11
شهریور

روز اول ، اولین نگاه – کت در حال خوردن غذای واقعی است


در اینجا کمی از این و اخبار آمده است!

تصاویر مدرسه 2

بچه ها هفته گذشته به مدرسه برگشتند-در اینجا عکس های سالانه است!

کلاس ابتدایی

کلاس سوم

مازن سن 3

مازن می خواهد این تصویر را بازسازی کند:

شب خرما در Passiflora

یکی از رستوران های جدید ما در Cville برای زمستان ویرانگر بسته شد و تابستان امسال بازگشایی شد. این منوی باجا-مدیترانه ای درست کنار من است !! من یک مارگاریتای دودی داشتم و بعد از آن چیپس و پنیر و فجیتاها برای شام خوردم.

(به “بدون پیاز خام” در منو توجه کنید – آن را در حساب Resy خود نوشتم و کارکنان Passiflora آن را بررسی کردند و نرم افزاری با برچسب ظرف با پیاز خام در آن آوردند. آن را دوست داشته باشید!)

شراب را بچشید

Vinebox

بدون پشتیبانی ، فقط سرگرم کننده !! Vinebox دارای شراب در شیشه در بطری های زیبا است. من 9 شراب مختلف را از جعبه Peaks & Valleys خریدم تا امتحان کنم. (توجه داشته باشید که آنها 20 درصد تخفیف برای فروش معمولی دارند ، به همین دلیل من این جعبه را خریدم!)

اگر تنوع ، پیشنهادات منحصر به فرد و تازگی را دوست دارید ، این جعبه را دوست خواهید داشت.

WTSO

من همچنین یک رویداد چشیدن شراب مجازی را با سایر غذاها / شراب و WTSO (معروف به Wine ‘Til Sold Out) انجام دادم. ما دو شراب شگفت انگیز اسپانیایی را امتحان کردیم. آیا موافق نیستید که شراب وقتی تازه می ماند طعم بهتری پیدا می کند ، به تدریج می چرخد ​​و به تدریج در حال آموختن با تروریر منطقه است؟ من هم اینچنین فکر میکنم! Quo Old Vines Grenache Campo De Borja 2012 و 91 Pt. El Brazo Albarino 2020. رنگ قرمز ذهنم را با قیمت پایین منفجر کرد. همه ما فکر می کردیم یک بطری 30 دلاری است.

آنها همچنین یک کد تبلیغاتی به من دادند تا با همه شما به اشتراک بگذارم: کاتیتس با 15٪ تخفیف برای اولین سفارش شما 50 دلار یا بیشتر!

شراب تا پایان مزه

قابلمه کامل!

پان پان یک خواهر یا برادر جدید دارد – دیگ کامل!

همانند خواهر شوهرش ، پرفکت دیگ دارای طرحی است که آن را به یک گلدان چند منظوره مبتکرانه تبدیل کرده است: یک کره بادام زمینی ، یک قاشق بزرگ و دمای ایمن 425 درجه. و دارای یک پوشش سرامیکی زیبا در داخل است ، بنابراین تمیز است و تمیز کردن آن بسیار آسان است. من عاشق سنگ آبی هستم !!! رنگ به سرعت به فروش می رسد ، FYI!

خرد کردن پد شراب

ما یک شراب + بار جدید در مرکز خرید مرکز شهر داریم! بهش میگن Crush Pad Wines! ترکیبی از غذاهای کوچک برای خوردن وجود دارد و همچنین می توانید در چند رستوران خواهر نزدیک خود سفارش دهید و یک وعده کامل سرو کنید! چند هفته پیش با چند دوست ملاقات کردم ، و حال و هوای یک دختر دوست داشتنی چنین است.

این بطری فروشی دارای طیف وسیعی از شراب است که می توانید فوراً آنها را خریداری کرده و با قیمت چوب پنبه باز کنید.

که قبلاً خوانده ام

به تازگی کتاب چهار باد نوشته کریستن هانا را خوانده ام. این یک کتاب خوب و سرگرم کننده درباره سختی های زیر خاک بودن است. من عاشق داستان و کریستن حنا هستم ، بنابراین آن را دوست دارم.

در تضاد کامل ، بعداً ایده شما را خواندم ، که دوستم الن آن را به عنوان “چیزی که دوستش دارید” توصیه کرد. حق با اوست! این در مورد یک زن 40 ساله است که عاشق یک پسر 20 ساله می شود. هری استایلز / One Direction با Fifty Shades (با طرح و فیلمنامه بسیار بهتر) ملاقات می کند.

عشق

من بسیار هیجان زده ام که Lovevery را امتحان کنم! آنها کیف های بازی به سبک مونته سوری را برای سالهای رشد از بدو تولد تا 3 سالگی می سازند. دوست من کارولین آنها را از کودکی داشت و او اکنون استعداد اسباب بازی فوق العاده ای دارد!

می توانید برای سفارش یک کیت ثبت نام کنید که وقتی کودک شما با اسباب بازی مناسب آماده می شود (ارائه هدیه کامل برای تولد!) یا می توانید برخی از محصولات دیگر مانند بازی های خوب بازی برای نوزادان را خریداری کنید و این شگفت انگیز شگفت انگیز توس را تحمل کرد تولد سوم!

توس برای آنها جعبه مناسب برای سن آنها (تقریباً 3 ساله) ارسال کرد و من نمی دانم چه کسی از دیدن “کار” درون خوشحال تر بود – من ، توماس یا توس. در حقیقت ، توس هنوز همه چیز را ندیده است زیرا من یکی از آن مادرانی هستم که در یک روز بارانی چیزها را جمع و جور می کنم. او همچنین ممکن است چند چیز برای روز تولد خود ذخیره کند. این مجسمه وانت و کیسه خواب اسباب بازی مورد علاقه من است.

در اینجا پیوند ارسال رایگان با قیمت بیش از 75 دلار وجود دارد.

Lovevery مجموعه را به ما داد و اگر تصمیم به خرید دارید ، این یک لینک شریک است. با تشکر!

و در نهایت ، مدل موی B2S آنها!

قبل از

چه زمانی

“میدونی وقتی مادر میشی…”

همه تصاویر متعلق به فرزند شما است نه شما <3