رد کردن یک روز یا تقلب در Nutrisystem – آیا می توانید این کار را انجام دهید و همچنان وزن کم کنید؟ من به شما خواهم گفت

اخیراً ایمیلی از شخصی دریافت کردم که می‌خواست رژیم غذایی سیستم تغذیه را تا اوایل هفته آینده شروع کند. با این حال، در روز جمعه همان هفته، او تعطیلات آخر هفته ای را آغاز می کرد که یکی از بهترین دوستانش در حال ازدواج بود و می دانست که در چند روزی که در مراسم عروسی خود شرکت می کند نمی تواند رژیم غذایی خود را به شدت رعایت کند. . با این حال، او نمی خواست اجازه دهد که این یک رویداد او را از شروع با اهداف کاهش وزن خود باز دارد. او می خواست بداند که آیا می توان یک روز را با سیستم تغذیه حذف کرد (از آنجایی که کتوز درگیر است) یا اینکه این کار همه چیز را از بین می برد. او در این فکر بود که آیا بهتر است برای شروع تا پایان عروسی صبر کند. حدس می‌زنم سوال اصلی اینجا این است که آیا گاهی اوقات می‌توانید یک روز را با nutrisystem حذف کنید و همچنان موفق باشید. در مقاله زیر به این سوال خواهم پرداخت.

گرفتن یک روز تعطیل در رژیم غذایی سیستم تغذیه: اول از همه، درک این نکته مهم است که واقعاً دو مکانیسم در این رژیم وجود دارد. نه تنها با دریافت کالری کمتر مقداری وزن کم می‌کنید، بلکه هدف نیز این است که بدن خود را به کتوزیس برسانید، جایی که در حال سوزاندن چربی است زیرا کربوهیدرات‌های زیادی برای سوخت در اختیار ندارد. غذاهای این رژیم به گونه ای طراحی شده اند که مقادیر کمتری قند و کربوهیدرات داشته باشند. بنابراین، شما واقعاً مجبور نیستید در مورد این معادله فکر کنید. تا زمانی که شما تقلب نکنید، این فرآیند باید خودش را حفظ کند.

و تا زمانی که در کتوزیس بمانید، هر دوی این فرآیندها به طور همزمان برای شما کار می کنند و باید با سرعت نسبتاً مناسبی وزن کم کنید. البته، اگر یک روز مرخصی بگیرید و کربوهیدرات‌ها را با رها کردن وحشی بخورید، بدن شما به جای چربی‌ها، کربوهیدرات‌هایی را برای سوزاندن خواهد داشت و از این مزیت کامل استفاده خواهد کرد. اما این واقعاً به این معنی نیست که همه چیز از دست رفته است. تا زمانی که نسبتاً سریع به مسیر خود برگردید، فقط چند روز طول می کشد تا به حالت چربی سوزی برگردید و با شروع مجدد برنامه، بلافاصله شروع به دریافت کالری کمتری خواهید کرد.

شرکت این را نیز در نظر می گیرد. آنها حتی برنامه ای به نام nutrisystem flex دارند که به شما امکان می دهد دو روز در هفته استراحت کنید. البته، در این روزهای تعطیل نباید خودسرانه غذاهای ناسالم یا مقادیر زیادی کالری، چربی یا کربوهیدرات بخورید و سپس انتظار داشته باشید که نتایجی را که می خواهید داشته باشید. غذاهایی که با آنها خیانت می کنید بسیار مهمتر از این است که خیانت می کنید یا نه. شما بهتر است یک همبرگر بخورید تا یک تکه پای. شما شرط می بندید که چیپس بخورید تا آب نبات،

اگر قرار است یک روز مرخصی بگیرید، در روزی که این کار را انجام می دهید از عقل سلیم استفاده کنید. هیچ چیزی وجود ندارد که بگوید زنی که ایمیل فرستاده بود می توانست در تعطیلات آخر هفته خود انتخاب های معقولی داشته باشد. هیچ کس انتظار نداشت که او در حالی که دیگران در رستوران غذا می‌خورند، وعده‌های غذایی سیستم تغذیه‌اش را درست کند، اما چیزی نمی‌گفت که او نمی‌تواند به جای یک کاسه بزرگ پاستا، فاهیتا سفارش دهد. می توانید بدون نیاز به بدترین انتخاب در منو، به سرگرمی بپیوندید.

من شدیداً احساس کردم که این شخص باید دقیقاً به برنامه های خود ادامه دهد. این رژیم مقداری آزادی عمل دارد. تقریباً هر کسی هر چند وقت یکبار تقلب می کند و من خودم را در آن عبارت گنجانده ام. نکته اصلی این است که اجازه ندهید یک یا دو روز کل برنامه را از مسیر خارج کند. زیرا گاهی اوقات، یک روز به نوعی در روز دیگر خونریزی می کند، به طوری که یک هفته بعد نقاط را به هم متصل می کنید و متوجه می شوید که واقعاً هرگز رژیم را ادامه نداده اید. آنچه واقعاً مهم است این است که، به طور کلی، شما مقدار کلی کالری و کربوهیدرات کمتری دریافت می‌کنید تا بتوانید مکرراً به کتوزیس مبتلا شوید. اگر چند روز شما را از مسیر خارج کند، واقعاً فقط چند روز دیگر طول می کشد تا دوباره به مسیر درست و در حالت چربی سوزی برگردید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر