رژیم غذایی آکای بری در مقابل ساحل جنوبی – حقیقتی که در مورد این ۲ راز داغ کاهش وزن فاش شد

امروزه بسیاری از رژیم های غذایی مد روز وجود دارد، اما تعداد کمی فقط چیزی را ثابت می کنند. برخی از برنامه های رژیم غذایی و منو کتابی هستند در حالی که برخی دیگر صرفاً بیانیه هستند. فرض کنید رژیم آکای بری را با رژیم غذایی ساحل جنوبی مقایسه کنیم، چه رژیمی با وعده های واقعی کار می کند؟ گفتن این موضوع سخت است زیرا هر رژیم غذایی به چیزی از طرف رژیم نیاز دارد. هرچه این نیاز کمتر باشد احتمال اینکه رژیم گیرنده به رژیم غذایی پایبند بماند بیشتر می شود. رژیم توت آکای تا حد زیادی بهترین در بازار است.

رژیم توت آکای یکی از لذت بخش ترین رژیم هایی است که تاکنون معرفی شده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مصرف این میوه فوق العاده را با برنامه غذایی روزانه خود ترکیب کنید. موارد زیر دلایلی هستند که چرا رژیم‌داران عاشق این رژیم هستند.

۱. سرشار از ویتامین و خواص معدنی است که سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند.

۲. حاوی آنتی اکسیدانی در داخل آن است که با سرطان و سایر بیماری ها مبارزه می کند.

۳. نتایج کاهش وزن در مدت زمان کوتاهی قابل توجه است.

۴. باعث می شود احساس جذابیت داشته باشید و جوان به نظر برسید.

از آنجایی که مکمل های وزنی Acai Berry از عصاره طبیعی میوه فوق العاده مشتق شده اند، هیچ عارضه جانبی انتظار نمی رود. اعتدال تنها چیزی است که باید در رژیم غذایی آکای بری در نظر بگیرید. رژیم غذایی دیگری که از یک وعده غذایی متعادل بر اساس هرم غذایی معرفی شد، رژیم غذایی ساحل جنوبی است. افراد رژیمی موظفند در ۲ هفته اول از مصرف کربوهیدرات ها خودداری کنند. لبنیات، قندها و نان ها در مرحله اول کاملاً ممنوع است.

مرحله اول ولع رژیم گیرندگان برای قند و غذاهای پر کربوهیدرات را به حداقل می رساند. از آنجایی که رژیم غذایی از مراحل تشکیل شده است، پایبندی به برنامه ضروری است. در مرحله دوم، میوه ها، محصولات لبنی و غلات کامل به رژیم غذایی بازگردانده می شوند. در نهایت، مرحله سه شامل مرحله تعمیر و نگهداری است. مرحله سوم دقیقاً شامل ۳ وعده میوه و غلات کامل در روز خواهد بود.

۳ مرحله باید با تمام وجود توسط رژیم گیرنده انجام شود. رژیم غذایی ساحل جنوبی در شمارش کالری یا کمترین میزان خدمت به افرادی که رژیم دارند سختگیرانه نیست. اگر همچنان یک رژیم غذایی هوشمندانه را ترجیح می دهید که بدون ایجاد بیماری شما را تناسب اندام کند، رژیم غذایی آکای بری را با رژیم غذایی ساحل جنوبی مقایسه کنید. در پایان مطمئناً رژیم آکای بری را در نظر خواهید گرفت.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر