رژیم غذایی هوشمند یا INSTADIET – وبلاگ Credihealth


کلمه چهار حرفی “DIET” معمولا استفاده می شود، مردم آن را دوست ندارند، اما هنوز هم بسیاری از آنها آن را امتحان کرده اند. چیزی که برخی از مردم نمی دانند این است که رژیم های غذایی موفق، خنده دار و ترسناک مدت ها قبل از محبوب شدن وجود داشته اند. فقط معنی و روش هر رژیم غذایی از فردی به فرد دیگر متفاوت است، مانند یک فرد لاغر می‌خواهد تناسب اندام داشته باشد، یک فرد چاق می‌خواهد وزن کم کند، یا فردی با چند اینچ اضافی می‌خواهد به شکل دلخواه درآید.

اما سوال اینجاست که آیا همه می دانند؟ چطور وزن را کم کنیم و راه رژیم غذایی سالم؟ برخی از مردم قرص ها را امتحان می کنند، در حالی که برخی از افراد مد روز را امتحان می کنند. وقتی هیچ نتیجه ای نمی گیرند، آنها را ناامید می کند. اما چیزی برای دلسردی وجود ندارد. ممکن است به این معنا باشد که شما کارهایی را انجام می‌دهید که فکر می‌کنید درست است، اما اینطور نیست، و در نتیجه، کاهش وزنی را که قرار است انجام دهید، انجام نمی‌دهید. به این مراحل توجه کنید:

  1. به خودت گرسنگی نکش
  2. درست بخور
  3. میزان کالری دریافتی خود را پیگیری کنید

رژیم گرفتن نمی تواند معده خالی باشد، و شما باید کالری مورد نیاز برای عملکرد روزانه خود را مصرف کنید. شما به راحتی می توانید قدم اول را دنبال کنید و گرسنگی نکشید، اما مرحله دوم چطور. چگونه می‌دانید که غذاها و وعده‌های غذایی مغذی را به مقدار مناسبی که بدن برای عملکرد نیاز دارد، می‌خورید؟

خوب، حتی این نیز جای نگرانی نیست، با محبوبیت یافتن روش های رژیم غذایی، غذاهای رژیمی نیز بسیار محبوب شده اند و در دسترس بودن آسان آنها نیز بسیار محبوب شده است. اگر وقت دارید و می توانید با خوشحالی آشپزی کنید، می توانید یک سری مواد تهیه کنید و غذاهای خوشمزه و در عین حال سالم را برای خود بپزید. به غیر از تهیه این غذا از بازار، می توانید به راحتی غذای رژیمی را نیز به صورت آنلاین سفارش دهید. اما آیا همه ما می توانیم زمان تجمل را تحمل کنیم؟ چند بار اتفاق می افتد که صبحانه خود را به دلیل کمبود وقت حذف می کنید. حتی اگر به نحوی آن را ممکن کنید، چگونه از کالری دریافتی خود مراقبت خواهید کرد؟

بنابراین، کیفیت و کمیت دریافتی غذایی که قرار است مصرف کنید، در مرحله بعدی قرار می گیرد. خوب، ما در InstaDiet شما را تحت پوشش قرار دادیم. شما به راحتی می توانید غذای سالم را آنلاین سفارش دهید در وب سایت ما وقتی ما را دارید چرا به روش قدیمی رژیم می گیرید؟ اگر عاشق غذا هستید و نمی‌توانید یک نوع غذا را هر روز تحمل کنید، می‌توانید از میان طیف وسیع بیش از ۶۵ غذای آماده‌شده توسط سرآشپز، یک وعده غذایی متفاوت برای هر روز انتخاب کنید. تحویل غذای رژیمی همان روز بعد بهترین بخش این است که تمام وعده‌های غذایی که می‌خورید برای خوردن آماده هستند، بنابراین بدون دردسر آشپزی و اتلاف وقت. همه این وعده های غذایی مغذی خواهند بود و ما مراقب کالری دریافتی شما در هر وعده خواهیم بود. اگر طبق دستورالعمل مصرف شود، می توانید تا ۲ کیلوگرم در هفته به روشی سالم کم کنید، که چیزی کمتر از یک معجزه نیست.

بله، حتماً به دردسرهای زایمان ناشی از دریافت وعده های غذایی روزانه یا هفتگی خود فکر می کنید. و اینها ممکن است دلایلی باشند که شما به فکر انتخاب گزینه های راحت هستید مانند “بیایید برخی از آنها را به راحتی در دسترس پیدا کنیم غذای رژیمی نزدیک منآیا مطمئن هستید که به همان اندازه که فکر می کردید راحت خواهد بود؟

اما اگر بدانید می‌توانید همه غذاها و وعده‌های غذایی رژیمی خود را به مدت یک ماه درب منزل تحویل بگیرید، چه احساسی خواهید داشت؟ بله، ما به شما این گزینه را می‌دهیم که بسته‌بندی خوبی داشته باشید، طبق کالری دریافتی شما. همه فقط در یک حرکت تحویل داده می شوند.

اگر فکر می کنید، مواد غذایی بسته بندی شده با ماندگاری یک هفته یا یک ماه باید حاوی مواد نگهدارنده یا افزودنی های دیگر باشد! نگران نباشید؛ حتی آنجا هم شما را تحت پوشش قرار دادیم. ما از فناوری Retort (اختراع شده توسط ارتش ایالات متحده برای ذخیره جیره) برای پردازش و بسته بندی وعده های غذایی رژیمی شما استفاده می کنیم. با استفاده از این تکنیک، ما اطمینان حاصل می کنیم که غذای بسته بندی شده استریل شده و به خوبی پخته شده است تا هم ایمنی و هم کیفیت را به دست آورد. این تکنیک همچنین میکروارگانیسم های مسئول کمبود ماندگاری را از بین می برد. بنابراین با غذای رژیمی ما، عمر مفید یک هفته یا چند ماه را ندارید، بلکه یک سال کامل خواهد بود. بنابراین، برای رژیم غذایی هوشمند با InstaDiet آماده شوید و خود را دریافت کنید تحویل وعده های غذایی سالم امروز!

اگر علاقه مند به کاهش وزن موثر هستید و می خواهید تناسب اندام و سالم بمانید و در عین حال از مدها و کلاهبرداری ها دوری کنید، قطعاً باید آن را امتحان کنید و InstaDiet را امتحان کنید. پس از به دست آوردن برخی نتایج عالی، خوشحال خواهید شد که این کار را انجام داده اید. همچنین می توانید از طرح های تخفیفی ارائه شده در وب سایت ما بهره مند شوید و سلامت باشید تحویل وعده غذایی رژیمی هیچ وقت. پس انداز کنید و وزن کم کنید! برای اطلاعات بیشتر InstaDiet را بررسی کنید یا با شماره ۱۸۰۰ ۲۰۳ ۳۴۳۸ با ما تماس بگیرید.

تنها چیزی که با ما از دست خواهید داد چند کیلوگرم اضافی است!!

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر