رسانه انقلابی: پشت پرده کمپین حجاب علیه گشت ارشاد «ضد انقلاب» است – پایگاه خبری مدآرا


گزارش کردن پایگاه خبری مدراهمشهری و روزنامه جوان زمانی که عملیات مخفیانه علیه گشت ارشاد انجام شد، پاسخ دادند.

خبرگزاری شهرداری تهران در نامه ای به قلم دانیال معمار نوشت:

* در کمتر از ۲۴ ساعت از کمپین «من با حجاب و مخالف گشت ارشاد» کمپین «ما مخالف حجاب هستیم» را مطرح کردند. این مطالبه که از سوی جمعی از اصلاح طلبان آغاز شد، همچنان با سایر زنان محجبه مواجه شد و مورد پذیرش انقلابیون، معاندین و دشمنان قسم خورده این کشور قرار گرفت.

* مهمترین سوال این است که حالا که این کمپین ها را داریم، چرا مثلاً «من موافق همجنس گرایی یا ازدواج سفید هستم» راه اندازی نشده است؟ تفاوت در چیست فقط بگویید من مخالف دستگیری دزد و قاتلین هستم، مخالف توقف بعد از چراغ قرمز در خیابان، مخالف جدایی زن و مرد در سواحل هستم، مخالف ممنوعیت فروش مشروبات الکلی و مواد مخدر هستم.

*واقعیت این است که همان طور که می توان با قانون حجاب مخالفت کرد، می توان همه این قوانین و خطوط قرمز حکومت اسلامی را به چالش کشید و از موضوع به ظاهر معقول به جنایت و بی نظمی رفت. که برای هر جامعه ای اعم از اسلامی و غیر اسلامی مکروه است.

* ابتدا از لغو گشت زنی صحبت می کنند، بلافاصله کمپین علیه قانون حجاب راه اندازی می شود. آنهایی که سال هاست به دنبال تحریم مردم ایران هستند به خوبی می دانند که اگر اولین دیوار این دومینو بیفتد، دیوارهای بعدی مثل آب خوردن روی سر مردم فرو می ریزد. وقتی در موضوع خاصی قانون شکنی می کنیم، این احمقانه است که فکر کنیم یک قانون نقض شده است، اما راه برای زیر پا گذاشتن قوانین دیگر باز شده و این امر ادامه خواهد داشت. بنابراین اشتباه عدم توجه به زنان محجبه از عدم توجه برخی از زنان به حجاب مسلمین خطرناکتر است.

لایه بیرونی افراد محجبه ساده اندیش است

محمدرضا کائینی نیز در مقاله ای در روزنامه اصول گرایی جوان نوشت:

* هر ظاهری از جمله پارچه ها یک لایه بیرونی دارد. این قسمت از نظر قدرت تفکر، درک واقعی موقعیت و حد و مرز عواطف، معمولاً ساده‌اندیش یا بردبار است، در نتیجه به مخالفان خود بسیار نزدیک هستند!

* مثلاً وقتی با بعضی از آنها صحبت می کنید می شنوید: کی گفته حجاب الزام آور است قضاوت حجاب در زمان پیامبر خاص بوده است، آیه جلباب فقط مربوط به همسران است. پیامبر. ! چرا کشورهای عربی به خصوص عربستان گشت حجاب ندارند؟ (که البته قبل از بن سلمان کنترل کامل اسراییل را در اختیار داشت) گاردهای راهنما فقط نفرت آوردند و حجابی اضافه نکردند! (فکر کنید گشت ارشاد تنها متولی حجاب است و بسیاری از سازمان های دیگر به طور مستقیم و غیرمستقیم در این بند مسئولیتی ندارند).

* فیلم های دلخراش زیادی از ارشاد گشت منتشر شده که اذهان عمومی را به درد می آورد! (بازی گشت ارشاد در بین آن معدود فیلم هایی که کشمکش روانی فقط بر آنها اثر می گذارد بی نظیر است و اگر فقط این منع قانونی و قانونی نبود نیمه برهنه، برهنه، همجنس گرایان و حامیان رابطه جنسی با حیوانات تا اینکه الان مراسم اجتماعی برگزار نکرده اند و خود پاسداران ارشاد از اشتباهاتشان دفاع می کنند؟) به جای چسباندن موی خانم ها به مرغ و پنیر پرداخت!

*این جماعت اصل مطلب را نفهمیده اند که این داستان بر اساس محاکم حقوقی است و هیچ فقیهی فتوا نداده است که با اندک اشتباه، اصل آن از بین می رود و متروک می شود و اگر چنین بود تمام رفاه اجتماعی. سازمان های. باید بسته شود و خواهیم گفت که بنیانگذاران این سازمان ضد انقلاب هستند و گاه دارای دیدگاه های انحرافی هستند! ورود این گروه به جامعه حجابی غیراخلاقی و خیانت است، در واقع هیچ تفاوتی با بی حجاب ها ندارند.