه های غذایی رژیمی و همچنین با کنترل بهتر وعده غذایی، در هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد.

برای ما که مرتب سفر می کنیم، هنوز هم می توانید با اکثر برنامه ها همراه باشید. فرض کنید قرار است به مدت یک هفته در سفر دریایی باشید، فقط به آنها اطلاع دهید تا بتوانند برنامه شما را متوقف کنند و در بازگشت، بدون هیچ هزینه اضافی، آن را دوباره راه اندازی کنند. اگر اهل صبحانه نیستید، فقط برای ناهار و شام برنامه غذایی خود را انجام دهید. به‌علاوه، «پذیرایی‌هایی» مانند کیک غذای فرشته یا موس شکلاتی را که برنامه‌های خاصی ارائه می‌دهند، ممکن است نه هر روز، بلکه در مواردی، مجاز می‌سازد.

بنابراین برنامه های غذایی رژیمی چگونه کار می کنند؟ با خرید در اطراف، احتمالاً می توانید برنامه ای را پیدا کنید که به طور خاص برای نیازهای شما طراحی شده است، اما اساساً پس از انتخاب نوع برنامه و تعداد دفعات تحویل، غذا به صورت هفتگی برای شما ارسال می شود. موارد اضافی مانند چاشنی و آب میوه گنجانده شده است. تنوع وعده های غذایی بسیار قابل توجه است، زیرا هر هفته تغییر می کند، و نمونه ای که ممکن است دریافت کنید پیتزا مرغ با گل های کلم بروکلی و کیک غذای فرشته با سس خامه ای توت فرنگی است. مثال دیگر می تواند مخلوط غذاهای دریایی با یک رول دانه کوچک، پنیر خامه ای و پیازچه با پودینگ شکلاتی برای دسر باشد.

برنامه های غذایی رژیمی به دلیل سادگی، هزینه نسبی کم، انعطاف پذیری کار می کنند و بسته به سطح فعالیت شما در طول زمان باید وزن کم کنید. ما رژیم غذایی برای رفتن را به شدت توصیه می کنیم، اما چندین مورد دیگر مانند Jenny Craig، Nutrisystem، BistroMD، eDiets و همچنین بسیاری دیگر وجود دارد. همه مزایای خود را دارند و این به شما بستگی دارد که دقت لازم را انجام دهید و مورد مناسب خود را پیدا کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر