رفتار یکی از اعضای شورای فقه در توهین به زن محجبه در قطار تهران – یزد – پایگاه خبری مدرس


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; پس از انتشار خبر ضرب و شتم یک زن محجبه یزدی و فرزند شهیدش در قطار تهران – یزد در صبح روز ۱۸ مرداد ۱۳۰۱، مسئولان و اقشار مردم یزد از این حادثه تظاهرات کردند و خواستار صحبت مسئولان شدند. در مورد پوشیدن حجاب

آیت الله سید محمدرضا مدرسی، عضو شورای فقهی شورای نگهبان در بیانیه ای با محکوم کردن لعن و نفرین زن محجبه در قطار تهران- یزد:

“اسم مهربان خداوند”

بر اساس این گزارش، آنچه در قطار مسافربری تهران – یزد رخ داد، یکی از آخرین حلقه های زنجیره پیوسته دشمنان اسلام برای مبارزه با اسلام و به بردگی کشیدن ملت های مسلمان است.

امروز دشمنان به‌ویژه آمریکا، دشمن مردم و جنایت صهیونیسم، سعی کرده‌اند با استفاده از دادگاه‌های دیگر وانمود کنند که مردم ایران مخالف یکدیگر هستند و برخی از آنها به ارزش‌های اسلامی اهمیت نمی‌دهند. ناشناخته نیست

مثل همیشه مردم باید نسبت به این توطئه بصیرت و دلسوزی داشته باشند و دشمنان خبیث و بدخواه را برای رسیدن به اهداف کثیف خود ناامید کنند.

بر عهده مسئولان استانی و کشوری است که سریعا رسیدگی به این حادثه و حوادث مشابه را در دستور کار قرار دهند و با تصمیمات عاقلانه و قاطعانه ریشه این حوادث را جدا کنند و بر عهده مسئولان است. امور قضایی برای شناسایی مجرمان و مجرمان.

از خداوند متعال می خواهم که همه را هدایت کند و اسلام و مسلمین را برکت دهد.