رویال فیلیپس سیستم ECG در خانه را برای آزمایشات بالینی غیرمتمرکز ارائه می کندغول فناوری پزشکی رویال فیلیپس در حال راه اندازی یک سیستم ECG جدید در خانه برای استفاده از کارآزمایی بالینی غیرمتمرکز است. این شرکت در حال ارائه این فناوری جدید به عنوان راهی برای شرکت کنندگان در کارآزمایی بالینی است تا داده های ECG را بدون سفر به یک سایت بالینی یا نیاز به پزشک در منزل ثبت کنند.

شرکت کنندگان در آزمون الف می پوشند بدنه ECG PCA 500 وصله با یک ECG 12 لید، که می تواند به طور ایمن داده ها را در “زمان واقعی” از طریق سرویس جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده مبتنی بر ابر فیلیپس منتقل کند.

شرکت اروپایی تجهیزات پزشکی گفت که این سیستم اکنون در بازارهای منتخب در آمریکای شمالی، اروپا و آسیا در دسترس است.

چرا مهم است

فیلیپس خاطرنشان کرد که حرکت به سمت ابزارهای نظارتی بیشتر در خانه می تواند نرخ فرسایش کارآزمایی بالینی را بهبود بخشد.

نرخ فرسایش از نظر تاریخی چالشی برای آزمایشات بالینی بوده است. به عنوان مثال، یک مطالعه منتشر شده در سرطان مشخص شد که میزان ساییدگی متوسط ​​برای کارآزمایی‌های بالینی انکولوژی حمایتی و تسکینی ۲۸ درصد برای نقطه پایانی اولیه و ۴۴ درصد برای پایان مطالعه بود.

اندی برادوی، مدیر کل نظارت و تشخیص سرپایی در فیلیپس، در بیانیه‌ای گفت: «مشتریان ما به دنبال راه‌حل‌هایی هستند که به آن‌ها برای رسیدگی به چالش‌های کلیدی که می‌تواند مانع استخراج بینش معنادار از آزمایش‌های بالینی آنها شود، کمک کند.»

مجموعه رو به رشد راه‌حل‌های نظارت از راه دور ما با کاهش میزان بازدید از محل مورد نیاز در طول دوره آزمایشی، به کاهش فرسایش بیمار کمک می‌کند و به بهبود کیفیت نتیجه و به طور کلی تجربه بیمار کمک می‌کند.»

روند بزرگتر

جامعه علوم زیستی و تحقیقاتی هستند پذیرش آزمایشات بالینی غیرمتمرکز در واقع، ۵۰ سازمان علوم زیستی و مراقبت های بهداشتی، از جمله AstraZeneca، FDA، و Pfizer بخشی از اتحاد تحقیقات و آزمایشات غیرمتمرکز جدید (DTRA) هستند که بر پذیرش کارآزمایی های بالینی و تحقیقات غیرمتمرکز متمرکز بر بیمار متمرکز است.

تعدادی از شرکت های سلامت دیجیتال در حال طراحی ابزارهایی برای فعال کردن آزمایشات غیرمتمرکز هستند. در ماه سپتامبر، شرکت مراقبت از زخم دیجیتال Swift Medical یک پلت فرم جدید تصویربرداری دیجیتالی را راه اندازی کرد که برای پشتیبانی از آزمایشات بالینی غیرمتمرکز طراحی شده است. این فناوری برای کمک به جمع آوری و مدیریت محققان تصویر در مقیاس بزرگ به منظور نظارت بر تأثیر مداخلات پزشکی در مکان های مختلف یا در خانه طراحی شده است.

سرمایه گذاران صدها میلیون دلار به فضا می ریزند. به عنوان مثال، در ماه اکتبر پلت فرم کارآزمایی بالینی دیجیتال Medable 304 میلیون دلار سرمایه سری D دریافت کرد. سایر دورهای مالی بزرگ در این فضا شامل دور ۱۵۶ میلیون دلاری Trial Spark سری C، دور ۸۰ میلیون دلاری سری C فلورانس و دور بودجه ۴۰ میلیون دلاری لایتشیپ است.

شرکت کارآزمایی بالینی غیرمتمرکز کهنه کار Science 37 در می ۲۰۲۱ از طریق ادغام بیش از ۱ میلیارد دلاری SPAC با LifeSci Acquisition II Corp وارد بازار عمومی شد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر