رفتار شگفت انگیز ستاره جدید بلوز / پریدن روی میز و آواز خواندن در فضای مجازی منتشر شد!


روملو لوکاکو ۲۹ ساله بلژیکی اوایل تابستان پس از یک سال ضعیف در چلسی به صورت قرضی به غول سری آ بازگشت.

۱۲ ماه پیش، لوکاکو با قراردادی ۹۷.۵ میلیون پوندی اینتر را ترک کرد و به تیم لیگ برتری پیوست، اما اکنون به اینتر بازگشته است. او از بازگشت آنقدر خوشحال بود که هنگام صرف شام روی میز پرید و برای همکارانش آواز خواند و ویدیویی از این شادی در شبکه های اجتماعی منتشر کرد. در این ویدیو او و همکارانش در حال لبخند زدن هستند. به نظر می رسد همه از بازگشت لوکاکو خوشحال هستند.

رفتار شگفت انگیز ستاره جدید بلوز / پریدن روی میز و آواز خواندن در فضای مجازی منتشر شد!

لوکاکو اوایل این ماه اعتراف کرد که نباید اینتر را ترک می کرد. او در مراسم رونمایی از لباس اینتر گفت: وقتی اینجا را ترک کردم اشتباه کردم. حالا از پوشیدن این پیراهن خوشحالم، همه می دانیم باید چه کار کنیم، این فصل چالش بزرگی خواهد بود و باید همینطور ادامه دهیم. وقتی فصل گذشته در انگلیس بودم، متوجه شدم اینتر چقدر در جهان مهم است. جایگاه این تیم در سطح بین المللی در حال بهبود است. میلان شهر بسیار خوبی است و به همین دلیل است که وقتی به لندن نقل مکان کردم، آپارتمان قدیمی خود را حفظ کردم، زیرا مادرم همیشه به اینجا می آمد و من می خواهم برگردم.

لوکاکو در اولین بازی خود در اینتر، ۶۴ گل در ۹۵ بازی به ثمر رساند، اما زمانی که به انگلیس بازگشت، کیفیت بازی او کاهش یافت و او در ۴۴ بازی برای چلسی تنها ۱۵ گل زد. حالا او امیدوار است که به اینتر کمک کند تا قهرمان سری آ شود.