ریال یا دلار؟ مشکل این است که؛ شاید الکساندر نوری برای استقلال کار کند


الکساندر نوری، مربی ۴۲ ساله دو ساله و تحت تعقیب باشگاه استقلال که گفته می شود به پایان تلاش برای هدایت استقلال نزدیک می شود، ممکن است با این موضوع مخالف باشد. باشگاه.

نوری که پدری گیلانی و مادری آلمانی دارد در آلمان به دنیا آمده است اما به دلیل اینکه شهروند اول پدرش است، تبعه آلمان نیز هست که تابعیت دومش ایرانی است. در نتیجه در سال های اخیر توانسته پاسپورت ایرانی بگیرد و چندین بار به ایران سفر کرده و از این بابت مشکلی ندارد.

یادآوری می کنیم که پس از برکناری آندره آ استراماچونی که مسئولان باشگاه استقلال به دنبال جایی برای سرمربی ایتالیایی خود بودند، همزمان به سراغ الکساندر نوری رفتند و مذاکرات به جایی نرسید و تا پایان قرارداد ادامه داشت. اما یک اختلاف مالی

اختلاف دو تیم استقلال و نوری که در نهایت منجر به شکست مذاکرات دو طرف شد، توافقی با سرمربی کشور دوم بود. در آن زمان وزارت ورزش دستور داده بود که باشگاه های لیگ برتری نمی توانند بازیکن و مربی خارجی به خدمت بگیرند به همین دلیل محمدحسین زرندی، مدیر رسانه ای باشگاه استقلال گفت: اسکندر نوری پاسپورت ایرانی دارد و گفت: دارد. مشکل ازدواج با باشگاه استقلال قراردادی ندارد، اما یک امتیاز مالی است، زیرا او به دلیل اینکه سال ها در آلمان زندگی کرده و قراردادش به یورو است، حاضر به عقد قرارداد نیست. وضعیت نامعلوم.”

ریال یا دلار؟  مشکل این است که؛  شاید الکساندر نوری برای استقلال کار کند

اما یک نکته جالب در ۲۴ ساعت گذشته در مورد اسکندر نوری حکایت از آن دارد که باشگاه استقلال از قبل برای عقد قرارداد مربیگری ریالی برنامه ریزی کرده است. این در حالی است که دو سال پیش و در اواسط لیگ نوزدهم، نوری به خاطر همین موضوع با باشگاه استقلال دست کشید و به کشورمان نیامد.

چند روز پیش اعلام شد که تکلیف سرمربی استقلال در روزهای سه شنبه یا چهارشنبه (امروز) مشخص می شود و الکساندر نوری در آخر هفته وارد تهران می شود. اما اطلاعات به دست آمده از باشگاه استقلال حاکی از آن است که این موضوع بین نوری و باشگاه استقلال حل نشده و طرفین برای انعقاد قرارداد مالی با مشکل مواجه هستند.

البته هنوز مدیریت باشگاه استقلال در این خصوص اظهار نظری نکرده است اما خبرها از امضای قرارداد نوری حاکی از آن است که او به هیچ وجه به غیر از سنتی و بین المللی حاضر به امضای قرارداد خود نیست. این موضوع در نهایت منجر به استعفای مجدد نوری می شود و این بار آجرلو برخلاف امیرحسین فتحی (مدیرعامل اصل ۱۹ استقلال) درخواست نوری را می پذیرد و قرارداد را می بندد.الکسی به دلار یا یورو.