رژیم غذایی تونی رابینز

دریابید که چرا رژیم غذایی تونی رابینز برای سلامتی پر جنب و جوش عالی است

رژیم غذایی قلیایی تونی رابینز توسط تونی رابینز که متولد آنتونی جی ماهاووریک بود ایجاد شد. رژیم غذایی او از کار رابرت او. یانگ پیروی می کند. هر دوی آنها معتقدند بدن به دلیل رژیم غذایی معمولی اسید بسیار کمی دارد و به همین دلیل است که افراد چاق هستند. بنابراین رژیم جدید مردم را به خوردن سبزیجات بیشتر تشویق می کند، اما این یک رژیم گیاهخواری است. او همچنین معتقد است که مردم نیاز به نوشیدن آب قلیایی دارند. او همچنین معتقد است که افراد برای یادگیری تنفس صحیح و افزایش اکسیژن دریافتی بدن باید ورزش کنند. در حالی که کاهش وزن تحت این رژیم اتفاق می افتد، هدف این رژیم افزایش انرژی است. او تأکید می کند که کسانی که این رژیم را انجام می دهند، موفقیت را برای آینده او تصور می کنند.

تاریخچه تونی رابینز

تونی رابینز برای اولین بار کار خود را آغاز کرد زیرا او به عنوان یک مربی اوج عملکرد توصیف می کند که آموزش می دهد که خوشبختی این است که چگونه زندگی کنیم نه آنچه داریم. او سپس با جان گریندر به تدریس برنامه نویسی عصبی-زبانی پرداخت. این برنامه به آموزش تنفس و عدم ترکیب غذاهای کربوهیدراتی و پروتئینی می پردازد. این برنامه خودآگاهی و ارتباط موثر را آموزش می دهد. آقای رابینز نویسنده دو کتاب قدرت نامحدود: علم جدید موفقیت شخصی و بیدار غول درون است. او ادعا می کند که با بسیاری از افراد برجسته از جمله نلسون ماندلا، میخائیل گورباچف ​​و بیل کلینتون کار کرده است.

غذاهایی که باید از آنها اجتناب کنید

به کسانی که این رژیم را انجام می دهند توصیه می شود از مصرف برخی غذاها اجتناب کنند. دانشمندان می دانند که سطوح بالای اسید اوریک در بدن اثرات ناسالم زیادی بر بدن دارد. جدی ترین آنها نقرس است. افراد کم انرژی نیز باید رژیم غذایی خود را بررسی کنند.

غذاهایی که باید از آنها پرهیز کرد شامل تخم مرغ است. از تمام گوشت ها باید اجتناب شود. از تمام غذاهای دریایی باید اجتناب شود. مخمر مقصر دیگر است. مخمر می تواند در الکل و همچنین نان پنهان شود. کسانی که رژیم غذایی کم اسید را انتخاب می کنند نیز نباید عدس بخورند. آنها باید میزان مصرف کافئین را محدود کنند. از تمام غذاهای فرآوری شده باید اجتناب شود.

اجزای رژیم غذایی

اولین جزء رژیم غذایی مصرف فقط سبزیجات و میوه است. مخصوصاً کسانی که رژیم دارند باید میوه ها و سبزیجاتی را بخورند که فیبر بالایی دارند. خوردن این رژیم باعث حرکت منظم روده می شود که بدن خود را سم زدایی می کند.

جزء دوم این برنامه، ورزش حداقل چهار بار در هفته است. همچنین باعث کاهش کلسترول و چربی سوزی می شود. آقای رابینز کسانی را که رژیم غذایی خود را دنبال می کنند تشویق می کند تا برای تفریح ​​در ورزش های سازمان یافته شرکت کنند. او معتقد است بهترین شکل ورزش، تمرینات هوازی است. او معتقد است که تعریق سموم را آزاد می کند و این ورزش بدن ما را تشویق می کند تا مقدار مناسب اسید تولید کند.

سومین جزء رژیم غذایی او نوشیدن آب قلیایی است. این آب با لیمو یا آهک در آن است. او معتقد است کسانی که در رژیم غذایی او هستند باید حداقل سه لیتر آب در روز بنوشند.

چهارمین جزء رژیم غذایی او شامل هدف گذاری است. او معتقد است که با هدف گذاری افراد مثبت تری با انرژی بیشتر هستیم.

نتیجه

رژیم قلیایی تونی رابینز بر اساس ایجاد مقدار مناسب اسید در بدن ما است. او از خوردن تنها سبزیجات و میوه ها در حین نوشیدن آب قلیایی حمایت می کند. او معتقد است که ورزش هوازی را حداقل چهار بار در هفته ترجیحاً به صورت گروهی انجام دهد. او معتقد است که مردم باید اهداف مثبتی را تعیین کنند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر