رفتار بیرانوند در آزادسازی قرارداد بازیکنان پرسپولیس/ این منصفانه نیستعلیرضا بیرانوند در خصوص دیدار پرسپولیس و فولاد در هفته دوم لیگ برتر گفت: فوتبال خوبی داشتیم اما هفته دوم است، بنابراین هواداران نگران نباشند و مطمئن باشند که ما می آییم. موقعیتی که آنها با یک یا دو برد می خواهند.” به نظرم بازی هایی که در هفته اول و دوم انجام دادیم راضی کننده است.

دروازه بان پرسپولیس درباره اتفاقی که رخ داد و بازیکن فولاد روی زمین افتاد، گفت: طبیعی است، تیم توپ را در اختیار دارد و به حریف فشار می آورد. فولاد یکی از بهترین تیم ها و نماینده ما در جام باشگاه های آسیا بود که بهترین بازیکنان را خرید. در مجموع بازی خوبی بود و امتیازات توزیع شده عادلانه بود.

وی درباره موقعیت هایی که از حریف گرفت، بیان کرد: کار من دفاع از دروازه است نه گلزنی. ممنون رفقا. اینجا آمده ام تا بگویم هواداران می دانند شرایط تیم خوب است و نگران چیزی نباشند. این گروه برای مسابقات قهرمانی آسیا تعطیل است و هواداران نباید گول مالتی مدیاهایی که ویدیوهای هواداران می گذارند را بخورند. اگر بتوانند از ما حمایت کنند دستشان را می بوسم و امیدوارم این حمایت ها ادامه داشته باشد. از هواداران می خواهم که به تیم های دیگر احترام بگذارند و بیش از گذشته از آنها حمایت کنند.

وی در خصوص انتشار قرارداد بازیکنان و اینکه مشکلی در این مورد ندارد، گفت: به نظر من انتشار قرارداد بازیکنان کار درستی نیست، رسانه ها از این بابت چه سودی خواهند داشت؟ بازیکنان سخت کار می کنند. قرارداد من چند سال پیش منتشر شد. قرارداد بازیکنان افزایش یافته و حالا برخی از بازیکنان به دلیل قرارداد خوب برای کسب درآمد به کشورهای عربی می روند. بازیکنی که برای پول به خارج از کشور می رود تا در خانه بازی کند، باشگاه های ما را قوی تر می کند. فکر می کنم با جذب بازیکنان خوب از این به بعد تیم های بیشتری بتوانند به فینال راه پیدا کنند.