زلزله بزرگ در تخت جمشید; خداحافظ یحیی با ۱۰ بازیکن


یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در پایان بازی لیگ برتر تصمیم گرفت علاوه بر تغییراتی در کادر حرفه ای این تیم تغییراتی در لیست بازیکنان ایجاد کند که در این صورت حامد لک به طور رسمی از جمع سرخپوشان جدا شد.دیروز و چندین مورد. بازیکنان برخی در آستانه جدایی از سفیدپوستان هستند.

یحیی گل محمدی با تعدادی از بازیکنان فصل گذشته پرسپولیس خوش آمد می گوید.

حامد لک، علی شجاعی، حامد پاکدل، رضا اسدی، مهدی مهدیخانی، علیرضا ابراهیمی، شیرزود تمیرف، هنانوف، صفروف و سعید آقایی از جمله بازیکنانی هستند که یحیی گل محمدی در فصل آینده برای آنها حساب نکرده است.

اما برخی از قراردادهای این بازیکنان با پرسپولیس به پایان رسیده است و طبیعتا در این مواقع این تیم برای تمدید قرارداد آنها اقدامی نخواهد کرد.

زلزله بزرگ در تخت جمشید;  خداحافظ یحیی با 10 بازیکن

حامد لک روز گذشته رسما از پرسپولیس جدا شد و حالا علی شجاعی و سعید آقایی به زودی از جمع سرخپوشان جدا خواهند شد. همچنین با عملکرد ضعیف سه بازیکن خارجی، این بازیکنان در سال آینده جایی در ترکیب پرسپولیس نخواهند داشت تا اینکه گل محمدی عملکردی اساسی در تیمش آغاز کند.

بازیکن دیگری که گفته می شود در آینده جایی در پرسپولیس نخواهد داشت، رامین رضاییان است. با وجود شایعاتی مبنی بر ادامه فعالیت او در پرسپولیس، با اتفاقاتی که در پایان فصل رخ داد، احتمال حضور رامین در پرسپولیس بیشتر از همیشه وجود دارد.